המלצות מטיילים בסקוטלנד

כאשר תקבלו את רשימת הרכבים העבירו את העכבר מעל תמונת הרכב הראשון ותגללו עם העכבר לראות את כל הרכבים ברשימה. צריכים עזרה התקשרו אלי.

רשימת המלצות מטיילים בסקוטלנד של לקוחותיי על הטיול והחוויות, השירות שלי והעבודה איתי. ההמלצות הובאו ככתבם וכלשונם מילה במילה. ניתן לקבל ממני מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. אם אתם רוצים להצטרף למעגל לקוחות הולך וגדל של לקוחות מרוצים, קראו מה לקוחות קודמים כתבו לאורך 8 השנים האחרונות וצרו קשר.

המלצות משנת 2021

חזרנו לאחרונה מטיול נפלא בסקוטלנד.
זו הפעם השניה בה אנו מטילים לפי התוכניות שאהד הכין לנו. שני הטיולים הותאמו לנו אישית, תאמו את רצונותינו, ונושאים המענינים אותנו.
התוכניות היו מגוונות ומפורטות ונוחות מאד לביצוע.
קבלנו במהירות וביעילות תשובה לכל שאלה, הן לפני הטיול והן תוך כדי הנסיעה. היה צורך להתאים את הכל לתקופת הקורונה ואהד בירר , בדק והנחה אותנו בכל הצעדים שנדרשו.
היה טיול מעולה! תודה רבה מאד! 
דפנה ואבי שטרום.נסענו לטיול בסקוטלנד שהכין עבורנו אוהד. 
הגענו לאוהד דרך המלצות באינטרנט – אוהד נפגש איתנו (בזום בשל הנסיבות), תכנן עבורנו מסלול טיול, בהתאם למקומות שרצינו לראות ופעילויות שהתעניינו בהן, המליץ לנו על מקומות לינה טובים והשכרת רכב. 
לפני הטיול אוהד בדק את ההזמנות שביצענו ובמהלך הטיול התעניין והיה זמין לכל שאלה. 
נהננו מאוד ונשמח להיעזר בו בעתיד. 
איל ושלומית אורבך.המלצות משנת 2019

אהד שלום,
אנו מבקשים להודות לך על תיק טיול נהדר, מגוון שמכיל את מרבית הרצונות שהבענו בפניך. התיק ערוך ומוגש בצורה מקצועית ומקיפה, עם הרבה מידע מרוכז לגבי סקוטלנד בכלל והמסלול שלנו בעיקר. סקוטלנד התגלתה לנו במלוא תפארתה דרך המסלול המעניין שבחרנו לערוך באמצעותך ועל כך תודתנו העמוקה. השירות שאתה מספק מועיל מאד לכל מי שרוצה לקבל מסלול שיקיף את מה שיש למדינה להציע יחד עם רצונות אישיים.
תודה רבה,
אירית ויוסף אשר, חולון,
שלומית ויורה מירון, קיבוץ מגןאהד שלום,
אנו רוצים להודות לך על תכנון הטיול שלנו לסקוטלנד במהלך סוף חודש יוני תחילת יולי. אין ספק מבחינתנו שלתכנון הטיול בעזרתך, הייתה תרומה ענקית להצלחתו. התכנון קלע לטעמנו, היה מפורט עם המלצות מדויקות באילו כבישים לנסוע על מנת לתפוס את הנופים היפים והמרהיבים של סקוטלנד. טעמנו כמעט מכל צורות וצבעי הנוף בארץ המדהימה הזאת ויש לא מעט. ההמלצה על מקומות הלינה הוכיחה את עצמה ולא "נפלנו" אפילו פעם אחת בבחירת המקומות וזאת למרות שלא בחרנו את מקומות הלינה היוקרתיים ביותר. לסיכום, תודה רבה ואנחנו שמחים על הקשר שנוצר. אין ספק שבטיול הבא לאירלנד או סקוטלנד נשתמש בשירותיך.
עמי ושושי שוקרון.רציתי להמליץ על שירות בניית תיק הטיול של אוהד. פנינו לאוהד כשמונה חודשים לפני יציאתנו לסקוטלנד. כל בקשותינו לשילוב אטרקציות שיתאימו לכל בני המשפחה היו בדיוק לפי הטעם של כולם כך שיצא שגם המבוגרים וגם הילדים נהנו. חזרנו עמוסי חוויות ובטוח שנחזור שוב. משפחת חיימוף יבנה.אוגוסט 2019, תודות והערכה לאהד פז היקר, לרגל שחרורו של בני מהסדיר החלטנו לנסוע לאירלנד וסקוטלנד, נסיעת אב ובנו. היה ברור לנו מהרגע הראשון עוד בשלב הרעיון, שלטיול מיוחד זה עדיף שמומחה בעל ניסיון בארצות אלה יכין לנו תיק טיול המותאם אישית לכל מה שאנו אוהבים ורוצים לעשות ולחוות, וזאת יעשה תוך שמירה על אוטונומיה ושליטה מלאה שלנו על כל מה שמסביב לטיול: אטרקציות, מלונות, רכבים מסעדות וברים, פסטיבלים, מופעים וכיו"ב. הקליק עם אהד היה מהרגע הראשון: משלב התכנון הראשוני ועד לתפירת כל הפאזל הענק הזה שנקרא טיול, ומבחינתנו מדובר בקשר הנמשך על פני למעלה מחצי שנה כשבמהלכו קיבלנו מאהד רשימות מפורטות על המלצות בכל מרכיבי הטיול. בכל התקופה שמרגע התכנון ועד ליציאה ידענו שאהד נכון לסייע בעצות רלבנטיות ושימושיות, הוספת אטרקציות תוך שינוי התכנית אם צריך, קבלת תזכורות לסגור אטרקציות ו/או מעבורות במועד וכו'. עד כדי כך תיק הטיול שאהד ארגן לנו היה מרשים מקצועי ומעודכן, שהרגשתי כמעט כמו בן בית בכל מקום אליו הגענו, רמת הביטחון הוודאות והיציבות לקראת הצפוי מידי יום ביומו הייתה בשמיים. קיבלנו פידבקים על רמת הידע והמומחיות המוטמעת בתיק, למשל מטיילים נוספים שאינם ישראלים, מבעלי דירות B&B אצלם לנו, מפקיד ביקורת הגבולות ומשוטר תנועה. אין ספק שבזכותו הטיול תקתק כמו שעון שוויצרי, ללא שום תקלות, שגיאות, סטיות או טעויות בדרך. השקט הנפשי והחיסכון האדיר בזמן (עוד משלב התכנון) לו זכינו בזכותו אפשר לנו לקבל החלטות טקטיות בשטח לפי מאוויינו והדבר הסב לנו מיצוי מקסימאלי של הזמן ורגעים בלתי נשכחים.  מאחר ונהנינו ביותר מהשרות שקיבלנו מאהד לכל הדרך, אני ממליץ בחום ובהערכה רבה עליו.
איתן ליברמןהמלצות משנת 2018

שלום אהד,
השנה יצאנו לטיול משמעותי מאוד בחיינו. שנינו בתקופה עמוסה מאוד, שנה מאתגרת, רצינו לזכות בירח דבש שני, לשקט ולחוויה בלתי נשכחת. 12 ימים בסקוטלנד, בלי ילדים, רק שנינו… והטבע. סקוטלנד היא מדינה מרתקת, מורכבת, מלאת ניגודים ומאוד שונה מישראל. כשניסינו לתכנן את הטיול לבד, חרף קריאה רבה והמלצות רבות מחברים, פשוט הלכנו לאיבוד. בדיעבד אני יכולה לומר, שאילו תכנון מקורי היה נשאר כפי שהוא, היינו עצבניים, עייפים ולא היינו מספיקים דבר! בזכות אוהד, הטיול הפך לחוויה מופלאה. מותאמת לציפיות ולאופי שלנו. אוהד לא עשה קופי פייסט, הוא פשוט בנה לנו מסלול ייחודי רק עבורנו. עם זמנים מחושבים עבור כל אטרקציה, עם מידע והמלצות על רכישת כרטיסים, עם מפות של מסלולים, קודים מדויקים לניווט, לינקים לאתרים והסברים היסטוריים.  פשוט טיול מאורגן לגמרי בלי אוטובוס מלא באנשים. להבדיל מטיול מאורגן רגיל, אוהד כלל בתוך התכנון בדיוק את מה שאנחנו אוהבים – הוא ערך תשאול מקיף טרם הבניה על העדפותינו, הציע אופציות שונות, בחן את התאמת מזג האוויר ויום בשבוע לאטרקציות מסוימות. הוא המליץ לנו על מלונות וכולם היו נהדרים. אפילו ידענו איזו מנה כדאי לנו להזמין במסעדות. עבורי, אוהד עשה דוקטורט שלם בנושא הסדרה "נוכריה", לרבות בירור נקודות בה צולמה הסדרה. אוהד היה זמין עבורנו גם במהלך הטיול לשאלות ובירורים. הרגשנו שיש למי לפנות. אם אתם מתלבטים – אל תתלבטו, חסכו לכם כאב ראש, ויכוחים ואכזבות, תנו לאוהד לבנות לכם את הטיול עליו חלמתם, סעו בראש שקט ותיהנו מחוויה יוצאת דופן.
ג'ולי ולביא קייט ממיתר.בין סוף יוני לתחילת יולי נסענו אשתי ואני ל 10 ימי טיול בסקוטלנד. את תיק הטיול הכין לנו אוהד. כיום, בדיעבד, אני יכול לומר בביטחון שללא התיק הזה היינו עלולים "לשרוף" בין 2 ל 3 ימים על נסיעות סרק והתברברות בין אלפי הלוכים והאתרים המקסימים. אוהד "לומד את הראש" שלך, בונה לך תיק טיול תפור במיוחד עבורך, ממליץ על אתרים ושבילים מעניינים ומנווט אותך אליהם בדרך הכי יפה. אתה יכול להתאמץ ולהגיע לכל המקומות שהומלצו לך באותו יום אבל אתה יכול בשקט להחליט להגיע לאן שחשוב לך ולראות רק חלק. הכול בקצב ובכיף שלך. בקיצור- השקעה משתלמת ומומלצת ביותר !
ליאורה ואיציק לזר ראשון לציוןאהד שלום רב, 
רציתי להודות לך על ההשקעה , המקצועיות בהכנת התכנית לנסיעה שלנו לסקוטלנד, עכשיו ששבנו מטיול שמילים קצרות מלתאר, אני רוצה לשתף את התהליך שעברנו אתך בהכנת תכנית כמעט מושלמת. זה התחיל בינואר 2018 כאשר פנינו אליך, התהליך היה הדרגתי, התשאול ההסברים ההצעות של כל האטרקציות עם תמונות ולינקים שיקל עלינו את הבחירה, ההסברים לגבי נהיגה בסקוטלנד, ניווט, השכרת רכב, מזג אוויר, מסעדות, אוכל, בתי מלון, סופרמרקטים, מה להזמין מראש, רכבות, מעבורת  (טוב שהקשבנו לך) המלצות על טיסות, ועוד. לא היה דבר ששאלנו בהקשר לטיול ולא קיבלנו מיד תשובה, לא היה מצב שרצינו לשנות לשפר ולתקן ,תמיד הגבת במקצועיות ונכונות לעזור. כל מה שעמד נגד ענייך שהטיול עבורנו יהיה מוצלח ושנחזור עם שפע חוויות טובות. אני וביתי מאוד אוהבות טבע, הכנת לנו תכנית של נסיעות בטבע חלומי, והליכות בשבילים מופלאים, ואפילו הכנת תכנית נוספת לForth Williams  במקרה ויהיה גשם או ערפל, ולא נוכל לטפס על הבן נוויס מה שבאמת קרה. מה שרק מראה כמה ניסיון יש לך באזורים אלו, במקרה שלנו סקוטלנד. גילת שפע סבלנות לאין ספור שאלות שהיו לי, והקשבה לרצון שלי לעשות את הטיול עד כמה שיותר מוצלח עבורנו. אין לי מילים להודות לך, תודה רבה מקרב לב.
יעל דור 2018.זו הפעם השנייה שאנחנו מטיילים בעזרתו של אהד,ולפי התכנון המוצלח שלו: שהיה תפור בהתאם להעדפות שלנו ולדברים שאנחנו אוהבים. הפעם טיילנו בסקוטלנד. היה טיול ממש מוצלח,מתוכנן בקפידה. אוהד דאג למסור לנו מראש את כל המידע שהיינו זקוקים לו והודות לו הגענו וראינו מקומות יפיפיים. סקוטלנד חבל ארץ מדהים ומשכר, בעל נופים קסומים. ממליצה בחום הן על חבל ארץ קסום זה,והן על אהד שבזכותו הטיול שלנו היה פשוט מדהים!
אביגיל ואלברטהמלצות משנת 2017

טיול בסקוטלנד – יולי 2017
אוהד שלום,
ברצוננו להודות לך על הייעוץ המקצועי והמפורט שהענקת לנו לטיול בסקוטלנד. טיילנו בעבר ברחבי העולם מאוסטרליה וניו זילנד, ארה"ב ואלסקה, אירופה ואסיה ומניסיוננו נוכל להעיד שמעולם לא זכינו לתכנון מפורט וממצה כפי שהענקת לנו. הקלת עלינו מאוד את מלאכת התכנון ומקומות הלינה. שפע האתרים והמסלולים והכתובות המדויקות, הקל עלינו מאוד וקיצר את זמני החיפוש. לכל אלה המתכננים לטייל באי הבריטי, אנו ממליצים בחום להיעזר בך וליהנות מהידע והניסיון שצברת. בתודה ובהצלחה,
נעמי ואורי אגם רמות השביםשלום אהד,
חזרנו לפני ימים ספורים מטיול חיינו בסקוטלנד. טיול שכל כולו יצירת מופת שלך .הכול התחיל כשאשתי התחברה לנופים של סקוטלנד בעקבות הסדרה "זרה". חיפשנו טיולים מאורגנים לסקוטלנד ולא מצאנו מענה הולם …  הטיולים משולבים עם אירלנד ואינם ממצים. במהלך השיטוטים בגוגל "עליתי " על האתר שלך . ברגע ששוחחנו הבנתי שהגעתי למקצוען . בהמון סבלנות הסברת לי על סקוטלנד וככל שנמשכה השיחה נשבתי בקסמך ובקסמה של סקוטלנד. ברגע שסגרנו את תחומי העניין שלנו הכול התקדם במהירות ,בהנחייתך הצמודה ובמקצוענות רבה. הטיול רובו ככולו התקדם בהתאם למתוכנן ועלה על כל החלומות הכי ורודים שלנו. סקוטלנד יעד מטריף , מהמם , יפהפה והתכנון שלך מאפשר לטעום מכל נפלאותיה. אין לנו ספק כי הטיול הבא לבריטניה (אירלנד , שוב סקוטלנד , ועוד ) יהיה כמובן דרכך ובעזרתך. זה המקום והזמן להודות לך מקרב לב על עבודתך הנהדרת ועל שהגשמת לנו את הטיול לסקוטלנד בצורה הכי טובה ואיכותית שניתן. המקצועיות, המקצוענות, היחס, הזמינות (בכל עת !), הליווי בכל השלבים , בניית תיק לתפארת (תפור על פי בקשתנו) והכי חשוב (וזה אפשר לדעת רק כשחוזרים ) , הכול דפק כמו שעון שוויצרי! אין לנו מילים ! אתה נותן שרות אחר ולא מהעולם הזה ! אלף תודות וברכות ומי ייתן וירבו נותני שרות כמותך . ת ו ד ה !
אביגיל וארי גולדשטיין רמת ישי
נ.ב
נשמח מאד להיות ממליצים שלך בכל פורום ! חשוב שעוד אנשים יכירו את היעד הנפלא הזה ודרכך זה פשוט מושלם !שלום אוהד,
לפני כשבועיים חזרנו מטיול ארוך באנגליה סקוטלנד וויילס ולאחר התאוששות קלה אני רוצה להודות לך על טיול נפלא,על תכנון מסלול מפורט, מעמיק ומרתק במקומות לא שגרתיים ובפעילויות מיוחדות. כל מי שטייל באופן עצמאי בחו"ל יודע את חשיבות התכנון המדויק, האופציות השונות והאפשרות להתאים את הטיול לתנאים משתנים כגון מזג אויר או אילוצים אחרים. אצל אוהד קיבלנו פרטים מדויקים על האתרים, בתי המלון , המסעדות והמסלולים וכן אפשרות לבחור את המסלול לפי מה שמתאים לנו בכל יום ויום. במהלך הכנת תיק הטיול נתקלתי באדם מקצועי בעל ידע עמוק, סבלני ויסודי שהיה זמין לכל שאלה והבהרה שנדרשה בזמן התכנון. נהנינו בטיול מאוד ואני ממליצה בחום על אוהד לתכנון מסלולי טיול באזורים אלו.
בברכה אורנה אסרףאהד שלום,
כמה חבל שנגמר.. חזרנו מטיול בלתי נשכח של שלושה שבועות לסקוטלנד ואנגליה. זוג ונערה בת 18. ראינו נופים מיוחדים, נסענו בדרכים מהממות, ביקרנו בטירות קסומות, צפינו בדולפינים, הכרנו אנשים מיוחדים ובעיקר נהנינו מכל רגע. והכול בזכות אהד. אהד בנה עבורנו תוכנית טיול שמתאימה למשפחתנו ולהרכב הגילאים שלנו. התוכנית כללה כתובות מדויקות, מחירים, שעות פתיחה, לוחות זמנים משוערים לנסיעות ומרחקים. פשוט מושלם. אהד ענה בסבלנות רבה ובמקצועיות על כל שאלותיי ונתן לנו המון טיפים שימושיים סיפק לנו מידע יקר שהפך את הטיול למושלם וגם חסך לנו זמן וכסף. אין לי ספק שאת הטיול לאירלנד גם נעשה בעזרת אהד.
תודה רבה משפחת שחורי, בת חפר אוגוסט 2017אוהד יקר,
עמוס ואני רוצים להגיד לך תודה גדולה עם חזרתנו מהטיול  הקסום שלנו בסקוטלנד ולונדון. כול רעיון הטיול היה ספונטני, ולולא גיליתי את האתר שלך ושוחחנו, לא היינו יכולים לצאת לטיול כול כך מאורגן ומתוכנן תוך שבועיים ימים בלבד!! תוך שבוע של ראיונות, שיחות והבנות, בנית לנו תיק טיול יסודי ומפורט, שכלל מסלול טיול יפיפה, לוח זמנים, מיקודים לניווט ,הסברים, המלצות והדרכה בשטח. מעבר לכך סייעת לי בסבלנות להזמין מקומות לינה וכרטיסי כניסה לאתרים שלא ידעתי לעשות לבדי. טיול של אימא ובן  בוגר הוא מורכב ומאתגר! היות והייתה לנו מסגרת, היינו בחופש – היינו פנויים וחופשיים ליהנות מהטיול ומהגיבוש המשפחתי שלנו. נהנינו מכול האטרקציות, ואני עשיתי רפטינג.. ואומגה…חוויות שלא העזתי לעשות בעבר..! לאחר שבוע בסקוטלנד עם רכב שכור, נפרדנו ממנו והגענו ללונדון ברכבת. שלושת הימים בלונדון היו מלאים ומהנים. נהניתי  מהטיול העצמאי בזכות התכנון המוקפד,  והידיעה שאתה שם בשבילנו לאורך הדרך!
בתודה והערכה תמר בסן

תמונה IMG-20171001-WA0009המלצות משנת 2016

היי אהד,
אין לנו מילים לתאר את החוויה המדהימה שעברנו והרבה מאוד בזכותך. מעבר למדינה המדהימה בכל קנה מידה והנופים עוצרי הנשימה, תכנון הטיול המדויק ומלא הידע שלך היה אור לרגלנו ושימש אותנו נאמנה. התרשמנו מאוד מהידע העצום שלך ורמת הדיוק בכל הפרטים עד הקטן ביותר. כל תהליך בניית המסלול שתפור בדיוק עבורנו היה מדויק ואישי, עם עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו ועדכון שוטף לאורך התהליך. תיק הטיול כלל את כל האינפורמציה הדרושה לנסיעות ולאתרים בהם נבקר… פשוט ספר טיולים מותאם אישית. אין לי ספק שיש לך המון זכויות בהצלחה המסחררת של הטיול הזה. חבל שאין  אהד פז לכל מדינה שנבקר בה בעתיד.
תודה על הכל! מירב איציקשלום אהד אוגוסט 2016,
חזרנו מסקוטלנד עם טעם של עוד! אנו מבקשים להודות  לך על הסיוע הרב בתכנון מתווה הטיול בכלל ועל ההמלצות על מסלולי הטיולים היומיים המפורטים מאוד. השירות שאותו זכינו לקבל היה מקצועי מאוד, איכותי, ונעים – הקפדת למלא בתשומת לב מרבית את כל מה שביקשנו לשלב בטיול. העצות שנתת בכתב ובעל פה שהתייחסו לפרטים הקטנים – הטיבו לנו את השהות והשביחו אותה לחוויה בלתי נשכחת עבור כל אחד מאתנו. אנו  חייבים שוב  לציין את השרות המקצועי שהענקת לנו באופן ראוי לשבח. אנו ממליצים  עליך בחום  לכל מי שנוסע לבריטניה או אירלנד  וזקוק לליווי מקצועי ואמין בתכנון טיול.
יישר כוח!!! ובהערכה רבה,
משפחות
ויסבוים אפרים וורדית – פתח תקווה
ליכטרמן יצחק ואריאלה – שוהם
ויס ישעיהו ונאוה – פתח תקווה
הרטוב מוטי ובלהה – רעננה
לוינסון לי ואסתר – רעננהאוהד שלום,
ברצוננו להודות לך על מסלול הטיול שתכננת עבורנו בהתאם להגדרות שנתנו לך מראש. מתווה המסלול התאים לנו מאוד. חשוב לציין כי נכון היה מצידך ליצור מסלול עמוס באטרקציות מהן ידענו לברור את העדפותינו כך שיתאימו לאילוצי מזג אוויר ולוחות זמנים. נציין כי גם האופן בו כתבת את תיק הטיול,כאשר כל יום מופיע בעמוד נפרד(בפורמט לו"ז) הקל משמעותית את השימוש במידע וללא ספק עולה על כל מדריך טיולים שניתן לרכוש בחנויות. נשמח להמליץ בפני לקוחות פוטנציאלים.
משפחת מרגלית

יצאנו 16 איש ל 16 יום לסקוטלנד המדהימה, המשפחה המורחבת סבא וסבתא ושלושת האחים ומשפחותיהם. המסע הזה שהיה מוצלח ביותר לא יכול להצליח ללא הסיוע, הייעוץ והליווי של אוהד שיודע לגשר בין הצדדים ולכנס אותם למכנה משותף. גולת הכותרת היה טיול הטרקטורונים באתר המשלב חוף ים ויער בין פיטלוכרי לאינוורנס,  דרך פארק החבלים המאתגר מאד בפארק ויקטוריה המדהים, צפייה בדולפינים  במרחק  יריקה  במפרץ  באינוורנס, שייט וצפייה בכלבי ים ורכיבה על סוסים  באובאן הציורית והיפיפייה, טרקים קצרים באתרי הארי פוטר, ארוחות שחיתות ביחד בוילות הענקיות באינוורנס. לינה מיוחדת נצפתה לנו באתר הקמפינג גמפלינג פודס ביחד עם הטיילים המקומיים והזרים הממוקם במסלול HWW , והסמוך לפאב סקוטי מקומי שהדי הבירה, הריקודים לצלילי שירי עם סקוטים הבוקעים ממכונת התקליטים הישנה, לא ישכחו. והכי הכי לא הפסקנו במשך 16 יום לאכול את הפיש אנד  צ'יפס הטעים  ביותר  בעולם. 
משפחת  סילבסטר  וסילבר.אוהד היקר,
רצינו להודות לך על תכנון טיול מקצועי לסקוטלנד. חזרנו לפני כשבועיים מהטיול שהיה מוצלח ביותר. אני ממליצה לכל מי שמתכנן חופשה באנגליה להיעזר בשירותי אוהד! הוא מקצועי מאוד מכיר את המקומות היטב החומר ששלח לנו היה עדכני ומובן מאוד עם הסברים החל מרמת המיקום המדויק מחירים מסלולים ועד המלצות על מסעדות ובתי מלון. אוהד סבלני וקשוב מאוד הסבריו היו מועילים ביותר. לכל שאלה ובעיה היה לו פיתרון והיה גמיש בשינוי מסלול שביקשנו ברגע האחרון. לוח הזמנים שתכנן לנו היה נכון ומדויק להפליא! את הטיול התחלנו כבר בשלב התכנון עם שאלות מפורטות ושליחת קישורים לאטרקציות השונות שבעזרתם בנה לנו טיול מותאם אישית. בפעם הבאה שנתכנן טיול לאנגליה אין לי ספק שאיעזר בו שנית.
תודה רבה, משפחת מזרחי ראשון לציון.אוהד היקר,
שהחלטנו לצאת לטיול משפחתי לבריטניה והצבנו לנו מטרה שגם הטיול הזה צריך להיות ה- טיול, כמו כל טיול אליו אנו יוצאים המשפחה. החלטנו להתחיל את המסע בסקוטלנד ולאט לאט לרדת לאנגליה ועד שנגיע ליעד הסופי –לונדון! התחלנו לבד לאסוף מידע על סקוטלנד והבנו מאוד מהר שאת סקוטלנד צריך להכיר בשביל להגיע למקומות המרתקים, המיוחדים והחשובים.במהלך החיפושים כשלא הצלחנו לעשות את לבד הגענו אליך ובזכותך המסע שלנו (חודש ימים), היה מושלם:
יצאנו מצוידים בערכת מסע לטיול שהכנת לנו לאחר הכנות מוקדמות שלך ושלנו יחד. לכל יום הדגשת מחשבה. הערכה הייתה עם הנחיות ברורות מרגע שנחתנו באדינבורו ועד שהגענו ללונדון. סימנת לנו בטבלה מסודרת בדיוק את המיקום ע"פ GPS כך שלא היה צורך במפות שרכשנו כי הכול היה מדויק וללא היה צורך לבזבז זמן בחיפושים. הגענו מנקודה לנקודה בדיוק על פי המתוכנן. המלונות שהמלצת היו מעולים. האיים שביקרנו בהם היו מדהימים כאילו ועכשיו אלוהים ברא את העולם, פשוט כמו סיפורי ימי בראשית. הטירות, האטרקציות היו חוויה בלתי נשכחת וחווינו הכול מהכול בזכותך. הצלחת להגשים לנו את המטרה ובהחלט היה לנו טיול מושלם בזכותך. אנו מודים לך מכל הלב על כך ובכלל מודים לך על הסובלנות, ההתמדה, האדיבות והזמינות בכל רגע במהלך התכנון לטיול ולא פחות חשוב ואולי הכי חשוב, על שהיית זמין לנו טלפונית לכל שאלה. אנו ממליצים לכל מי שמחליט לצאת לטיול בבריטניה לקחת את שירותיך, אתה מכיר את המדינה מהקצה אל הקצה, מכיר כל מקום ופינה, אתה יודע בדיוק אך להתאים לכל משפחה את הטיול המשולם עבורה, ערכת המסע שלך מדהימה ולרגע לא היינו מסתדרים בלעדיה. אז תודה לך אוהד היקר ומבטיחים שעוד נשתמע.
משפחת גריסרו- אזי לימור גל ושי.המלצות משנת 2015

אהד שלום,
כשהחלטנו שסקוטלנד היא יעד הטיול שלנו התחלנו לחפש חומר ונוכחנו לדעת שהמידע אינו רב בשיטוטים באינטרנט מצאנו קישור לאתר שלך והחלטנו לפנות אלי.  כבר בשיחה הראשונה הרגשנו שהגענו לאיש הנכון. היית סבלני מאוד, דאגת להבין מהם הצרכים של כולנו (מאחר והיינו קבוצה גדולה של שתי משפחות  ההתאמה לכולם הייתה לא קלה), הפגנת ידע רב ומקצועיות. לאחר שביררת צרכים והעדפות שלנו שלחת לנו תיק מדויק מלא בפרטים הכולל בתוכו: אטרקציות רבות ומגוונות, מפות, נקודות ציון GPS עלויות של האתרים ומידע עליהם, קישורי GOOGLE לאתרים השונים המלצות על מקומות לינה  המלצות על מסעדות ועוד.  לאורך כל הדרך ושלבי תכנון הטיול היית זמין ואדיב, אין לנו ספק שלולא עזרתך היינו רואים פחות ובזכותך הצלחנו לנצל בצורה האופטימאלית ביותר את מה שיש לסקוטלנד המדהימה להציע. אנו מאחלים לך שתמשיך לעזור לאנשים לתכנן את טיולם וממליצים בחום לכל מי שמתכנן טיול באזור בריטניה להיעזר בך. נהנינו מאוד.
משפחת גולן.לאוהד פז שלום,
 סיימנו לפני מספר ימים טיול של 10 ימים בסקוטלנד בסיוע תכנון המסע שלך, אותו ערכת בשיתוף שלנו, בשבועות שקדמו לטיול.  התכנון שלך סייע לנו למצות בצורה הטובה ביותר את חוויית הטיול בסקוטלנד, לבקר באתרים רבים ומקסימים ולהגיע בקלות ליעדים השונים, לרבות מקומות הלינה שתואמו והוזמנו מראש. אנו מודים לך על הליווי והתמיכה שהענקת לנו וממליצים מאד למטיילים שנוסעים לאי הבריטי להשתמש בשירותיך.
תודה על הכול, דבי ורן.שלום אוהד,
רציתי לשתף אותך בחוויה המקסימה שחווינו שני זוגות , בעלי ואני ואחי ואשתו בטיול בסקוטלנד. את הטלפון שלך מצאתי באינטרנט , התקשרתי אליך ונשמעת לי אדם מיומן שאפשר לסמוך עליו. לתכנן את הטיול לא היה לי זמן המלצות לא קבלתי עליך אבל הסתמכתי על האינטואיציות שלי. ואתה עם הרבה סבלנות הקשבת לבקשותיי והתייחסת לכל בקשה ובקשה ברצינות. הכנת לנו מסלול מקסים שהתאים לנו: הרבה נופים מהממים, טירות מעניינות עם סיפורים הסטורים ,הליכה ברגל ביער עתיק, טיולים רגלים בערים והצעות למסעדות ולמקומות לינה. החופשה שלנו הייתה קסומה.
תודה בעתיד ניצור קשר להכנת טיולים נוספים.
רונית ואבנר נחום.שלום אוהד, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם כל המשפחה על "החופשה הסקוטית שלנו". אין ספק סקוטלנד נהדרת והמסלול שתכננת לנו ענה על הציפיות שלי ושל כל המשפחה (לא פשוט בכלל). נהנינו מאוד ילדים מתבגרים ומבוגרים כאחד. מבחינתך נתת לנו שרות מצוין שכלל שיחת "תאום ציפיות" מקדימה שאחריה קיבלנו מסלול שהיה מותאם לבקשות המגוונות שלנו ובהמשך גם תזכורות והצעות שונות שעזרו לנו להגיע לטיול עצמו עם ראש שקט וכל מה שנשאר לעשות היה לעקוב אחרי המסלול וליהנות. אני בהחלט אמליץ לכל מי שנוסע לסקוטלנד להיעזר בשירות המצוין שלך והלוואי שנפגוש רק מקצוענים כמוך בתחום הטיולים ובכל תחום אחר.
משפחת צוקר.אהד שלום,
אני רוצה להודות לך על הטיול הנפלא שחווינו באנגליה וסקוטלנד בעזרתך. התכנון שלך היה מועיל ומפורט. הוא עזר לנו לקבל החלטות לגבי בחירת מקומות הטיול מתוך שפע עצום וזמן מוגבל. הוא גם פתח אותנו לאפשרויות שלא היינו יודעים עליהם באופן עצמאי. כל אחד במשפחה זכה לפעילויות שהתאימו להעדפותיו. אני חושבת שהבחירה בך לתכנון הטיול הייתה החלטה מצוינת שהצדיקה את העלות.
תודה מכל הלב. משפחת פימה גברי קיבוץ דביר.אהד היקר,
הציפיות היו גבוהות, ההכנות היו מהנות והתוצאה – טיול קסום של 10 ימים בסקוטלנד, כולל באי סקאי ובפסטיבל אדינבורו – הייתה בלתי נשכחת. תודה לך על כך שהיית קשוב לרצונות, לצרכים ולאילוצים שלנו ובנית לנו טיול מגוון ומקיף. כל בוקר קמנו אל יום חדש, אל מקומות מפתיעים, נופים מרהיבים, טירות קסומות, איים אפלים, בעלי חיים מרתקים, כפרים רומנטיים, ערים תוססות והמון מוזיקה מרגשת. תודה לך על הסבלנות והזמינות המוחלטת לפני הטיול ובמהלכו. כל שיחת טלפון נענתה על ידך בכובד ראש תוך מציאת הפתרון המיטבי. תודה על תיק הטיול המפורט והנחיות הדרך המדויקות אשר הובילו אותנו בבטחה אל מחוז חפצינו. תודה על ה"טיפים" הנהדרים אשר חיברו אותנו אל הארץ ואנשיה בצורה האותנטית ביותר. אין ספק כי הטיול שלנו היה נהדר ומיוחד, רבות בזכות התכנון המקצועי והקפדני שלך וכן הליווי האישי והחם אשר אינו מובן מאליו. אתה מציב רף גבוה מאוד לכל יועצי הטיולים!
תודה רבה ושנה נהדרת,
רות ומשה ספיר
אמיתי ושלומית פולק
פתח תקווה.המלצות משנת 2014

בס"ד ערב ראש השנה תשע"ד  22.9.2014
לאהד שלום,
החלטנו לנסוע בסוף יוני האחרון לסקוטלנד ל-5 ימים, 2 זוגות חברים. בהסתמך על המלצה שקיבלנו עליך, פנינו אליך בהתראה די קצרה לתכנן לנו מסלול איכותי שמתאים לנו. כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה הבנו שהגענו לאדם הנכון. האדיבות, ההסברים המפורטים, ההיכרות המעמיקה עם השטח עשו את זה. תכננת לנו מסלול מדהים שהיה מלווה בתיק טיול מאד מפורט עם שעות יציאה והגעה, נ.צ להגעה בGPS, תמונות, קישורים, המלצות על לינות, טיפים חשובים ועוד. ההכנה הייתה חוויה וגרמה לנו להבין שהולך להיות טיול חווייתי. האתרים שבחרת היו יפהפיים, המסלולים התאימו בדיוק לאופי שלנו,ומקומות הלינה שהמלצת לנו היו משובחים ביותר. והכי חשוב, תכנון הזמן הכי יעיל שאפשר. כך הספקנו להגיע למקסימום מקומות בלי להתעייף ובלי להתברבר. היה טיול מדהים שרק עושה חשק לפעם נוספת.
הרבה תודה מכולנו אהרן פרנקל.לכל המעוניין,
באופן ספונטני, משפחתי ואני החלטנו על טיול טבע בסקוטלנד. תוך כדי שיטוט באינטרנט, נתקלתי באתר של אהד פז. ללא המלצה והיכרות מוקדמים, כתבתי לו מייל ונעניתי באופן מידי. הזמן שעמד לרשותנו היה קצר והמלאכה הייתה רבה, שכן ברור היה שאין בכוונתנו לבקר בתוואי התיירותי המקובל. אהד נרתם לפעולה ותפר בדיוק עבורנו מסלול שענה על הדרישות והצרכים של כולנו. בחרנו בטיול שעיקר הדגש בו היה טבע ונופים, וזכינו וחווינו את אחד הטיולים המקסימים, המרגשים והמספקים כפרטים וכמשפחה. אהד מצדו הפגין חשיבה ועשייה יסודיים, שעה שהוא בנה לנו את הטיול לפרטי פרטים, תוך התחשבות בכל בקשותינו ומגבלותינו. קיבלנו תיק טיול מפורט לעילא ולעילא, ששימש כבסיס משמעותי ליציאותינו. המלצותיו שיקפו היכרות רחבה עם המקומות בהם טיילנו. בנוסף, אהד העמיד עצמו לרשותנו במהלך הטיול, עמד בקשר מששבנו והשתדל ללמוד ולהסיק מסקנות מניסיוננו. השירות שאהד הציע היה בבחינת עזרה והקלה משמעותיים ותרם רבות להנאתנו הגדולה. מומלץ בחום!
משפחת רוזן, רעננה.אהד,
ליווית אותנו מהשלב הראשון ועד האחרון באופן מקצועי ביותר, נסענו עם תחושת בטחון, כמו טיול מאורגן אבל בשליטה שלנו. לאורך כל הטיול דברנו על כך שהבחירה בך הייתה נכונה ונתנה מענה מצוין. צחקנו על האופטימיות שלך שנצליח עם 3 ילדים לעמוד בזמנים אבל לא הייתה תחושת החמצה דווקא הגמישות והבחירה מתוך כל האפשרויות הייתה לנו טובה. ההמלצות לגבי חברות של פעילות אתגרית הייתה בטיחותית והרגשנו שהגענו למקומות שהייתה בהם אחריות, מחויבות, עמידה בזמנים ושרות נעים וחביב. גם הסיוע בהמלצות על מקומות הלינה נתנה הרגשה טובה של התייחסות מעבר לנדרש. הבנות שהיה זה עבורן טיול בת מצווה היו מאושרות בכל מקום לינה, בכל נסיעה ברכב ובכל אטרקציה. לא היה מקום אחד שבו התלוננו על שעמום או חוסר הנאה. מרווחי הזמן והמרחק היו נכונים ובגבול היכולת של הילדים. האופן בו תיק המסמכים היה מאורגן עזר לנו מאוד. הטבלה ערוכה מצוין ובאופן שנוח לשימוש ולהבנה. תודה מקרב לב. מעריכים מאוד מאוד!!!!
משפחת אופיר.חווית סקוטלנד שלנו,
לפני חצי שנה החלטנו שנוסעים לסקוטלנד לרגל יום הולדתו של אבא שלי. יופי לנו אז החלטנו לנסוע. משפחתנו היקרה והאהובה המונה 3 אנשים בוגרים, נזכרה מספר שבועות לפני המועד שמלבד רכב וכרטיס טיסה אין בידינו כלום. לא ספר, לא מפה ולא שמץ של מושג כיצד ואיפה מתחילים לתכנן טיול, באזור שהדבר היחיד שידוע לנו עליו  זה שיש גברים בחצאיות, טירות ואיזו מפלצת באיזה אגם, אהה כן והרבה וויסקי… מפה לשם ומהמלצה אחת ועוד אחת הגענו לאהד. למרות הבקשות הביזאריות שלנו (לראות אבירים, לנהוג הרבה ברכב לראות נופים ואם אפשר בלי יותר מדי ללכת), אהד הצליח לבנות לנו מסלול שהביא אותנו לנופים מרהיבים, טירות מהממות (עם אבירים ודוכסים רק בתמונות אבל נו מילא), מזקקות וויסקי שרק מהריח אסור לנהוג, מסעדות, פאבים ועוד ועוד נופים וטירות שרואים בסרטים (או סדרות, מישהו אמר "משחקי הכס"?!). מעבר לסדר ולארגון שבו אהד הגיש לנו את תיק טיול (שהיה מדהים ונוח), הוא דאג לכך שהכול יהיה לנו מובן לאורך כל הדרך. ללא עזרתו אני בספק גדול אם היינו מגיעים למקומות אליהם הגענו, אם היינו צוברים את החוויות הכה נפלאות שצברנו, ואם היינו בכלל מצליחים ליצור מסלול כל כך הגיוני פשוט ומתאים למשפחתנו. בקיצור, אין לי ספק שבכל הנוגע לטיול זורם, כיף הגיוני ומלא בחוויות התואמות את רצונותיכם (הזויים ככל שיהיו) אהד יצליח לבנות ולהתאים לכם את הטיול על הצד הטוב והנוח ביותר.
ממליצים בחום בחום בחום, משפ' בר ת"א-ברליןהמלצות משנת 2013

אוהד שלום,
שבנו לארץ אחרי שבועיים וחצי של טיול באנגליה וסקוטלנד. הטיול היה נהדר. הטיול המשפחתי המוצלח ביותר שעשינו עד היום. אתרים שהמלצת עליהם היו מצוינים והמשפחה כולה נהנתה מאד. ההכנות המוקדמות שעשינו ביחד (ואני יודע שהצקנו לך לא מעט עם שינויים ושינויים חוזרים) הצדיקו את עצמם, והמסלול תיקתק כמו שעון שוויצרי. זו פעם ראשונה שאנחנו עושים טיול עם ספר דרך ברמת פירוט שכזו, ואין ספק שהתוצאה היא ברמה אחרת, ותרמה משמעותית להצלחה הכללית. אנחנו ללא ספק נעשה זאת שוב וכבר המלצנו לחברים ומכרים על שירותיך. הרבה הצלחה בהמשך הדרך.
משפחת פדר, נטלי הראל והילדים
אוגוסט 2013אהד תודה רבה על הטיול המושלם שהיה. בחירת האתרים ההיסטוריים הייתה בדיוק כפי שביקשנו ואיך שדמיינו את המסלול הזה. לוחות הזמנים והנקודות ציון לכל מקום הקלו נפלאות על המסע שלנו. בזכות התכנון שלך זכינו לראות את רוב יופייה המדהים של סקוטלנד בזמן המוקצב עם הסכום המוקצב. טעמנו מסקוטלנד גם במנהגים גם במוסיקה וגם באוכל  ולולא התכנון שלך, זה היה לוקח לנו הרבה יותר זמן ואולי אפילו לא היינו מצליחים לראות את כל מה שראינו וזה היה יכול להיות פספוס אדיר.
תודה רבה, אלינה ומיכאל רובין.ב"ה  אב תשע"ג  7/2013
אוהד שלום רב!
רצינו להודות לך על הסיוע בהכנת הטיול לסקוטלנד באופן מקצועי ומסור. הכנת המסלול סייעה בידינו למצות את ימי הטיול באופן הנינוח והמהנה ביותר (כולל שילוב העבודה).
ההנאה התחילה בהכנת הטיול המשותפת, בתיק הטיול שהתאמת עבורנו. הופתענו מנכונותך לסייע בעדכונים ובשינויים של הרגע האחרון, בכל עת ושעה ביממה. תמיד בחיוך מקצועיות ורצון טוב , אולי השפעה של הסקוטים החביבים! הטיול היה מעולה ולך חלק גדול בכך. סקוטלנד מדהימה והסקוטים חביבים!
תודה רבה ונשמח להשתמע בקרוב.
דינה בן דור