המלצות מטיילים בסקוטלנד

רשימת המלצות מטיילים בסקוטלנד של לקוחותיי על הטיול והחוויות, השירות שלי והעבודה איתי. ההמלצות הובאו ככתבם וכלשונם מילה במילה. ניתן לקבל ממני מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. אם אתם רוצים להצטרף למעגל לקוחות הולך וגדל של לקוחות מרוצים, קראו מה לקוחות קודמים כתבו לאורך 10 השנים האחרונות וצרו קשר.

המלצות משנת 2023


בין התאריכים 18/9 עד 2/10 נסענו 2 הורים ו-2 מתבגרים לסקוטלנד. את הטיול תכננו חצי שנה מראש.
הגעתי לאהד דרך חיפוש באינטרנט, שלחתי וואטאפ וקבעתי עם אהד שיחת טלפון, לאחריה היה לכולנו ברור שנעזר בשירותיו של אהד. אהד סבלני, קשוב ומאד מקצועי. היה תענוג לקבל ממנו את הליווי והשירות לפני ובמהלך הטיול. הטיול היה מוצלח מאד! מלא חוויות מרגשות. כל יום תוכנן היטב והתוכנית הייתה מדויקת ומתאימה עבור כולנו.
אהד, תודה גדולה לך על ההשקעה המחשבה האכפתיות על תשומת הלב ועל היחס האישי והקשוב. מעריכים ומוקירים אותך על הכל!!!
אנחנו שמחים מאד שהשתמשנו בשירות ובידע שלך וממליצים על השירות שלך בחום.
בברכת ימים טובים ורגועים,
עידו, כתמה, טל וכרמל סימסון.שלום אוהד,
אנו מודים לך בכול ליבינו על ארגון הטיול המאוד מוצלח שלנו ברחבי בריטניה.
הצלחת לפגוע באתרים אשר בקשנו לראותו כן דייקת בלוחות הזמנים ובמפות הניווט.
תודה מקרב לב.
משפ' גרינברג מראשון לציוןהי אהד,
התחלנו לחשוב על טיול לסקוטלנד עם בננו בערך שבועיים לפני תחילת אוגוסט, כמעט ברגע האחרון מבחינת החופש הגדול. גילינו את אהד באתר למטייל וראינו המלצות חמות עליו. הבנו שאין סיכוי שנארגן טיול תוך שבועיים, כולל תכנית לכל יום, מלונות, רכב וטיסות ולכן יצרנו קשר מיידית עם אהד שנירתם למשימה ותוך זמן קצר, אחרי שהבין את העדפותינו ואת מסגרת הזמן, בנה את מיסגרת הטיול מבחינת תאריכים ומקומות לינה. לנו נישאר רק להזמין מלונות וביקורים באתרים שלכולם אהד שלח לינק. באותו שלב, אהד בנה תכנית מדויקת לכל יום, כולל ביקורים באתרים וטיולים רגליים וכמובן שינה ודייק אותה יחד איתנו. אהד זמין לכל התייעצות ועונה תוך זמן קצר מאוד לכל שאלה, גם לפני הטיול וגם תוך כדי הטיול.
אהד אירגן לנו את אחד מהטיולים היותר מהנים שלנו ובדיעבד ההחלטה להשתמש בשירותיו הייתה נכונה גם אם לא היינו בלחץ של הרגע האחרון…
יובל11/09/23.
אנו זוג פנסיונרים, סיימנו כ 11 ימי טיול מרתקים וגדושים בסקוטלנד. המסלול הסתמך על מסמך (PDF/Word) של אהד פז. התחלה באדינבורו, כמקום נחיתה המשך לפיטלוכרי, אינברנס, האי סקאי ירידה לפורט ויליאמס סטירלינג וקינוח באדינבורו. המסלול כמובן נלמד על ידנו לפני עם שיתוף פעולה מלא וחברי של אהד. המסמך מפורט ומצויד בקישורים לכל המסלולים עם המלצות לינה והסעדה עבדנו לפי המסמך, עם שינויים הכרחיים הקשורים בעיקר למזג אוויר. המסלול גדוש ולא משאיר מקום למה עושים היום. חייב לציין את שיתוף הפעולה עם אהד שלמרות שלא נפגשנו היתה הרגשה של ממש הכרות קרובה ממליץ בחום לכל מי שנוסע לאי הבריטי והאירי, להשתמש באוהד ומסלוליו.
בברכה מתי ורבקל'ה סבג קיבוץ לוחמי הגטאות.אהד,
חזרנו אתמול מטיול בסקוטלנד במשך 10 ימים . הטיול תוכנן בעזרתך. תכנון הטיול היה נפלא. סקוטלנד מדהימה. אחד מהמקומות היפים שראינו. ( וראינו…..) האנשים נחמדים מאוד. גם הנהיגה בצד שמאל לא היוותה בעיה הנופים מדהימים. מזג האוויר נפלא. המלונות שהומלצו על ידך היו נהדרים מבחינת המיקום והרמה. המסעדות שהמלצת עליהן היו נהדרות. תודה רבה נשתמע בטיול הבא לאירלנד.
מירון לשם.
היי,
נסענו על פי מסלול שקיבלנו מאהד כבר מתחילת הקשר הרגשנו שיש עם מי לדבר ואהד היה קשוב לכל הנושאים שעניינו אותנו ועל פיהם נבנה הטיול .
ליווה אותנו לאורך כל הדרך כולל תזכורות והמלצות לפני הנסיעה המסלול היה קסום . קל מאוד תפעולית כולל קישורים מדוייקים לניווט לכל אטרקציה / פעילות ההמלצה על המלונות הייתה מעולה . ההמלצות על כל אתרי הסדרה זרה {מה לעשות מכורים } היו מעולים. ההמלצה של אהד לרכוש כרטיסים למופע הרויאל טאטו שמתקיים באדינבורו הייתה בינגו מבחינתנו . הופעה מרשימה ומלהיבה שלא רואים בכל מקום בעולם. בנוסף בעיר היה גם פסטיבל הפרינג' שהוסיף לעיר המון קסם ושמחה. כמי שמתכנן טיולים בדרך כלל לבד שנים ארוכות {לא מתחבר לטיולים מאורגנים} אני בוודאות יכול להבחין בערך המוסף שאהד העניק לנו בתכנון הטיול הזה. הכל עבד והגענו בדיוק לאן שהיינו צריכים להגיע ללא התברברות וללא טעויות. נסענו 3 זוגות וחזרנו מוצפים בחוויות . סקוטלנד מדהימה ירוקה ואין ספק שנחזור אליה ונוסיף אזורים נוספים שלא הצלחנו להגיע אליהם בטיול זה מפאת קוצר בזמן. לסיכום מדובר בטיול לא זול ולכן כדאי להיעזר בשירות של אדם מקצועי כאהד ולא לשלם שכר לימוד ולהתאכזב תוך כדי. העלות בהחלט סבירה ובחלוקה למספר המשתתפים בטיול המחיר שולי מאוד ביחס לעלות הטיול הכללית.
ממליץ בחום סעו ותהנו. טיול הבא אירלנד כמובן עם אהד.
משפחת כדורי אוגוסט 2023.חזרנו מטיול עצמאי בסקוטלנד ביוני 2023.
את כל הטיול תיכננו בעזרתו של אוהד לאחר שכבר תיכננו יחד אתו טיול בלונדון שהיה מוצלח מאוד. התיכנון נעשה לאחר מספר שיחות טלפון מקדימות על לוחות הזמנים המומלצים והעדפות שלנו וכמובן כושר ההליכה שהינו אישי לכל אחד. כיוון שיש שפע כל כך גדול בסקוטלנד היה צריך להחליט על מסלול מתאים כולל שיקולי זמן נסיעה שלא יהיה מוגזם כמובן בשבילנו . קיבלנו מידע רב מראש מאהד על המסלול שסוכם, מקומות לינה מומלצים, מסעדות פאבים וכמובן את לוח הזמנים והקצב שמתאים לנו, כאשר בטיול הזה התרכזנו בטיולי טבע שיש כל כך הרבה בסקוטלנד ועיקר הבעיה הינה להחליט מה לא. כמובן שלא ויתרנו על מבצרים סיור במזקקה שייט מדהים בהכוונת אהד וטיול באדינבורו. היינו מספיק גמישים במקום לפי הזמן והכוח לוותר על חלק המלצות לטובת זמן רב יותר במקום ששווה את ליבנו יותר. התיאור היה עם לינק לכל מקום שסוכם כולל פירוט של איזה כביש עדיף ומה צפוי לנו לאורך המסלול וכמובן מפות. אהד גם כתב בפירוט רב מאוד על הכבישים בסקוטלנד על מה לשים לב כיוון שרוב הכבישים צרים וההדרכה תרמה לנו רבות. אהד גם רשם איזה אתרים יש להזמין מקום מראש עם לינק שהקל מאוד והיה מדויק ביותר כולל שעות רצויות לשיט ולמעבורת מומלצת.
בכל טיול עצמאי שאעשה בעתיד שהינו בתחום ההתמחות של אהד אפנה כמובן אליו. רצוי לציין שאהד גם עוזר במידת הצורך בהכוונה לבחירת רכב למרות שכמובן זה נתון לשיקול ולצרכים של כל מטייל.
אהד זמין לכל שאלה במהלך תיכנון וביצוע הטיול ולמטייל עצמאי זה יתרון גדול.
המון תודות.
דגנית ויהודה מושב בדרום.היי לכולם,
חזרנו לפני שבוע מטיול מהמם בסקוטלנד, שתכנן לנו אוהד. אנו רוצים לציין שהשרות שקיבלנו מאוהד היה מעולה, החל משלב התיכנון ובמהלך הטיול עצמו. מאוד נהננו ואין ספק שהתכנון של אוהד עזר לנו לבצע טיול מעולה מתוכנן ומותאם לדרישות שלנו.
אנו ממליצים מכל הלב להשתתף בשרותיו.
בברכה, איריס ומשה מעיין.אהד שלום,
אהד יודע לתכנן טיול. איש מקצוע רציני. יש לו תהליך מובנה ומסודר של מנת שהטיול יתאים לצרכים ולאופי הטיול שמענין אתכם. התהליך כולל שלב היכרות, אפיון תחומי עניין, בנית תוכנית שלד, הערות ותוכנית סופית ברמה יומית עם קישור לגוגל מפות בין נק' הטיול.
כל התהליך מתבצע בזמינות מלאה ובקשב רב. ממליץ בחום.
דני בן עמי.לאהד היקר,
ברצוננו להודות על הסיוע המועיל בתכנון הטיול המשפחתי לסקוטלנד בחודש יולי 2023. השירותיות שלך, הזמינות והרצון להגיע לתוצאה המתאימה ביותר לנו הייתה מעל ומעבר. כך גם העזרים שהכנת לנו. בדיעבד, אנו מבינים כמה חשיבות הייתה להסתייעות בך, לידע ולניסיון שלך בתכנון הטיולים בכלל ובסקוטלנד בפרט.
תודה רבה.
בברכה, משפחת א. מפ"תאחת ההחלטות הטובות שלקחנו!
במקום לשבור את הראש ולחפור באינטרנט היכן כדאי לטייל ואיך לבנות את הטיול, אמרנו לאהד מה ההעדפות שלנו והוא תפר לנו טיול מושלם שהתאים לנו בול! הוא גם אמר לנו בדיוק באיזו עיר/עיירה כדאי לנו ללון. הקישורים לניווט באפליקציית גוגל-מפס שאהד בנה עבורנו היו מושלמים! הכל הלך כל כך חלק. לא היה לנו אפילו פקשוש אחד. לכל יום בטיול יש דף שכולל את מה שנראה באותו היום, איך להגיע ועוד מלא מידע חיוני. כל יום נסענו עם הדף היומי המיועד. אוהד הזין עבורנו בגוגל-מפס נסיעות בכבישים צדדיים ועוקפים עם נופים מהממים שאין מצב שהיינו מגיעים לשם בניווט עצמי. נופים אלו היו בין היפים בטיול.
כל יום אמרנו לעצמנו כמה טוב שלקחנו את השרות הזה.
אין ספק שבטיול הבא נעזר שוב באהד שהיה כל כך שוב לצרכינו.
אורית ויהונתן (אמא ובן)המלצות משנת 2022


אהד היקר,
אין ספק שההחלטה להעזר בשירותיך הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלנו בטיול לסקוטלנד. המסירות והרצינות שאתה מקדיש לעבודה ייצרה לנו טיול מהנה, מעניין ומותאם לצרכינו. העזרה שלך משלב התכנון, הזמנת הרכב, הזמנת מקומות הלינה וכל האטרקציות הקלה עלינו מאוד וענתה על תחומי העניין של כל אחד מעשרת חברי הקבוצה שלנו (בגילאים שונים) אנחנו ממליצים בחום על השירות שלך, לכל מי שמתעניין בנסיעה לסקוטלנד.
תודה לך, זיו ותמר בארי.אני ממליצה בחום על אוהד פז לתכנון כל טיול!
אוהד מקצועי, יסודי, קשוב, מנוסה מאוד ונעים הליכות.
בכל שלב משלבי התכנון הקפיד להבין מה הצרכים והרצונות שלנו ולהתאים את התכנים אלינו – כולל אופציות שונות לחלקים במסלול בהם התפצלנו בין הצעירים לצעירים-ברוחם…
בנוסף לתכנון המסלול עצמו אוהד הנגיש לנו גם המלצות על מלונות, מסעדות ופעילויות. כל המלצותיו היו ממש מצוינות. חשוב לציין שגם כשכבר היינו בסקטולנד ונזקננו לעצתו אוהד היה זמין ומקסים ועזר לנו מאוד מאוד גם בזמן אמת.
היה לנו טיול משפחתי נהדר בסקוטלנד ולא היינו יכולות ויכולים לעשות זאת ללא עבודתו המצוינת.
תודה לך אוהד!
בברכה מיקה אלמוג תל אביב.21.11.22
אוהד שלום,
רצינו להודות לך על ארגון הנסיעה שלנו לסקוטלנד הקיץ. היית קשוב לציפיות שלנו, סובלני לשאלות שלנו והתכנון והארגון היה בהתאם.
היה לנו טיול יוצא מן הכלל ואפילו מזג האוויר שיחק לטובתנו. דפי ההדרכה והקישורים הכלולים בתוכם היו ידידותיים ומועילים מאוד. ההמלצות לבית המלון היו טובות ומועילות.
אין ספק שהעזרה וההדרכה לא רק חסכו לנו את הטרחה והזמן בארגון המסלול אלא הביאו אותנו למסלול ממוקד ומדויק בהתאם לציפיות שלנו.
תודה רבה יהודית וחיים מאיר.בתחילת חודש ספטמבר נסענו שלושה זוגות לטיול בסקוטלנד.
כהכנה לטיול נפגשנו עם אוהד בכדי שיעזור לנו בתיכנון. אוהד הכין לנו תכנית מדהימה, כולל מסלול, אתרי ביקור, המלצות על בתי מלון ומסעדות.
ביצענו את הטיול בדיוק כפי שתוכנן. לא ביזבזנו זמן והגענו כל ערב לבית המלון באתר שאוהד המליץ.
סיימנו 11 ימים נהדרים ללא תקלות ועם הרבה חוויות. תודה לאוהד על מיקצועיות וידע בלתי רגילים.
אנחנו ממליצים לכל מי שמטייל בצפון אנגליה וסקוטלנד (וגם במקומות אחרים באי הבריטי) לקבל ייעוץ מאוהד, זה חוסך זמן, הרבה כסף ומקל בצורה בלתי רגילה על תכנון וביצוע הטיול. תודה לך, אוהד אתה מקצוען אמיתי.
עמי ארגוב, גבעת עדהשלום,
טיילנו בסקוטלנד בחודש אוגוסט 2022 שני זוגות בגיל השלישי אהד ערך לנו מסלול המותאם לצרכינו והיה מושלם. הנסיעה הייתה בדרכים מלהיבות המקומות היו מדהימים ביופיים ולוח הזמנים היה מותאם ליכולותינו בגילנו המתקדם התכנון והעצות של אהד היו טובות ואין ספק שמדובר במקצוען המבין את השטח.
ממליצים מאוד!!!
בברכה, אורית ודרור כפר סבא.אוהד היקר,
חזרנו לאחרונה מטיול זוגי בן 11 יום בסקוטלנד (תחילת יולי 2022) כשחשבנו על הנסיעה לשם לא היה לנו מושג מה יש לראות ואיך בכלל ניגשים לתכנן את הטיול האישי כי (אנחנו משתדלים להתרחק ממאורגן). הגענו לאוהד במקרה דרך האתר שלו והתחלנו להתכתב ומהר מאוד הבנתי שיש לי כאן עניין עם אדם רציני שמכיר את הארץ ממש טוב. ישנם מספר מסלולי טיול וארגון שאוהד מציע ואנחנו בחרנו בטיול בהתאמה אישית מתחילת השאלון על מקומות/ נושאים שאנו מתעניינים יותר או פחות הבנתי כי יש לנו עסק עם משהו מקצועי ש"תופר" טיול שיתאים למטייל ולא מציע משהוא כללי. ההכנה המפורטת עם הקובץ הממוחשב, מדהימה החל ממסלול נסיעה יומי (קישור לגוגל מפות) ועד רמת איך מזמינים כרטיס לאטרקציות, למלונות וכו', בהחלט רואים שהשקיע בנושא. התכנון של אוהד כולל את כל האטרקציות התיירותיות (למי שרוצה), שכנראה חייבים לראות , אבל הכיף הגדול הן ההמלצות על מקומות אחרים, כמו שייט בסירה מהירה, או טיול בטבע למקומות נסתרים כל מיני פינות חמד שבחיים לא היינו מגיעים אליהם ללא הכוונה של מישהו שמכיר את המקום.
אוהד התאים את הטיול בדיוק למידותינו ורצונותינו ופשוט נהנינו מכל רגע בו.
מי שרוצה לחוות את סקוטלנד בדרך שונה אהד הוא הכתובת.
חיים ויעל ארד- רמת השרון.העבודה מול אהד היתה מצוינת בכל היבט שהוא: החל מעמידה קפדנית ומסודרת בלוח הזמנים להכנת הקובץ עבורנו הכוללת תזכורות באימייל ובווצאפ שמוודאות שלא שכחנו משהו, עבור דרך התוכן שקיבלנו – קובץ מפורט, מדויק ומקיף של מסלולי הטיול, האתרים והפעילויות המוצעים (זמני נסיעה, הגעה וכולי), לינקים למגוון אפשרויות לינה ומסעדות, טיפים ומידע נצרך ועוד, זמינות גבוהה ביותר לשאלות, להתייעצויות ולתמיכה – והכל בסבלנות ובחביבות.
בקיצור, קיבלנו שירות מצוין, יסודי ומקצועי ובמחיר לגמרי הוגן. ממליץ בחום, בן-ציון.תודה רבה אהד על בנית מסלול טיול נהדר בסקוטלנד לשבועיים.
התכנון היה מאוד מוקפד ומדויק מבחינת שעות ומסלולים, מקומות לינה מוצלחים ולא דילג על שום מקום מעניין. זו פעם ראשונה שאנחנו חופשיים להנות בטיול ולא להקדיש זמן יקר על חיפושים, התמצאות וארגון אלא פשוט לעקוב אחרי לוחות הזמנים והמסלולים שארגנת מראש בטבלאות נוחות לשימוש דרך הטלפון הנייד.
ממליצים בחום על השרות היעיל ונוח שאתה מספק.
ורד ואיתן מאירי, הרצליה.אהד היקר,
אנחנו רוצים להודות לך על מסלול טיול מושלם שהכנת לנו לסקוטלנד המדהימה. בנית לנו תכנית מסלול מותאמת אישית לפי ההעדפות שלנו המון טבע, טירות ,מסלולי הליכה, רכיבה, שיט וכו'. התכנון היה מושקע, מפורט, מדויק, מאד מובן לביצוע כולל קישור ל-Google maps שהיה ממש נוח, קישור לאתרים על מנת להזמין כרטיסים, המלצה על מלונות, מסעדות.
היינו צמודים למסלול שלך כל הזמן והכל דפק כמו שעון.. היית זמין לנו כשהיינו צריכים. אנחנו ממליצים עליך בחום לתכנון טיול ונמליץ גם למי שיתעניין . היה טיול בלתי נשכח בסקוטלנד הקסומה והרבה בזכותך. אני כבר מחכה שתתכנן לנו את הטיול הבא.
תודה רבה. משה ושרית.טיילנו בסקוטלנד למשך 10 ימים בעזרת הכוונה של אהד שתכנן עבורינו מסלול שהתאים לרצונות ולחלומות שלנו.
המסלול שילב בין טבע ואתרים היסטוריים ואפשר לנו להנות מזמן איכות משפחתי בנופים מהממים.
תודה רבה, משפחת בן ארי ירושלים.המלצה חמה על אוהד פז, שתכנן לנו טיול פגז, של 10 ימים, בסקוטלנד.
בדרכים הכל תקתק- הזמנים, הנסיעות, האטרקציות, הכל קל ונוח , וזורם, התכנון מאד הקל, ממש תענוג ככה לטייל!!
ממליצים בחום רב- איש מקסים סבלני ונעים זמין לכל שאלה ומסביר פנים.
ממירב ורני אייללכל המעוניין אני רוצה להמליץ בפה מלא על השירות הנהדר של אהד פז בארגון הטיול בסקוטלנד.
הגעתי אליו רגע לפני תכנון טיול של משפחה מרובת ילדים והוא ייעץ והמליץ איך לארגן את הטיול באופן שהיה הרבה יותר יעיל ומדוייק. במקום כל ערב להתלבט ולחפש אופציות למחר יצאנו מהארץ עם תוכנית ברורה ומסודרת שכללה מקומות לינה אטרקציות מוזמנות מראש טיולים ומסלולים ואופציות נוספות. אין סיכוי שבמחקר שלי ברשת הייתי מגיע לאותו דיוק ויעילות ממליץ בחום! נחום גלצר.הי אוהד,
מסיימים היום את הטיול בסקוטלנד ביומנו האחרון באדינבורו. רציתי רק לומר תודה ענקית. איזה מסלול מהמם הרכבת לנו. הכל היה מושלם, הספקנו לעשות הכל למעט דבר אחד. נהנו מכל עצירה מכל מסלול מכל תצפית, גם הילדים! במעבורת למלייאג קבלנו מופע דולפינים מהמם ומקרוב ממש. זה הפך את חווית המעבורת לעוד יותר מהממת !
היה פשוט מושלם. תודה רבה!
משפחת לבנטל.סרטון מדהים של טל חנוכי מהטיול של משפחת חנוכי לסקוטלנד.שלום אוהד,
חזרנו מסקוטלנד היום מלאי חוויות מטיול מרתק, מרגש, מוצלח ומלא מראות יפהפיים. התוכנית שעזרת לנו לבנות היתה באמת נהדרת ומתאימה לנו, והצלחנו לממש חלקים ניכרים ממנה. בנוסף זכינו לחוויות וראינו מקומות שספק אם היינו מגיעים אליהם אחרת.
ת ו ד ה ר ב ה !!! משפ' פרידלנדר.שלום אהד,
חזרנו לפני יומיים מטיולנו, שמרבית התווי תוכנן על ידך, שמחים ומלאי חוויות. המסלול שתואם איתנו, התאים מאוד לעניין ולטעם של כל המשתתפים. כשהחלטנו על כיוון הנסיעה, היעד נראה לנו מעט חידתי, מאחר ומלבד העובדה שהיא מדינה ירוקה ושופעת מים לא היינו מאוד מעודכנים עם היבטים אחרים שלה. לשמחתנו, בעזרתך גילינו מדינה יפהפייה, עם פנינים נורדיים מפתיעים. הכרנו אנשים חמים ומאירי פנים, מקבלי אורחים מושבעים. מה שעזר מאוד זה נקודות הציון בין יעד ליעד שרשמת, כי הם מיקדו אותנו היטב במסלול.
אנחנו מודים לך מקרב לב שמיקדת עבורנו את הנקודות הראויות להתעכב עליהן, שקלטת את מגבלויות הגיל ותפרת משהו לא כבד מדי לצליחה.
בשמחה נמליץ לאחרים לפנות אליך ליעוץ.
תודה מקרב לב אורנה ואלי נהרי/ אבי ורחל גולדנברג.15.6.22 טיול בסקוטלנד.
את הטיול לסקוטלנד התחלנו בהתרשמות כללית מן המדינה ולאחר כמה מחשבות ורעיונות, יצרנו קשר עם אהד פז. רכשנו את המסלול השלדי ואחרי שתי שיחות טלפון בהן אהד הקשיב לרצונותינו ויכולותינו, הוא בנה לנו מסלול בהתאמה אישית. משיחות הטלפון הבנו עד כמה בקיא אהד ברזי המדינה ועד כמה הוא קשוב לרצון המטיילים. אהד המליץ על הזמנה לשכירות רכב באופרן גלוי ומקצועי ואיפשר לנו לערוך את שיקולינו. הוא בדק ושלח אלינו במועד את הנחיות הקורונה כדי שלא יווצר מצב של ביטולים או אכזבה. טיילנו כשבועיים בסקוטלנד הנפלאה. טיילנו לפי ההמלצות שאהד תכנן עבורינו, כל מקום ואתר שהמליץ היה אכן מיוחד, מרגש. הטבע במלוא הדרו נגלה אלינו וליבינו גאה מן היופי. התכנון היה מדוייק, מתוכנן ומפורט. אהד כמדריך נתן את המלצותיו והשאיר מקום לבחירה אישית שלנו במידה ואנו מעדיפים משהו אחר. הרבה פעמים כאשר אנו יוצאים לטיול בחו"ל, אנו רוצים להספיק כמה שיותר, אנחנו שמענו לכוחותינו ואף להמלצתו של אהד, לקחת את הטיול עם נקודת מבט של קשב, הנאה וקרבה. את רוב האתרים המומלצים ראינו, חווינו ללא אכזבה, עם המון הנאה. תודה גדולה לאהד על התכנון האישי, ההקשבה והנכונות לעזור בכל שלב. מומלץ מאוד להיות בקשר עם איש מקצוע ישר והגון כמוהו. מן הרגע הראשון ועד האחרון חשנו כי אהד תומך, מלווה ומתעניין והמחיר היה הוגן עם הפתעות לטובה!
ברכת הנאה למטיילים וברכת עשיה מבורכת לאהד.
איתי וסימה אלטשולר מצפה אבירים.טיילנו זוג מבוגרים שבועיים בסקוטלנד.
בחיפוש ברשת עלה שמו של אהד, מומחה לסקוטלנד ומתכנן טיולים על פי רצונות/צרכי המטיילים. תהליך בניית המסלול היה מאוד נעים ומקצועי, אהד היה קשוב לבקשותינו וליכולותינו ובנה מסלול נהדר. המסלול היה מאוד מפורט על פי ימים ושעות, אך גמיש מאוד ויכולנו להתאים את המסלול היומי לפי רצוננו לאותו יום. תכנית הניווט הייתה מאוד מדויקת והקישורים לתוכנות הניווט היו מצוינים. בזכות ההנחיות המאוד מדויקות של אהד שכרנו רכב טוב במועד, הזמנו מקומות לינה במועד וכל זאת תרם לטיול נעים ושלו. סקוטלנד מאוד יפה ונעימה לטיול השילוב של מסלול טוב, מדינה יפה ואנשים בה נעימים ומסבירי פנים הפכו את החוויה למאוד טובה עם "טעם של עוד".
תודה רבה, אין ספק שללא בניית מסלול כפי שבנית לנו, היינו "מתברברים" במדינה המיוחדת הזו. 
רונית ודובי זמיר.ברצוננו להודות ולהמליץ על אהד פז שתכנן לנו טיול ל 11 יום לסקוטלנד.
לאחר שערכנו שיחה עם אהד ובה נשאלנו מה אנחנו אוהבים, ואיזה טיול ברצוננו לחוות, אהד הכין לנו מסלול מפורט, כולל אטרקציות לבחירתנו ניווט לכל הימים, המלצות מקומות לינה, המלצות למסעדות, והסברים רבים לקראת הנסיעה.
חזרנו מאושרים במוצש האחרון, הטיול עלה על כל הציפיות, ההמלצות אכן הוכיחו את עצמן.
תודה לך אהד על תכנון טיול בלתי נשכח, נמליץ עליך לכל חברינו וכמובן שנעזר בך בטיול הבא.
עמוס וסיגל דיארי יהודהמלצות משנת 2021

חזרנו לאחרונה מטיול נפלא בסקוטלנד.
זו הפעם השניה בה אנו מטילים לפי התוכניות שאהד הכין לנו. שני הטיולים הותאמו לנו אישית, תאמו את רצונותינו, ונושאים המענינים אותנו.
התוכניות היו מגוונות ומפורטות ונוחות מאד לביצוע.
קבלנו במהירות וביעילות תשובה לכל שאלה, הן לפני הטיול והן תוך כדי הנסיעה. היה צורך להתאים את הכל לתקופת הקורונה ואהד בירר , בדק והנחה אותנו בכל הצעדים שנדרשו.
היה טיול מעולה! תודה רבה מאד! 
דפנה ואבי שטרום.נסענו לטיול בסקוטלנד שהכין עבורנו אוהד. 
הגענו לאוהד דרך המלצות באינטרנט – אוהד נפגש איתנו (בזום בשל הנסיבות), תכנן עבורנו מסלול טיול, בהתאם למקומות שרצינו לראות ופעילויות שהתעניינו בהן, המליץ לנו על מקומות לינה טובים והשכרת רכב. 
לפני הטיול אוהד בדק את ההזמנות שביצענו ובמהלך הטיול התעניין והיה זמין לכל שאלה. 
נהננו מאוד ונשמח להיעזר בו בעתיד. 
איל ושלומית אורבך.המלצות משנת 2019

אהד שלום,
אנו מבקשים להודות לך על תיק טיול נהדר, מגוון שמכיל את מרבית הרצונות שהבענו בפניך. התיק ערוך ומוגש בצורה מקצועית ומקיפה, עם הרבה מידע מרוכז לגבי סקוטלנד בכלל והמסלול שלנו בעיקר. סקוטלנד התגלתה לנו במלוא תפארתה דרך המסלול המעניין שבחרנו לערוך באמצעותך ועל כך תודתנו העמוקה. השירות שאתה מספק מועיל מאד לכל מי שרוצה לקבל מסלול שיקיף את מה שיש למדינה להציע יחד עם רצונות אישיים.
תודה רבה,
אירית ויוסף אשר, חולון,
שלומית ויורה מירון, קיבוץ מגןאהד שלום,
אנו רוצים להודות לך על תכנון הטיול שלנו לסקוטלנד במהלך סוף חודש יוני תחילת יולי. אין ספק מבחינתנו שלתכנון הטיול בעזרתך, הייתה תרומה ענקית להצלחתו. התכנון קלע לטעמנו, היה מפורט עם המלצות מדויקות באילו כבישים לנסוע על מנת לתפוס את הנופים היפים והמרהיבים של סקוטלנד. טעמנו כמעט מכל צורות וצבעי הנוף בארץ המדהימה הזאת ויש לא מעט. ההמלצה על מקומות הלינה הוכיחה את עצמה ולא "נפלנו" אפילו פעם אחת בבחירת המקומות וזאת למרות שלא בחרנו את מקומות הלינה היוקרתיים ביותר. לסיכום, תודה רבה ואנחנו שמחים על הקשר שנוצר. אין ספק שבטיול הבא לאירלנד או סקוטלנד נשתמש בשירותיך.
עמי ושושי שוקרון.רציתי להמליץ על שירות בניית תיק הטיול של אוהד. פנינו לאוהד כשמונה חודשים לפני יציאתנו לסקוטלנד. כל בקשותינו לשילוב אטרקציות שיתאימו לכל בני המשפחה היו בדיוק לפי הטעם של כולם כך שיצא שגם המבוגרים וגם הילדים נהנו. חזרנו עמוסי חוויות ובטוח שנחזור שוב. משפחת חיימוף יבנה.אוגוסט 2019, תודות והערכה לאהד פז היקר, לרגל שחרורו של בני מהסדיר החלטנו לנסוע לאירלנד וסקוטלנד, נסיעת אב ובנו. היה ברור לנו מהרגע הראשון עוד בשלב הרעיון, שלטיול מיוחד זה עדיף שמומחה בעל ניסיון בארצות אלה יכין לנו תיק טיול המותאם אישית לכל מה שאנו אוהבים ורוצים לעשות ולחוות, וזאת יעשה תוך שמירה על אוטונומיה ושליטה מלאה שלנו על כל מה שמסביב לטיול: אטרקציות, מלונות, רכבים מסעדות וברים, פסטיבלים, מופעים וכיו"ב. הקליק עם אהד היה מהרגע הראשון: משלב התכנון הראשוני ועד לתפירת כל הפאזל הענק הזה שנקרא טיול, ומבחינתנו מדובר בקשר הנמשך על פני למעלה מחצי שנה כשבמהלכו קיבלנו מאהד רשימות מפורטות על המלצות בכל מרכיבי הטיול. בכל התקופה שמרגע התכנון ועד ליציאה ידענו שאהד נכון לסייע בעצות רלבנטיות ושימושיות, הוספת אטרקציות תוך שינוי התכנית אם צריך, קבלת תזכורות לסגור אטרקציות ו/או מעבורות במועד וכו'. עד כדי כך תיק הטיול שאהד ארגן לנו היה מרשים מקצועי ומעודכן, שהרגשתי כמעט כמו בן בית בכל מקום אליו הגענו, רמת הביטחון הוודאות והיציבות לקראת הצפוי מידי יום ביומו הייתה בשמיים. קיבלנו פידבקים על רמת הידע והמומחיות המוטמעת בתיק, למשל מטיילים נוספים שאינם ישראלים, מבעלי דירות B&B אצלם לנו, מפקיד ביקורת הגבולות ומשוטר תנועה. אין ספק שבזכותו הטיול תקתק כמו שעון שוויצרי, ללא שום תקלות, שגיאות, סטיות או טעויות בדרך. השקט הנפשי והחיסכון האדיר בזמן (עוד משלב התכנון) לו זכינו בזכותו אפשר לנו לקבל החלטות טקטיות בשטח לפי מאוויינו והדבר הסב לנו מיצוי מקסימאלי של הזמן ורגעים בלתי נשכחים.  מאחר ונהנינו ביותר מהשרות שקיבלנו מאהד לכל הדרך, אני ממליץ בחום ובהערכה רבה עליו.
איתן ליברמןהמלצות משנת 2018

שלום אהד,
השנה יצאנו לטיול משמעותי מאוד בחיינו. שנינו בתקופה עמוסה מאוד, שנה מאתגרת, רצינו לזכות בירח דבש שני, לשקט ולחוויה בלתי נשכחת. 12 ימים בסקוטלנד, בלי ילדים, רק שנינו… והטבע. סקוטלנד היא מדינה מרתקת, מורכבת, מלאת ניגודים ומאוד שונה מישראל. כשניסינו לתכנן את הטיול לבד, חרף קריאה רבה והמלצות רבות מחברים, פשוט הלכנו לאיבוד. בדיעבד אני יכולה לומר, שאילו תכנון מקורי היה נשאר כפי שהוא, היינו עצבניים, עייפים ולא היינו מספיקים דבר! בזכות אוהד, הטיול הפך לחוויה מופלאה. מותאמת לציפיות ולאופי שלנו. אוהד לא עשה קופי פייסט, הוא פשוט בנה לנו מסלול ייחודי רק עבורנו. עם זמנים מחושבים עבור כל אטרקציה, עם מידע והמלצות על רכישת כרטיסים, עם מפות של מסלולים, קודים מדויקים לניווט, לינקים לאתרים והסברים היסטוריים.  פשוט טיול מאורגן לגמרי בלי אוטובוס מלא באנשים. להבדיל מטיול מאורגן רגיל, אוהד כלל בתוך התכנון בדיוק את מה שאנחנו אוהבים – הוא ערך תשאול מקיף טרם הבניה על העדפותינו, הציע אופציות שונות, בחן את התאמת מזג האוויר ויום בשבוע לאטרקציות מסוימות. הוא המליץ לנו על מלונות וכולם היו נהדרים. אפילו ידענו איזו מנה כדאי לנו להזמין במסעדות. עבורי, אוהד עשה דוקטורט שלם בנושא הסדרה "נוכריה", לרבות בירור נקודות בה צולמה הסדרה. אוהד היה זמין עבורנו גם במהלך הטיול לשאלות ובירורים. הרגשנו שיש למי לפנות. אם אתם מתלבטים – אל תתלבטו, חסכו לכם כאב ראש, ויכוחים ואכזבות, תנו לאוהד לבנות לכם את הטיול עליו חלמתם, סעו בראש שקט ותיהנו מחוויה יוצאת דופן.
ג'ולי ולביא קייט ממיתר.בין סוף יוני לתחילת יולי נסענו אשתי ואני ל 10 ימי טיול בסקוטלנד. את תיק הטיול הכין לנו אוהד. כיום, בדיעבד, אני יכול לומר בביטחון שללא התיק הזה היינו עלולים "לשרוף" בין 2 ל 3 ימים על נסיעות סרק והתברברות בין אלפי הלוכים והאתרים המקסימים. אוהד "לומד את הראש" שלך, בונה לך תיק טיול תפור במיוחד עבורך, ממליץ על אתרים ושבילים מעניינים ומנווט אותך אליהם בדרך הכי יפה. אתה יכול להתאמץ ולהגיע לכל המקומות שהומלצו לך באותו יום אבל אתה יכול בשקט להחליט להגיע לאן שחשוב לך ולראות רק חלק. הכול בקצב ובכיף שלך. בקיצור- השקעה משתלמת ומומלצת ביותר !
ליאורה ואיציק לזר ראשון לציוןאהד שלום רב, 
רציתי להודות לך על ההשקעה , המקצועיות בהכנת התכנית לנסיעה שלנו לסקוטלנד, עכשיו ששבנו מטיול שמילים קצרות מלתאר, אני רוצה לשתף את התהליך שעברנו אתך בהכנת תכנית כמעט מושלמת. זה התחיל בינואר 2018 כאשר פנינו אליך, התהליך היה הדרגתי, התשאול ההסברים ההצעות של כל האטרקציות עם תמונות ולינקים שיקל עלינו את הבחירה, ההסברים לגבי נהיגה בסקוטלנד, ניווט, השכרת רכב, מזג אוויר, מסעדות, אוכל, בתי מלון, סופרמרקטים, מה להזמין מראש, רכבות, מעבורת  (טוב שהקשבנו לך) המלצות על טיסות, ועוד. לא היה דבר ששאלנו בהקשר לטיול ולא קיבלנו מיד תשובה, לא היה מצב שרצינו לשנות לשפר ולתקן ,תמיד הגבת במקצועיות ונכונות לעזור. כל מה שעמד נגד ענייך שהטיול עבורנו יהיה מוצלח ושנחזור עם שפע חוויות טובות. אני וביתי מאוד אוהבות טבע, הכנת לנו תכנית של נסיעות בטבע חלומי, והליכות בשבילים מופלאים, ואפילו הכנת תכנית נוספת לForth Williams  במקרה ויהיה גשם או ערפל, ולא נוכל לטפס על הבן נוויס מה שבאמת קרה. מה שרק מראה כמה ניסיון יש לך באזורים אלו, במקרה שלנו סקוטלנד. גילת שפע סבלנות לאין ספור שאלות שהיו לי, והקשבה לרצון שלי לעשות את הטיול עד כמה שיותר מוצלח עבורנו. אין לי מילים להודות לך, תודה רבה מקרב לב.
יעל דור 2018.זו הפעם השנייה שאנחנו מטיילים בעזרתו של אהד,ולפי התכנון המוצלח שלו: שהיה תפור בהתאם להעדפות שלנו ולדברים שאנחנו אוהבים. הפעם טיילנו בסקוטלנד. היה טיול ממש מוצלח,מתוכנן בקפידה. אוהד דאג למסור לנו מראש את כל המידע שהיינו זקוקים לו והודות לו הגענו וראינו מקומות יפיפיים. סקוטלנד חבל ארץ מדהים ומשכר, בעל נופים קסומים. ממליצה בחום הן על חבל ארץ קסום זה,והן על אהד שבזכותו הטיול שלנו היה פשוט מדהים!
אביגיל ואלברטהמלצות משנת 2017

טיול בסקוטלנד – יולי 2017
אוהד שלום,
ברצוננו להודות לך על הייעוץ המקצועי והמפורט שהענקת לנו לטיול בסקוטלנד. טיילנו בעבר ברחבי העולם מאוסטרליה וניו זילנד, ארה"ב ואלסקה, אירופה ואסיה ומניסיוננו נוכל להעיד שמעולם לא זכינו לתכנון מפורט וממצה כפי שהענקת לנו. הקלת עלינו מאוד את מלאכת התכנון ומקומות הלינה. שפע האתרים והמסלולים והכתובות המדויקות, הקל עלינו מאוד וקיצר את זמני החיפוש. לכל אלה המתכננים לטייל באי הבריטי, אנו ממליצים בחום להיעזר בך וליהנות מהידע והניסיון שצברת. בתודה ובהצלחה,
נעמי ואורי אגם רמות השביםשלום אהד,
חזרנו לפני ימים ספורים מטיול חיינו בסקוטלנד. טיול שכל כולו יצירת מופת שלך .הכול התחיל כשאשתי התחברה לנופים של סקוטלנד בעקבות הסדרה "זרה". חיפשנו טיולים מאורגנים לסקוטלנד ולא מצאנו מענה הולם …  הטיולים משולבים עם אירלנד ואינם ממצים. במהלך השיטוטים בגוגל "עליתי " על האתר שלך . ברגע ששוחחנו הבנתי שהגעתי למקצוען . בהמון סבלנות הסברת לי על סקוטלנד וככל שנמשכה השיחה נשבתי בקסמך ובקסמה של סקוטלנד. ברגע שסגרנו את תחומי העניין שלנו הכול התקדם במהירות ,בהנחייתך הצמודה ובמקצוענות רבה. הטיול רובו ככולו התקדם בהתאם למתוכנן ועלה על כל החלומות הכי ורודים שלנו. סקוטלנד יעד מטריף , מהמם , יפהפה והתכנון שלך מאפשר לטעום מכל נפלאותיה. אין לנו ספק כי הטיול הבא לבריטניה (אירלנד , שוב סקוטלנד , ועוד ) יהיה כמובן דרכך ובעזרתך. זה המקום והזמן להודות לך מקרב לב על עבודתך הנהדרת ועל שהגשמת לנו את הטיול לסקוטלנד בצורה הכי טובה ואיכותית שניתן. המקצועיות, המקצוענות, היחס, הזמינות (בכל עת !), הליווי בכל השלבים , בניית תיק לתפארת (תפור על פי בקשתנו) והכי חשוב (וזה אפשר לדעת רק כשחוזרים ) , הכול דפק כמו שעון שוויצרי! אין לנו מילים ! אתה נותן שרות אחר ולא מהעולם הזה ! אלף תודות וברכות ומי ייתן וירבו נותני שרות כמותך . ת ו ד ה !
אביגיל וארי גולדשטיין רמת ישי
נ.ב
נשמח מאד להיות ממליצים שלך בכל פורום ! חשוב שעוד אנשים יכירו את היעד הנפלא הזה ודרכך זה פשוט מושלם !שלום אוהד,
לפני כשבועיים חזרנו מטיול ארוך באנגליה סקוטלנד וויילס ולאחר התאוששות קלה אני רוצה להודות לך על טיול נפלא,על תכנון מסלול מפורט, מעמיק ומרתק במקומות לא שגרתיים ובפעילויות מיוחדות. כל מי שטייל באופן עצמאי בחו"ל יודע את חשיבות התכנון המדויק, האופציות השונות והאפשרות להתאים את הטיול לתנאים משתנים כגון מזג אויר או אילוצים אחרים. אצל אוהד קיבלנו פרטים מדויקים על האתרים, בתי המלון , המסעדות והמסלולים וכן אפשרות לבחור את המסלול לפי מה שמתאים לנו בכל יום ויום. במהלך הכנת תיק הטיול נתקלתי באדם מקצועי בעל ידע עמוק, סבלני ויסודי שהיה זמין לכל שאלה והבהרה שנדרשה בזמן התכנון. נהנינו בטיול מאוד ואני ממליצה בחום על אוהד לתכנון מסלולי טיול באזורים אלו.
בברכה אורנה אסרףאהד שלום,
כמה חבל שנגמר.. חזרנו מטיול בלתי נשכח של שלושה שבועות לסקוטלנד ואנגליה. זוג ונערה בת 18. ראינו נופים מיוחדים, נסענו בדרכים מהממות, ביקרנו בטירות קסומות, צפינו בדולפינים, הכרנו אנשים מיוחדים ובעיקר נהנינו מכל רגע. והכול בזכות אהד. אהד בנה עבורנו תוכנית טיול שמתאימה למשפחתנו ולהרכב הגילאים שלנו. התוכנית כללה כתובות מדויקות, מחירים, שעות פתיחה, לוחות זמנים משוערים לנסיעות ומרחקים. פשוט מושלם. אהד ענה בסבלנות רבה ובמקצועיות על כל שאלותיי ונתן לנו המון טיפים שימושיים סיפק לנו מידע יקר שהפך את הטיול למושלם וגם חסך לנו זמן וכסף. אין לי ספק שאת הטיול לאירלנד גם נעשה בעזרת אהד.
תודה רבה משפחת שחורי, בת חפר אוגוסט 2017אוהד יקר,
עמוס ואני רוצים להגיד לך תודה גדולה עם חזרתנו מהטיול  הקסום שלנו בסקוטלנד ולונדון. כול רעיון הטיול היה ספונטני, ולולא גיליתי את האתר שלך ושוחחנו, לא היינו יכולים לצאת לטיול כול כך מאורגן ומתוכנן תוך שבועיים ימים בלבד!! תוך שבוע של ראיונות, שיחות והבנות, בנית לנו תיק טיול יסודי ומפורט, שכלל מסלול טיול יפיפה, לוח זמנים, מיקודים לניווט ,הסברים, המלצות והדרכה בשטח. מעבר לכך סייעת לי בסבלנות להזמין מקומות לינה וכרטיסי כניסה לאתרים שלא ידעתי לעשות לבדי. טיול של אימא ובן  בוגר הוא מורכב ומאתגר! היות והייתה לנו מסגרת, היינו בחופש – היינו פנויים וחופשיים ליהנות מהטיול ומהגיבוש המשפחתי שלנו. נהנינו מכול האטרקציות, ואני עשיתי רפטינג.. ואומגה…חוויות שלא העזתי לעשות בעבר..! לאחר שבוע בסקוטלנד עם רכב שכור, נפרדנו ממנו והגענו ללונדון ברכבת. שלושת הימים בלונדון היו מלאים ומהנים. נהניתי  מהטיול העצמאי בזכות התכנון המוקפד,  והידיעה שאתה שם בשבילנו לאורך הדרך!
בתודה והערכה תמר בסן

תמונה IMG-20171001-WA0009המלצות משנת 2016

היי אהד,
אין לנו מילים לתאר את החוויה המדהימה שעברנו והרבה מאוד בזכותך. מעבר למדינה המדהימה בכל קנה מידה והנופים עוצרי הנשימה, תכנון הטיול המדויק ומלא הידע שלך היה אור לרגלנו ושימש אותנו נאמנה. התרשמנו מאוד מהידע העצום שלך ורמת הדיוק בכל הפרטים עד הקטן ביותר. כל תהליך בניית המסלול שתפור בדיוק עבורנו היה מדויק ואישי, עם עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו ועדכון שוטף לאורך התהליך. תיק הטיול כלל את כל האינפורמציה הדרושה לנסיעות ולאתרים בהם נבקר… פשוט ספר טיולים מותאם אישית. אין לי ספק שיש לך המון זכויות בהצלחה המסחררת של הטיול הזה. חבל שאין  אהד פז לכל מדינה שנבקר בה בעתיד.
תודה על הכל! מירב איציקשלום אהד אוגוסט 2016,
חזרנו מסקוטלנד עם טעם של עוד! אנו מבקשים להודות  לך על הסיוע הרב בתכנון מתווה הטיול בכלל ועל ההמלצות על מסלולי הטיולים היומיים המפורטים מאוד. השירות שאותו זכינו לקבל היה מקצועי מאוד, איכותי, ונעים – הקפדת למלא בתשומת לב מרבית את כל מה שביקשנו לשלב בטיול. העצות שנתת בכתב ובעל פה שהתייחסו לפרטים הקטנים – הטיבו לנו את השהות והשביחו אותה לחוויה בלתי נשכחת עבור כל אחד מאתנו. אנו  חייבים שוב  לציין את השרות המקצועי שהענקת לנו באופן ראוי לשבח. אנו ממליצים  עליך בחום  לכל מי שנוסע לבריטניה או אירלנד  וזקוק לליווי מקצועי ואמין בתכנון טיול.
יישר כוח!!! ובהערכה רבה,
משפחות
ויסבוים אפרים וורדית – פתח תקווה
ליכטרמן יצחק ואריאלה – שוהם
ויס ישעיהו ונאוה – פתח תקווה
הרטוב מוטי ובלהה – רעננה
לוינסון לי ואסתר – רעננהאוהד שלום,
ברצוננו להודות לך על מסלול הטיול שתכננת עבורנו בהתאם להגדרות שנתנו לך מראש. מתווה המסלול התאים לנו מאוד. חשוב לציין כי נכון היה מצידך ליצור מסלול עמוס באטרקציות מהן ידענו לברור את העדפותינו כך שיתאימו לאילוצי מזג אוויר ולוחות זמנים. נציין כי גם האופן בו כתבת את תיק הטיול,כאשר כל יום מופיע בעמוד נפרד(בפורמט לו"ז) הקל משמעותית את השימוש במידע וללא ספק עולה על כל מדריך טיולים שניתן לרכוש בחנויות. נשמח להמליץ בפני לקוחות פוטנציאלים.
משפחת מרגלית

יצאנו 16 איש ל 16 יום לסקוטלנד המדהימה, המשפחה המורחבת סבא וסבתא ושלושת האחים ומשפחותיהם. המסע הזה שהיה מוצלח ביותר לא יכול להצליח ללא הסיוע, הייעוץ והליווי של אוהד שיודע לגשר בין הצדדים ולכנס אותם למכנה משותף. גולת הכותרת היה טיול הטרקטורונים באתר המשלב חוף ים ויער בין פיטלוכרי לאינוורנס,  דרך פארק החבלים המאתגר מאד בפארק ויקטוריה המדהים, צפייה בדולפינים  במרחק  יריקה  במפרץ  באינוורנס, שייט וצפייה בכלבי ים ורכיבה על סוסים  באובאן הציורית והיפיפייה, טרקים קצרים באתרי הארי פוטר, ארוחות שחיתות ביחד בוילות הענקיות באינוורנס. לינה מיוחדת נצפתה לנו באתר הקמפינג גמפלינג פודס ביחד עם הטיילים המקומיים והזרים הממוקם במסלול HWW , והסמוך לפאב סקוטי מקומי שהדי הבירה, הריקודים לצלילי שירי עם סקוטים הבוקעים ממכונת התקליטים הישנה, לא ישכחו. והכי הכי לא הפסקנו במשך 16 יום לאכול את הפיש אנד  צ'יפס הטעים  ביותר  בעולם. 
משפחת  סילבסטר  וסילבר.אוהד היקר,
רצינו להודות לך על תכנון טיול מקצועי לסקוטלנד. חזרנו לפני כשבועיים מהטיול שהיה מוצלח ביותר. אני ממליצה לכל מי שמתכנן חופשה באנגליה להיעזר בשירותי אוהד! הוא מקצועי מאוד מכיר את המקומות היטב החומר ששלח לנו היה עדכני ומובן מאוד עם הסברים החל מרמת המיקום המדויק מחירים מסלולים ועד המלצות על מסעדות ובתי מלון. אוהד סבלני וקשוב מאוד הסבריו היו מועילים ביותר. לכל שאלה ובעיה היה לו פיתרון והיה גמיש בשינוי מסלול שביקשנו ברגע האחרון. לוח הזמנים שתכנן לנו היה נכון ומדויק להפליא! את הטיול התחלנו כבר בשלב התכנון עם שאלות מפורטות ושליחת קישורים לאטרקציות השונות שבעזרתם בנה לנו טיול מותאם אישית. בפעם הבאה שנתכנן טיול לאנגליה אין לי ספק שאיעזר בו שנית.
תודה רבה, משפחת מזרחי ראשון לציון.אוהד היקר,
שהחלטנו לצאת לטיול משפחתי לבריטניה והצבנו לנו מטרה שגם הטיול הזה צריך להיות ה- טיול, כמו כל טיול אליו אנו יוצאים המשפחה. החלטנו להתחיל את המסע בסקוטלנד ולאט לאט לרדת לאנגליה ועד שנגיע ליעד הסופי –לונדון! התחלנו לבד לאסוף מידע על סקוטלנד והבנו מאוד מהר שאת סקוטלנד צריך להכיר בשביל להגיע למקומות המרתקים, המיוחדים והחשובים.במהלך החיפושים כשלא הצלחנו לעשות את לבד הגענו אליך ובזכותך המסע שלנו (חודש ימים), היה מושלם:
יצאנו מצוידים בערכת מסע לטיול שהכנת לנו לאחר הכנות מוקדמות שלך ושלנו יחד. לכל יום הדגשת מחשבה. הערכה הייתה עם הנחיות ברורות מרגע שנחתנו באדינבורו ועד שהגענו ללונדון. סימנת לנו בטבלה מסודרת בדיוק את המיקום ע"פ GPS כך שלא היה צורך במפות שרכשנו כי הכול היה מדויק וללא היה צורך לבזבז זמן בחיפושים. הגענו מנקודה לנקודה בדיוק על פי המתוכנן. המלונות שהמלצת היו מעולים. האיים שביקרנו בהם היו מדהימים כאילו ועכשיו אלוהים ברא את העולם, פשוט כמו סיפורי ימי בראשית. הטירות, האטרקציות היו חוויה בלתי נשכחת וחווינו הכול מהכול בזכותך. הצלחת להגשים לנו את המטרה ובהחלט היה לנו טיול מושלם בזכותך. אנו מודים לך מכל הלב על כך ובכלל מודים לך על הסובלנות, ההתמדה, האדיבות והזמינות בכל רגע במהלך התכנון לטיול ולא פחות חשוב ואולי הכי חשוב, על שהיית זמין לנו טלפונית לכל שאלה. אנו ממליצים לכל מי שמחליט לצאת לטיול בבריטניה לקחת את שירותיך, אתה מכיר את המדינה מהקצה אל הקצה, מכיר כל מקום ופינה, אתה יודע בדיוק אך להתאים לכל משפחה את הטיול המשולם עבורה, ערכת המסע שלך מדהימה ולרגע לא היינו מסתדרים בלעדיה. אז תודה לך אוהד היקר ומבטיחים שעוד נשתמע.
משפחת גריסרו- אזי לימור גל ושי.המלצות משנת 2015

אהד שלום,
כשהחלטנו שסקוטלנד היא יעד הטיול שלנו התחלנו לחפש חומר ונוכחנו לדעת שהמידע אינו רב בשיטוטים באינטרנט מצאנו קישור לאתר שלך והחלטנו לפנות אלי.  כבר בשיחה הראשונה הרגשנו שהגענו לאיש הנכון. היית סבלני מאוד, דאגת להבין מהם הצרכים של כולנו (מאחר והיינו קבוצה גדולה של שתי משפחות  ההתאמה לכולם הייתה לא קלה), הפגנת ידע רב ומקצועיות. לאחר שביררת צרכים והעדפות שלנו שלחת לנו תיק מדויק מלא בפרטים הכולל בתוכו: אטרקציות רבות ומגוונות, מפות, נקודות ציון GPS עלויות של האתרים ומידע עליהם, קישורי GOOGLE לאתרים השונים המלצות על מקומות לינה  המלצות על מסעדות ועוד.  לאורך כל הדרך ושלבי תכנון הטיול היית זמין ואדיב, אין לנו ספק שלולא עזרתך היינו רואים פחות ובזכותך הצלחנו לנצל בצורה האופטימאלית ביותר את מה שיש לסקוטלנד המדהימה להציע. אנו מאחלים לך שתמשיך לעזור לאנשים לתכנן את טיולם וממליצים בחום לכל מי שמתכנן טיול באזור בריטניה להיעזר בך. נהנינו מאוד.
משפחת גולן.לאוהד פז שלום,
 סיימנו לפני מספר ימים טיול של 10 ימים בסקוטלנד בסיוע תכנון המסע שלך, אותו ערכת בשיתוף שלנו, בשבועות שקדמו לטיול.  התכנון שלך סייע לנו למצות בצורה הטובה ביותר את חוויית הטיול בסקוטלנד, לבקר באתרים רבים ומקסימים ולהגיע בקלות ליעדים השונים, לרבות מקומות הלינה שתואמו והוזמנו מראש. אנו מודים לך על הליווי והתמיכה שהענקת לנו וממליצים מאד למטיילים שנוסעים לאי הבריטי להשתמש בשירותיך.
תודה על הכול, דבי ורן.שלום אוהד,
רציתי לשתף אותך בחוויה המקסימה שחווינו שני זוגות , בעלי ואני ואחי ואשתו בטיול בסקוטלנד. את הטלפון שלך מצאתי באינטרנט , התקשרתי אליך ונשמעת לי אדם מיומן שאפשר לסמוך עליו. לתכנן את הטיול לא היה לי זמן המלצות לא קבלתי עליך אבל הסתמכתי על האינטואיציות שלי. ואתה עם הרבה סבלנות הקשבת לבקשותיי והתייחסת לכל בקשה ובקשה ברצינות. הכנת לנו מסלול מקסים שהתאים לנו: הרבה נופים מהממים, טירות מעניינות עם סיפורים הסטורים ,הליכה ברגל ביער עתיק, טיולים רגלים בערים והצעות למסעדות ולמקומות לינה. החופשה שלנו הייתה קסומה.
תודה בעתיד ניצור קשר להכנת טיולים נוספים.
רונית ואבנר נחום.שלום אוהד, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם כל המשפחה על "החופשה הסקוטית שלנו". אין ספק סקוטלנד נהדרת והמסלול שתכננת לנו ענה על הציפיות שלי ושל כל המשפחה (לא פשוט בכלל). נהנינו מאוד ילדים מתבגרים ומבוגרים כאחד. מבחינתך נתת לנו שרות מצוין שכלל שיחת "תאום ציפיות" מקדימה שאחריה קיבלנו מסלול שהיה מותאם לבקשות המגוונות שלנו ובהמשך גם תזכורות והצעות שונות שעזרו לנו להגיע לטיול עצמו עם ראש שקט וכל מה שנשאר לעשות היה לעקוב אחרי המסלול וליהנות. אני בהחלט אמליץ לכל מי שנוסע לסקוטלנד להיעזר בשירות המצוין שלך והלוואי שנפגוש רק מקצוענים כמוך בתחום הטיולים ובכל תחום אחר.
משפחת צוקר.אהד שלום,
אני רוצה להודות לך על הטיול הנפלא שחווינו באנגליה וסקוטלנד בעזרתך. התכנון שלך היה מועיל ומפורט. הוא עזר לנו לקבל החלטות לגבי בחירת מקומות הטיול מתוך שפע עצום וזמן מוגבל. הוא גם פתח אותנו לאפשרויות שלא היינו יודעים עליהם באופן עצמאי. כל אחד במשפחה זכה לפעילויות שהתאימו להעדפותיו. אני חושבת שהבחירה בך לתכנון הטיול הייתה החלטה מצוינת שהצדיקה את העלות.
תודה מכל הלב. משפחת פימה גברי קיבוץ דביר.אהד היקר,
הציפיות היו גבוהות, ההכנות היו מהנות והתוצאה – טיול קסום של 10 ימים בסקוטלנד, כולל באי סקאי ובפסטיבל אדינבורו – הייתה בלתי נשכחת. תודה לך על כך שהיית קשוב לרצונות, לצרכים ולאילוצים שלנו ובנית לנו טיול מגוון ומקיף. כל בוקר קמנו אל יום חדש, אל מקומות מפתיעים, נופים מרהיבים, טירות קסומות, איים אפלים, בעלי חיים מרתקים, כפרים רומנטיים, ערים תוססות והמון מוזיקה מרגשת. תודה לך על הסבלנות והזמינות המוחלטת לפני הטיול ובמהלכו. כל שיחת טלפון נענתה על ידך בכובד ראש תוך מציאת הפתרון המיטבי. תודה על תיק הטיול המפורט והנחיות הדרך המדויקות אשר הובילו אותנו בבטחה אל מחוז חפצינו. תודה על ה"טיפים" הנהדרים אשר חיברו אותנו אל הארץ ואנשיה בצורה האותנטית ביותר. אין ספק כי הטיול שלנו היה נהדר ומיוחד, רבות בזכות התכנון המקצועי והקפדני שלך וכן הליווי האישי והחם אשר אינו מובן מאליו. אתה מציב רף גבוה מאוד לכל יועצי הטיולים!
תודה רבה ושנה נהדרת,
רות ומשה ספיר
אמיתי ושלומית פולק
פתח תקווה.המלצות משנת 2014

בס"ד ערב ראש השנה תשע"ד  22.9.2014
לאהד שלום,
החלטנו לנסוע בסוף יוני האחרון לסקוטלנד ל-5 ימים, 2 זוגות חברים. בהסתמך על המלצה שקיבלנו עליך, פנינו אליך בהתראה די קצרה לתכנן לנו מסלול איכותי שמתאים לנו. כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה הבנו שהגענו לאדם הנכון. האדיבות, ההסברים המפורטים, ההיכרות המעמיקה עם השטח עשו את זה. תכננת לנו מסלול מדהים שהיה מלווה בתיק טיול מאד מפורט עם שעות יציאה והגעה, נ.צ להגעה בGPS, תמונות, קישורים, המלצות על לינות, טיפים חשובים ועוד. ההכנה הייתה חוויה וגרמה לנו להבין שהולך להיות טיול חווייתי. האתרים שבחרת היו יפהפיים, המסלולים התאימו בדיוק לאופי שלנו,ומקומות הלינה שהמלצת לנו היו משובחים ביותר. והכי חשוב, תכנון הזמן הכי יעיל שאפשר. כך הספקנו להגיע למקסימום מקומות בלי להתעייף ובלי להתברבר. היה טיול מדהים שרק עושה חשק לפעם נוספת.
הרבה תודה מכולנו אהרן פרנקל.לכל המעוניין,
באופן ספונטני, משפחתי ואני החלטנו על טיול טבע בסקוטלנד. תוך כדי שיטוט באינטרנט, נתקלתי באתר של אהד פז. ללא המלצה והיכרות מוקדמים, כתבתי לו מייל ונעניתי באופן מידי. הזמן שעמד לרשותנו היה קצר והמלאכה הייתה רבה, שכן ברור היה שאין בכוונתנו לבקר בתוואי התיירותי המקובל. אהד נרתם לפעולה ותפר בדיוק עבורנו מסלול שענה על הדרישות והצרכים של כולנו. בחרנו בטיול שעיקר הדגש בו היה טבע ונופים, וזכינו וחווינו את אחד הטיולים המקסימים, המרגשים והמספקים כפרטים וכמשפחה. אהד מצדו הפגין חשיבה ועשייה יסודיים, שעה שהוא בנה לנו את הטיול לפרטי פרטים, תוך התחשבות בכל בקשותינו ומגבלותינו. קיבלנו תיק טיול מפורט לעילא ולעילא, ששימש כבסיס משמעותי ליציאותינו. המלצותיו שיקפו היכרות רחבה עם המקומות בהם טיילנו. בנוסף, אהד העמיד עצמו לרשותנו במהלך הטיול, עמד בקשר מששבנו והשתדל ללמוד ולהסיק מסקנות מניסיוננו. השירות שאהד הציע היה בבחינת עזרה והקלה משמעותיים ותרם רבות להנאתנו הגדולה. מומלץ בחום!
משפחת רוזן, רעננה.אהד,
ליווית אותנו מהשלב הראשון ועד האחרון באופן מקצועי ביותר, נסענו עם תחושת בטחון, כמו טיול מאורגן אבל בשליטה שלנו. לאורך כל הטיול דברנו על כך שהבחירה בך הייתה נכונה ונתנה מענה מצוין. צחקנו על האופטימיות שלך שנצליח עם 3 ילדים לעמוד בזמנים אבל לא הייתה תחושת החמצה דווקא הגמישות והבחירה מתוך כל האפשרויות הייתה לנו טובה. ההמלצות לגבי חברות של פעילות אתגרית הייתה בטיחותית והרגשנו שהגענו למקומות שהייתה בהם אחריות, מחויבות, עמידה בזמנים ושרות נעים וחביב. גם הסיוע בהמלצות על מקומות הלינה נתנה הרגשה טובה של התייחסות מעבר לנדרש. הבנות שהיה זה עבורן טיול בת מצווה היו מאושרות בכל מקום לינה, בכל נסיעה ברכב ובכל אטרקציה. לא היה מקום אחד שבו התלוננו על שעמום או חוסר הנאה. מרווחי הזמן והמרחק היו נכונים ובגבול היכולת של הילדים. האופן בו תיק המסמכים היה מאורגן עזר לנו מאוד. הטבלה ערוכה מצוין ובאופן שנוח לשימוש ולהבנה. תודה מקרב לב. מעריכים מאוד מאוד!!!!
משפחת אופיר.חווית סקוטלנד שלנו,
לפני חצי שנה החלטנו שנוסעים לסקוטלנד לרגל יום הולדתו של אבא שלי. יופי לנו אז החלטנו לנסוע. משפחתנו היקרה והאהובה המונה 3 אנשים בוגרים, נזכרה מספר שבועות לפני המועד שמלבד רכב וכרטיס טיסה אין בידינו כלום. לא ספר, לא מפה ולא שמץ של מושג כיצד ואיפה מתחילים לתכנן טיול, באזור שהדבר היחיד שידוע לנו עליו  זה שיש גברים בחצאיות, טירות ואיזו מפלצת באיזה אגם, אהה כן והרבה וויסקי… מפה לשם ומהמלצה אחת ועוד אחת הגענו לאהד. למרות הבקשות הביזאריות שלנו (לראות אבירים, לנהוג הרבה ברכב לראות נופים ואם אפשר בלי יותר מדי ללכת), אהד הצליח לבנות לנו מסלול שהביא אותנו לנופים מרהיבים, טירות מהממות (עם אבירים ודוכסים רק בתמונות אבל נו מילא), מזקקות וויסקי שרק מהריח אסור לנהוג, מסעדות, פאבים ועוד ועוד נופים וטירות שרואים בסרטים (או סדרות, מישהו אמר "משחקי הכס"?!). מעבר לסדר ולארגון שבו אהד הגיש לנו את תיק טיול (שהיה מדהים ונוח), הוא דאג לכך שהכול יהיה לנו מובן לאורך כל הדרך. ללא עזרתו אני בספק גדול אם היינו מגיעים למקומות אליהם הגענו, אם היינו צוברים את החוויות הכה נפלאות שצברנו, ואם היינו בכלל מצליחים ליצור מסלול כל כך הגיוני פשוט ומתאים למשפחתנו. בקיצור, אין לי ספק שבכל הנוגע לטיול זורם, כיף הגיוני ומלא בחוויות התואמות את רצונותיכם (הזויים ככל שיהיו) אהד יצליח לבנות ולהתאים לכם את הטיול על הצד הטוב והנוח ביותר.
ממליצים בחום בחום בחום, משפ' בר ת"א-ברליןהמלצות משנת 2013

אוהד שלום,
שבנו לארץ אחרי שבועיים וחצי של טיול באנגליה וסקוטלנד. הטיול היה נהדר. הטיול המשפחתי המוצלח ביותר שעשינו עד היום. אתרים שהמלצת עליהם היו מצוינים והמשפחה כולה נהנתה מאד. ההכנות המוקדמות שעשינו ביחד (ואני יודע שהצקנו לך לא מעט עם שינויים ושינויים חוזרים) הצדיקו את עצמם, והמסלול תיקתק כמו שעון שוויצרי. זו פעם ראשונה שאנחנו עושים טיול עם ספר דרך ברמת פירוט שכזו, ואין ספק שהתוצאה היא ברמה אחרת, ותרמה משמעותית להצלחה הכללית. אנחנו ללא ספק נעשה זאת שוב וכבר המלצנו לחברים ומכרים על שירותיך. הרבה הצלחה בהמשך הדרך.
משפחת פדר, נטלי הראל והילדים
אוגוסט 2013אהד תודה רבה על הטיול המושלם שהיה. בחירת האתרים ההיסטוריים הייתה בדיוק כפי שביקשנו ואיך שדמיינו את המסלול הזה. לוחות הזמנים והנקודות ציון לכל מקום הקלו נפלאות על המסע שלנו. בזכות התכנון שלך זכינו לראות את רוב יופייה המדהים של סקוטלנד בזמן המוקצב עם הסכום המוקצב. טעמנו מסקוטלנד גם במנהגים גם במוסיקה וגם באוכל  ולולא התכנון שלך, זה היה לוקח לנו הרבה יותר זמן ואולי אפילו לא היינו מצליחים לראות את כל מה שראינו וזה היה יכול להיות פספוס אדיר.
תודה רבה, אלינה ומיכאל רובין.ב"ה  אב תשע"ג  7/2013
אוהד שלום רב!
רצינו להודות לך על הסיוע בהכנת הטיול לסקוטלנד באופן מקצועי ומסור. הכנת המסלול סייעה בידינו למצות את ימי הטיול באופן הנינוח והמהנה ביותר (כולל שילוב העבודה).
ההנאה התחילה בהכנת הטיול המשותפת, בתיק הטיול שהתאמת עבורנו. הופתענו מנכונותך לסייע בעדכונים ובשינויים של הרגע האחרון, בכל עת ושעה ביממה. תמיד בחיוך מקצועיות ורצון טוב , אולי השפעה של הסקוטים החביבים! הטיול היה מעולה ולך חלק גדול בכך. סקוטלנד מדהימה והסקוטים חביבים!
תודה רבה ונשמח להשתמע בקרוב.
דינה בן דור