אהד פז

אהד פז מייסד אתר UK Travel Plan שהוקם בשנת 2013 לסייע למטיילים בתכנון מסלולי טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד.

ההרפתקן בנשמתי, חובב טיולים, טרקים, מפות וניווטים, טבע נטו, אזורים הרריים, כפריים וגם ערים עתיקות.

במשך 20 שנה עבדתי בהייטק במגוון תפקידי ניהול וטכנולוגיה בכירים בתחום פיתוח תוכנה לחברות הייטק, סטארטאפים וארגונים גדולים במשק. לפני 11 שנים החלטתי ללכת בעקבות אהבתי לטיולים ולבנות אתר לייעוץ ותכנון מסלולי טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד.

במשך 30 שנה טיילתי לאורכם ולרוחבם של אנגליה סקוטלנד ואירלנד למחוזות רחוקים ובכל אמצעי תחבורה. טיילתי ברכב שכור, אוטובוסים, רכבות, טיסות פנימיות וטרמפים. טיולים רגליים (טרקים) של מספר ימים ורכיבה באופניים בטבע ובפארקים הלאומיים. טיילתי לבד ועם המשפחה, טיולי בר מצווה של אב ובן עם 2 בניי הגדולים. אני מקווה לגרום לכם להתאהב באנגליה סקוטלנד ואירלנד לא פחות ממני ולחזור מספר פעמים כי למדינות אלו יש הרבה מה להציע ולא ניתן לכלול הכל בטיול אחד.

אני מתמחה בתכנון מסלולי טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד בלבד. התמחות במדינות אלו דורשת בנוסף לניסיון האישי שלי, מעקב מתמיד של עשרות מאגרי מידע ואתרי אינטרנט מקומיים לכל אתר, פעילות, אירועים ופסטיבלים.

במשך השנים נכתבו 1750 מסלולי טיול בהתאמה אישית במטרה לסייע למטיילים עצמאיים לתכנן מסלול טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד. אפשר לבנות איתי מסלול טיול בהתאמה אישית, לרכוש מסלולי טיול מפורטים או להיפגש איתי לפגישת ייעוץ אישית כדי לבנות ביחד שלד של מסלול טיול המתאים לכם.

למסלול טיול מותאם אישית ברמה גבוהה ומקצועית נדרשת יכולת תכנון טובה, ארגון נכון של המידע למטייל, ידע עדכני וייחודי, יחס אישי חם וסבלנות רבה. מודל העבודה שבניתי מוכיח את עצמו ובעזרתו אני מוביל את לקוחותיי לאיסוף זיכרונות שיישארו עימם למשך שנים רבות (קראו המלצות מטיילים באנגליה סקוטלנד ואירלנד) מודל עבודה ושרות מוצלח באים לידי ביטוי בהרבה לקוחות חוזרים.

המומחיות והמצוינות של UK Travel Plan הוא תכנון מסלולי טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד.

צרו קשר ואשמח לסייע להצלחת טיולכם.

בקישורים הבאים על המלצות מטיילים לכל אחת מהמדינות תוכלו לקרוא מה כתבו לקוחותיי על שרות מסלול טיול בהתאמה אישית, חוויות אישיות מהטיול והעבודה איתי.

אהד פז טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד
אהד פז