ספורט מוטורי

ספורט מוטורי באנגליה סקוטלנד ואירלנד

ספורט מוטורי באנגליה סקוטלנד ואירלנד הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות המוטורית ההיסטורית העשירה שלהם. אנגליה מאמצע המאה ה – 20 הייתה אחת מיצרניות הרכב החשובות בעולם. לא מעט מיצרניות אלו ייצרו גם דגמים של רכבי ספורט. דגמי ספורט אלו השתתפו בתחרויות ספורט מוטורי מקומיות וארציות מסוגים שונים אפשר למצוא במסלולי מרוץ ברחבי אנגליה וסקוטלנד. ב במסלול סילברסטון באנגליה מתקיימת כל שנה תחרות מכוניות מרוץ כחלק מהסבב השנתי של תחרות הפורמולה 1.

לא כל הפעילויות מתקיימות בכל מדינה או בכל אזור במדינה, בשביל זה אני פה. עיינו בפעילויות הספורט המוטורי בדף זה וסמנו לעצמכם איזה פעילויות ספורט מוטורי הייתם רוצים לשלב וצרו קשר כדי שאוכל לתכנן לכם מסלול טיול בהתאמה אישית עם פעילויות אלו. בתהליך שירות מסלול טיול בהתאמה אישית תוכלו להעביר לי איזה פעילויות ספורט מוטורי מעניינות אתכם. ממני תקבלו רשימה של פעילויות ספורט מוטורי באזורי הטיול שלכם שבחרתם ומתאימות לגילאי המטיילים. לכל פעילות ברשימה שתקבלו  מידע רב נוסף על סוגי הפעילויות, מחירים, מקום הפעילויות קישורים לקריאה וצפייה בסרטונים. אם תרכשו באתר מסלול טיול מפורט תמצאו בסוף כל יום רשימה של פעילויות וקישור לאתר אינטרנט של פעילויות אלו הקיימות באזור בו אתם מטיילים באותו יום ותוכלו לעשות לכם התאמות במסלול בצורה עצמאית.

היגיע הזמן לשטוף את העיניים בסרטונים מדהימים של פעילויות ספורט מוטורי באנגליה סקוטלנד ואירלנד.

טרקטורונים או באגי

טיולי טרקטורונים (Quad Biking) מתקיימים בטבע ובנופים אוצרי נשימה במספר רב של מקומות באנגליה סקוטלנד ואירלנד. טיול טרקטורונים של שעה בהחלט מספיק ויש גם שעתיים טיול. הטיולים בקבוצה ולא רכיבה עצמאית בשבילים של יערות, אחוזות ואגמים בטבע אינסופי ובנופים מדהימים. קיימים מקומות בהם הנהיגה לא מתבצעת כטיול אלא אימון במסלולים מסודרים ואתגריים לנהיגת בשטח בוצי ומיוער ומהווה תחרות במידה ואתם מספר מטיילים. הבשורה הטובה ביותר שניתן לנהוג בבריטניה בטרקטורון החל מגיל 12 ואין צורך ברישיון נהיגה. זו בהחלט חוויה לילדים צעירים וכמובן כל ילד ונפח מנוע המתאים לו. בחלק מהמקומות אפשר לשלב טיול טרקטורונים עם באגי (Buggy) עבור מי שאינו רוצה לנהוג בטרקטורון.

בני בטיול בר מצווה

סאגווי

טיולי סאגווי  מתקיימים ביערות ובטבע. נוטים לחשוב שסאגווי הוא אך ורק לכבישים או שבילים סלולים. באנגליה וסקוטלנד טיולי הסאגווי לרוב נוסעים בשבילים לא סלולים ועל כרי דשא גדולים בטבע ליד נחלים ובתוך יערות ועמקים בהם צועדים גם הולכי רגל.

קרטינג

קרטינג (Karting) במרכזים מוטוריים פתוחים בסקוטלנד ואנגליה קיימים מסלולי מרוצים של קרטינג באוויר הפתוח. כל אחד מקבל קרטינג לפי גילו כולל כל ציוד הבטיחות. אפשרי מגיל 8.

חוויה נהיגה 

חוויה נהיגה (Driving Experience) זו פעילות של נהיגה במכוניות ספורטיביות, מכוניות מרוץ וגם מכוניות ראלי שטח. במספר מרכזים מוטוריים ומסלולים באנגליה וסקוטלנד מתקיימים ימים של חוויות נהיגה במכוניות שונות ובמגוון חוויות נסיעה על רכב אחד בפעילות של שעה – שעתיים ועד פעילות של יום שלם ונהיגה במספר מכוניות. הנהיגה מתבצעת עם מדריך על מסלולי מרוצי מכוניות. ניתן לנסוע בפרארי, אסטון מרטין, לוטוס, פורשה ועוד לפי בחירה.

חווית נהיגה באסטון מרטין במסלול Silverstone באנגליה.