פעילויות בחיק הטבע

פעילויות בחיק הטבע באנגליה סקוטלנד ואירלנד

פעילויות בחיק הטבע (Outdoor Activities) באנגליה סקוטלנד ואירלנד הם חלק בלתי נפרד מתרבות הטיול במדינות טבע אלו במיוחד באזורי הפארקים הלאומיים וגם באזורים הכפריים. באנגליה סקוטלנד ואירלנד תמצאו שפע של מסלולי הליכה קצרים וארוכים (Treks) כל אחד לפי יכולתו. פארקי חבלים ואומגות עם מספר מסלולים לפי גילאים ומתאים לפיצול במשפחות עם ילדים בגילאים שונים וגם פארקים אתגריים (Via Ferrata). במדינות אלו תוכלו למצוא מרכזי פעילויות והרפתקאות למשפחות הכוללים סוגים שונים של פעילויות במקום אחד לבילוי של חצי יום ויותר במעבר בין מספר פעילויות. באזורי הטבע תמצאו טיולי סוסים וכמובן תוכלו לשכור אופניים לטיול אופניים עצמאי בשבילים מסודרים. באנגליה קיימים מספר פארקי שעשועים הכוללים רכבות הרים ועוד לבילוי של יום שלם בפארק שעשועים.

לא כל הפעילויות מתקיימות בכל מדינה או בכל אזור במדינה, בשביל זה אני פה. עיינו בפעילויות בחיק הטבע בדף זה וסמנו לעצמכם איזה פעילויות בחיק הטבע הייתם רוצים לשלב וצרו קשר כדי שאוכל לתכנן לכם מסלול טיול בהתאמה אישית עם פעילויות אלו. בתהליך שירות מסלול טיול בהתאמה אישית תוכלו להעביר לי איזה פעילויות בחיק הטבע מעניינות אתכם. ממני תקבלו רשימה של פעילויות בחיק הטבע באזורי הטיול שלכם שבחרתם ומתאימות לגילאי המטיילים. לכל פעילות ברשימה מידע רב נוסף על סוגי הפעילויות, מחירים, מקום הפעילויות קישורים לקריאה וצפייה בסרטונים. אם תרכשו באתר מסלול טיול מפורט תמצאו בסוף כל יום רשימה של פעילויות וקישור לאתר אינטרנט של פעילויות אלו הקיימות באזור בו אתם מטיילים באותו יום ותוכלו לעשות לכם התאמות במסלול בצורה עצמאית.

היגיע הזמן לשטוף את העיניים בסרטונים מדהימים של פעילויות בחיק הטבע באנגליה סקוטלנד ואירלנד.

מסלולי הליכה

באנגליה סקוטלנד ואירלנד על כל הר וגבעה תוכלו לראות מטיילים בכל הגילאים מטיילים לאורך מסלולי הליכה מסודרים. חלקם עם מפה ומצפן או כיתת תלמידים היוצאת ליום טיול בהרים עם המורים. במדינות אלו פעילות של מסלולי הליכה זהו בעצם ספורט לאומי. במדינות אלו ובפארקים הלאומיים הגדולים תמצאו חנויות ציוד מקצועיות לטרקים ומסלולי הליכה משעת הליכה ועד טרקים של שבוע ויותר כל אחד לפי יכולתו. בכל אזור או פארק ניתן לראות בשבילים את הצועדים עם מקלות ההליכה המקצועיות, תרמילים מסודרים, נעליים טובות וציוד נגד גשם. בכל מרכז מבקרים תמיד יוכלו להמליץ לכם על מסלולי הליכה. לאוהבי פעילות הטרקים הארוכים קיימים מסלולים של עד 100 ק"מ ויותר למספר ימי טרק. לדוגמא מסלול חוצה אנגליה מחוף אל חוף ובסקוטלנד מסלול של 8 ימים הנקרא West Highland Way לאורך 154 ק"מ. קיימים אתרי אינטרנט המתמחים במסלולי הליכה ובהם כל המידע הדרוש על כל מסלול כולל תאור, מפה, וכל המידע כדי להחליט האם מסלול ההליכה מתאים לכם.

פארקי חבלים ואומגות

רשת פארקי החבלים והאומגות הגדולה ביותר באנגליה וסקוטלנד נקראת Go Ape ולה 35 סניפים בעיקר באנגליה וגם מעט בסקוטלנד ובויילס. פארקי חבלים ואומגות קיימים גם במרכזי פעילות והרפתקאות מקומיים שכוללים גם פעילויות נוספות.

פארק חבלים Go Ape

פעילות אתגרית Via Ferrata

אופניים

באנגליה סקוטלנד ואירלנד באזורי האגמים, בפארקים הלאומיים ונקודות עניין תמצאו חנויות להשכרת אופניים כאשר בדרך כלל ההשכרה היא לחצי יום או יום שלם. עבור ילדים ניתן להשכיר גם אמצעים המאפשרים לרכוב גם עם ילדים קטנים שאינם רוכבים כמו TAGALONG  או TRAILER  או מושב לילד. בכל מקום כזה תוכלו לבחור את המסלול המתאים לכם מבין מספר מסלולים בכל הרמות. חברות ההשכרה מספקות את כל הציוד הבטיחותי, מידע על המקום ומסלולי רכיבה מומלצים. המקצוענים בתחום רכיבת שטח ימצאו מסלולי רכיבה רבים ומגוונים ובכל רמה. ספורט אופני ההרים מאוד מפותח במדינות אלו.