פגישת ייעוץ

מטרת הייעוץ

אם אתם מטיילים עצמאיים עם רכב שכור ומעוניינים בטיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד ופגישת ייעוץ אישית איתי מספיקה לכם כדי לבנות ביחד איתי שלד של מסלול טיול, שרות פגישת ייעוץ מתאימה לכם. פגישה ייעוץ אישית איתי של שעתיים ויותר ככל שיידרש. בשרות פגישת ייעוץ אפשר לשלב במסלול הטיול 2 מדינות לדוגמא אנגליה וסקוטלנד או סקוטלנד ואירלנד וכל אפשרות אחרת בין שלושת המדינות שתבקשו.

שלבי פגישת הייעוץ

  1.  מענה על כל שאלותיכם, הבנת הצרכים, אופי הטיולים שלכם בעבר ודרישותיכם מטיול ספציפי זה.
  2. בהתאם לאופי הטיול, העדפותיכם ומספר ימי הטיול, אציג מספר אפשרויות לשילוב אזורי טיול שונים באותה מדינה או מדינות בהם תטיילו.
  3. לפי מתווה המסלול שבחרתם וביחד אתכם אכתוב קובץ Word הכולל טבלת שלד של מסלול הטיול ובו : סדר האתרים בכל יום, רשימת פעילויות באזור היומי, מקום לינה יומי ורשימת מקומות לינה מומלצים.
  4. בסוף הפגישה אשלח במייל את קובץ ה – Word של טבלת השלד שבניתי בעזרתכם.

למי זה מתאים?

  1. מטיילים עצמאיים שאוהבים להיפגש פנים אל פנים.
  2. מטיילים עצמאיים שטבלת שלד של מסלול הטיול מספיקה כבסיס ראשוני לתכנון העצמאי שלהם.

עלות פגישת ייעוץ

עלות שעת ייעוץ ראשונה 300 ₪ וכל שעה נוספת 250 ₪ (המחירים כוללים מע"מ).

כל השירותים במקום אחד למטייל העצמאי לטיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד

אני מתמחה בתכנון מסלול הטיול שלכם שהוא החלק החשוב ביותר בהצלחת הטיול. מסלול הטיול קובע למעשה את תאריכי הטיסה, תאריכי השכרת הרכב ותאריכי ומקומות הלינה במסלול הטיול. אם ברצונכם לקבל את כל השירותים המשלימים במקום אחד צרו קשר . נקבע את פרטי הטיסה המתאימה לכם אותה תזמינו לבד. אסייע במציאת רכב שכור באתר שלי. אתן לכם רשימת מקומות לינה מומלצים בכל עיר וכפר בטיול שלכם.