פגישת ייעוץ

מטרת הייעוץ

אם אתם מטיילים עצמאיים עם רכב שכור ומעוניינים בטיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד ופגישת ייעוץ אישית איתי מספיקה לכם כדי לבנות ביחד איתי שלד של מסלול טיול, שרות פגישת ייעוץ מתאימה לכם. פגישה ייעוץ אישית איתי של שעתיים ויותר ככל שיידרש. בשרות פגישת ייעוץ אפשר לשלב במסלול הטיול 2 מדינות לדוגמא אנגליה וסקוטלנד או סקוטלנד ואירלנד וכל אפשרות אחרת בין שלושת המדינות שתבקשו.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

שלבי פגישת הייעוץ

  1.  מענה על כל שאלותיכם, הבנת הצרכים, אופי הטיולים שלכם בעבר ודרישותיכם מטיול ספציפי זה.
  2. בהתאם לאופי הטיול, העדפותיכם ומספר ימי הטיול, אציג מספר אפשרויות לשילוב אזורי טיול שונים באותה מדינה או מדינות בהם תטיילו.
  3. לפי מתווה המסלול שבחרתם וביחד אתכם אכתוב קובץ Word הכולל טבלת שלד של מסלול הטיול ובו : סדר האתרים בכל יום, רשימת פעילויות באזור היומי, מקום לינה יומי ורשימת מקומות לינה מומלצים.
  4. בסוף הפגישה אשלח במייל את קובץ ה – Word של טבלת השלד שבניתי בעזרתכם.

למי זה מתאים?

  1. מטיילים עצמאיים שאוהבים להיפגש פנים אל פנים.
  2. מטיילים עצמאיים שטבלת שלד של מסלול הטיול מספיקה כבסיס ראשוני לתכנון העצמאי שלהם.

עלות פגישת ייעוץ

עלות שעת ייעוץ ראשונה 250 ₪ וכל שעה נוספת 200 ₪ (המחירים כוללים מע"מ).

כל השירותים במקום אחד למטייל העצמאי לטיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד

אנו מתמקדים בתכנון מסלול הטיול שלכם שהוא החלק החשוב ביותר בהצלחת הטיול. מסלול הטיול קובע למעשה את תאריכי הטיסה, תאריכי השכרת הרכב ותאריכים ומקומות הלינה במסלול הטיול. אם ברצונכם לקבל את כל השירותים המשלימים במקום אחד צרו קשר ונשמח להזמין עבורכם טיסות, רכב שכור ומקומות לינה באמצעות סוכנות נסיעות ותיקה ואמינה. שירותים משלימים אלו מוקפאים בשלב זה עקב הקורונה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email