השירותים שלנו - מסלולי טיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אם אתם מטיילים עצמאיים עם רכב שכור ומעוניינים במסלול טיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד שנתפר במיוחד בשבילכם, שרות מסלול טיול בהתאמה אישית הוא הפתרון המושלם עבורכם. זהו תהליך מסודר ובסופו תקבלו מסלול טיול בהתאמה אישית (נקרא גם תיק טיול בהתאמה אישית) מפורט ומאורגן הכולל: זמנים מבוקר ועד ערב, כל פרטי הנסיעה והניווט בין האטרקציות, מידע רב על כל האטרקציות והפעילויות שבחרתם, מסעדות מומלצות ומקומות לינה מומלצים. השרות מייצר חווית טיול משופרת, נעימה, נכונה ויעילה, חסכונית בזמן ובכסף למקומות ייחודיים, לפעילויות ולאטרקציות המתאימות לכם למען הצלחת טיולכם.

באתר 30 מסלולי טיול מפורטים ומוכנים מראש למעוניינים בטיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד ושאינם זקוקים ללווי אישי והתאמה אישית ומסלול מפורט מאוד מתאים להם. מסלול טיול מפורט (נקרא גם תיק טיול מפורט) כולל זמנים מבוקר ועד ערב, כל פרטי הנסיעה והניווט, מידע רב לכל האטרקציות, רשימת מסעדות מומלצות ומקומות לינה מומלצים. אם ברצונכם לעשות התאמות במסלול בצורה עצמאית בסוף כל יום טיול תמצאו רשימת אתרים נוספים ורשימת פעילויות מומלצות לבחירה לשילוב במסלול. לכל מסלול מפורט דף נפרד באתר עם מפה כללית של המסלול, מידע רב ומסלול חלקי להורדה. המסלולים המפורטים מחכים לכם לרכישה מידית.

באתר 30 מסלולי טיול שלדיים ומוכנים מראש למעוניינים בטיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד ושאינם זקוקים ללווי אישי והתאמה אישית ומסלול עם טבלת שלד הוא בסיס מספיק לצקת תוכן ולהתאימו אליהם. מסלול טיול שלדי (נקרא גם תיק טיול שלדי) הוא גרסה מקוצרת של מסלול טיול מפורט בעל אותו שם. מסלול טיול שלדי כולל טבלה ראשונה המחולקת לימים עם תקציר סדר האתרים היומי ואפשרויות והמלצות לאתרים נוספים וטבלה שנייה של רשימת מקומות לינה מומלצים. לכל מסלול שלדי דף נפרד באתר עם מפה כללית, מידע רב ומסלול חלקי להורדה. המסלולים השלדיים מחכים לכם לרכישה מידית.

אם אתם מטיילים עצמאים עם רכב שכור ומעוניינים לצאת לטיול לאנגליה סקוטלנד או אירלנד ופגישת ייעוץ מספיקה לכם כדי לבנות ביחד איתי שלד של מסלול טיול, שרות זה מתאים לכם. פגישת ייעוץ אישית איתי של שעתיים ויותר ככל שיידרש מחולקת לשלושה שלבים. בשלב הראשון מענה על כל שאלותיכם, הבנת הצרכים שלכם ואופי הטיולים שלכם בעבר ודרישותיכם מטיול ספציפי זה. בשלב השני בהתאם לאופי הטיול, העדפותיכם ומספר ימי הטיול, אציג מספר אפשרויות לשילוב אזורי טיול שונים באותה מדינה או מדינות בהם תטיילו. בשלב השלישי לפי מתווה המסלול שבחרתם וביחד אתכם אכתוב קובץ Word הכולל טבלת שלד של מסלול הטיול ובו : סדר האתרים בכל יום, רשימת פעילויות באזור היומי, מקום לינה יומי ורשימת מקומות לינה מומלצים.

כל השירותים במקום אחד למטייל העצמאי לטיול לאנגליה סקוטלנד ואירלנד

אנו מתמקדים בתכנון מסלול הטיול שלכם שהוא החלק החשוב ביותר בהצלחת הטיול. מסלול הטיול קובע למעשה את תאריכי הטיסה, תאריכי השכרת הרכב ותאריכים ומקומות הלינה במסלול הטיול. אם ברצונכם לקבל את כל השירותים המשלימים במקום אחד צרו קשר ונשמח להזמין עבורכם טיסות, רכב שכור ומקומות לינה באמצעות סוכנות נסיעות ותיקה ואמינה. שירותים משלימים אלו מוקפאים בשלב זה עקב הקורונה.

הצלחה בשירותים אלו מושגת על ידי דבקות בערכים הבאים העומדים לנגד עיני במתן שרות למטייל

מקצועיות

עדכניות

ערך מוסף גבוה

יחס אישי

ניסיון

סדר וארגון

נשמע מעניין?

אם אתם חושבים על רעיון אחר של שילוב חלק משירותים אלו או כל רעיון ומחשבה אחרת אני פתוח להקשיב ולסייע בכל דרך המתאימה לכם. צרו קשר ואשמח לשוחח אתכם.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email