המלצות מטיילים באנגליה

רשימת המלצות מטיילים באנגליה של לקוחותיי על הטיול והחוויות, השירות שלי והעבודה איתי. ההמלצות הובאו ככתבם וכלשונם מילה במילה. ניתן לקבל ממני מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. אם אתם רוצים להצטרף למעגל לקוחות הולך וגדל של לקוחות מרוצים, קראו מה לקוחות קודמים כתבו במהלך 10 השנים האחרונות וצרו קשר.

המלצות משנת 2023


החלטתי לנסוע לטייל לבד בפעם הראשונה בחיי.
בחרתי לנסוע לאנגליה כי בשביל פעם ראשונה לבד בחו"ל העדפתי לנסוע למקום שאני אוכל להסתדר עם השפה.
ניסיתי במשך מספר שבועות לתכנן טיול בעצמי באמצעות האינטרנט וכל מיני המלצות שמצאתי אבל זה לא ממש הצליח. לא ידעתי איך לבנות את המסלול, לאיזה אתרים ללכת, מה מתאים לי ומה פחות.
לאחר מספר שבועות שבהם ניסיתי לבנות לעצמי מסלול ללא הצלחה אבא שלי מצא את האתר של אהד באינטרנט, שלח לי קישור וכתב לי: "הוא נראה מאוד מקצועי תנסי ליצור איתו קשר".
אהד תכנן לי את הטיול המושלם!
היה בו כל מה שרציתי, הייתי במקומות שנראים כמו חלום (מקומות שבחיים לא הייתי מוצאת לבד דרך האינטרנט), מקומות שלא חלמתי להיות בהם, הטיול היה מותאם בדיוק בשבילי עם מסלולי טבע מדהימים וטיולים עירוניים בערים הכי יפות באנגליה.
אהד תמיד היה זמין (גם בארץ, גם שאני הייתי בחו"ל וגם כשהוא בעצמו היה בחו"ל) ועזר לי גם במהלך הטיול כשהייתי צריכה את עזרתו.
אני ממש שמחה שהגעתי לאהד שארגן לי את הטיול הכי מקצועי, מפורט ומותאם במיוחד בשבילי כי בשביל טיול ראשון לבד זה מאוד מרגיע לדעת שהטיול שלי מתוכנן היטב ואני מניחה שגם בטיול שהוא לא הראשון.
אם אתם חושבים על טיול באנגליה, סקוטלנד או אירלנד, לא לחשוב פעמיים, ישר לדבר עם אהד!
תודה על טיול שלא אשכח בחיים!
הדס הרשקוביץ', חיפה.
אהד היקר,
זו הפעם השלישית שאנחנו נעזרים בשירותיך המקצועיים ביותר. וגם הפעם נהננו מכל רגע, מהידע הנרחב שלך, מכל המלצה ומהלוז המושקע להפליא. אין לנו ספק שנמשיך לספר עליך ולהעזר בך אף בעתיד.
מוקירים,
משפחת בן דוד ירושלים.אהד,
זו הפעם השניה שאנחנו מטיילים איתך. איתך במובן של הקובץ והדפים המודפסים.
כדי להכין ולכתוב מסלול טיול ברמת פירוט ודיוק כזאת חייבים להיות כישרון ,יכולת ,רצון ומעל הכל אהבה והתחברות למסלול ….. נהננו מכל רגע . מהיציאה מלונדון ועד הטיול המדהים ב SNOWDONIA NATIONAL PARK והסביבה.
תודה רבה יעקב ואסנת פתח תקווהאהד היקר!
פנינו אליך לארגן לנו טיול של מספר ימים באנגליה, טיול שיתאים להרכב המשפחתי שלנו, לעונה ולמרחקים מלונדון, שם נחתנו. קיבלנו מענה מהיר, מקצועי, בליווי אישי כולל בזמן הטיול, עם תכנית מפורטת שהתאימה לנו בצורה מושלמת וענתה על כל הצרכים! אפילו לשמחתנו חידשת לנו במקומות בהם לא היינו בעבר והיו מושלמים! ללא ספק ממליצים להעזר בשרותיך ! חסכת לנו זמן, כסף וכאב ראש ואנו שמחים שהכרנו אותך ונעזרנו בך!
אז תודה רבה בשם כל המשפחה!!!
זהבה ואביעד עמית.
המלצות משנת 2022

הי אהד,
תכננת לנו טיול בווילס לפי דרישות ולוח זמנים מאד ספציפי. התרשמנו מהמקצועיות שלך ומהפורמט המדויק שבו את נותן את המסלול, כולל מסלולים מובנים בגוגל מפס, שמאד הקל עלינו את ההתארגנות. נהנו מאד מהטיול ונשמח להיעזר בשירותיך בטיול הבא שלנו לבריטניה.
תודה מירי ואוריאהד שלום,
רצינו להודות לך על טיול מקסים בדרום מזרח אנגליה, האתרים היו מעניינים ויפים ונתנו מענה להרכב הרב גילי של משפחתנו. כל כך נהנינו שניסינו להספיק כמעט הכל…
בחרנו ביעוץ חיצוני כי רצינו לחסוך זמן בהכנת הטיול ולהגיע למקומות הכי שווים ונכונים לנו, וזה הוכיח את עצמו. היינו צריכים רק לדאוג לטיסה, רכב ומלונות לאורך המסלול וכל השאר היה מוכן. המסלול היה נוח והגיוני והיה מאד נוח לנווט דרך המדריך היומי והקישורים למקומות וכן לאתרי האינטרנט של האטרקציות. רק ללחוץ על הקישור במדריך שהכנת. אמנם הצעת לפנות אליך בכל שלב בטיול, אך הכל היה ברור ולא דרש הכנה, חשוב במיוחד לנו שלא אוהבים להתכונן יותר מדי מראש וקוראים רק יום מראש את המסלול ליום למחרת.
תודה ולהתראות בטיול הבא,
משפחת נוה מרמת השרון.
הי אוהד,
חזרנו מטיול בין 17 יום באנגליה.
המסלולים שבנית היו לנו לעזר רב, מדי יום תכננתי את המשך הטיול לפי ההמלצות שלך שהיו מצויינות, כולל הקישורים לאתרים ולניווט, כמובן שלא יכולנו להספיק את כולם בגלל מגבלות זמן ורצון גם לשלב מנוחה בחלק מהזמן.
תודה רבה.אוהד,
תודה על תכנון טיול מהנה באנגליה הכפרית. הצלחתי כמעט להשלים את רוב הנקודות מהטיול המומלץ שלך. אמנם עם קרוואן חלק מהדרכים באיזור האגמים, למשל לכיוון Coniston לא מאפשרות מעבר חלק עם רכב גדול והחלטתי להסתובב, לחזור לחניון ולנסוע בתחבורה מקומית או ללכת ברגל. אך, רב המקומות כולל: קיימברידג', יורק, אמבלסייד, סטראטפורד, בראון, ובאת' היו נקודות עוגן מאד מוצלחות , מהנות ומרשימות. תודה על הסברים מדוייקים והכוונה מסודרת.
יישר כח, חדוי ויונית.אוהד,
תודה גדולה על הטיול שסייעת לנו לתכנן באנגליה. היה באמת טיול מושלם ששילב בין טבע, כפרים ועיר ובעיקר היה מאוד מותאם לצרכים ולרצונות שלנו.
תודה שהיית קשוב, התאמת את המסלול ושלחת לנו שפע מידע שסייע לנו גם לפני וגם תוך כדי להתארגן בצורה מיטבית. מומלץ מאוד!
משפחת שיראזי-שני.ספטמבר 2022.
המלצה על שירותיו של אהד פז. רצינו להמליץ על אהד, אשר תכנן עבורנו (זוג + ילדה) טיול לצפון אנגליה וסקוטלנד.
אהד היה קשוב מאוד לצרכים שלנו, ותכנן בהתאם טיול אשר היה בדיוק תפור למידותינו. הידע של אהד באזורים אלו היה מרשים ביותר וניכר שהוא מכירם בצורה מעמיקה.
רמת הפירוט והדיוק היו המרשימות ביותר שנתקלנו אצל מתכנני טיולים, ואין ספק שהוא נותן ערך מוסף משמעותי ביותר למטיילים.
ההמלצות שהוא נתן לנו (על המבנה הכללי של הטיול, התכנון המפורט, הלינות, האטרקציות, המסעדות וכול' היו מעולות).
אהד היה גם מאוד זמין עבורנו לשאלות נוספות . בשמחה ממליצים עליו, ונשמח גם אנו להשתמש שוב בשירותיו בעתיד הקרוב.
בברכה, זוהר ואילן.זו הפעם השניה שאנחנו נוסעים לבריטניה בעזרת מסלול שתכנן לנו אהד פז.
הפעם לאנגליה ולוויילס. המסלול מפורט מאוד, מאפשר בחירה בכל יום, ומותאם לכל אחד מאיתנו: זוג הורים ושני בני עשרה. הטיול היה נפלא ממש, ואין לנו ספק שלא היינו מגיעים למקומות המופלאים שהגענו אליהם אלמלא אהד, שגם ליווה אותנו והיה זמין להפליא, מעבר לכל ציפיותינו, לאורך שבועיים של טיול.
הקיץ הבא יוקדש לסקוטלנד ולאירלנד, וכמובן שנעזר שוב בתכנון של אהד.
תודה על הכל,
משפחת לביא קיסריה.אהד פז, 18.09.2022
רצינו לומר לך תודה רבה רבה רבה על הטיול המושלם בן ארבעת השבועות שתכננת לנו באנגליה וסקוטלנד במהלך אוגוסט 2022. כל המשפחה התלהבה מהטיול, שתוכנן בקפידה עם רמת פירוט מעוררת השראה, דיוק בזמנים ובהתאמה האישית לצרכינו כולל התאמה לכל הגילאים. משלב ההכנות, השאלונים, ההכוונה, השינויים, הגמישות והתיאורים של כל מקום ועד הביצוע בפועל, יום אחרי יום, שעה אחרי שעה, הכל היה פשוט מדהים.
תכנון ברמה כזו, הפך את הטיול שלנו לפשוט וקל. כל שהיה צריך לעשות הוא להיצמד לסיפור דרך שהכנת לנו וכל השאר כבר הסתדר. כל יום היה יותר מדהים מקודמו וכולם רצו להספיק את כל מה שהיה בסיפור הדרך שהכנת לנו. אין ספק שבזכות תהליך ההכנה והתכנון שלך, הטיול שלנו יצא פשוט ממושלם. החוויה והלכידות המשפחתית קיבלה מימד חדש וכולנו כבר מתכננים את היעד הבא.
תודה רבה רבה רבה,
משפחת אלחנני.10 יולי 2022 אהד פז שלום רב,
ברצוני להודות לך על השירות שהענקת לנו בהתוויית מסלול טיול בן שבועיים באנגליה. הטיול התחיל בנמל התעופה היתרו והמשיך במסלול צפונה לכיוון העיר יורק והחוף המזרחי ומשם לאזור האגמים והחוף המערבי. מאזור האגמים בחזרה ללונדון דרך סטרטפורד. המתווה, ההנחיות, ההמלצות שלך היו כולם מעולים ומדויקים. לפני מספר שנים התענגנו מטיול מותאם אישית לאירלנד שהתווית עבורנו וכך גם השנה , יוני 2022.
אנחנו מקווים לטיולים נוספים בהנחייתך וממליצים בחום לכל מי ששוקל סיוע בהנחייה של טיולים לממלכה המאוחדת.
בתודה ובברכה,
נחום ורד.אהד,
היעד לטיול בר מצווה באיחור של שנה היה ליברפול וכדורגל. אבל אחרי תקופה שלא נסענו בגלל הקורונה היינו חייבים גם טבע. לא ידענו שבאנגליה אפשר לטייל. אפילו אין ספר המשפחה המטיילת לאנגליה. אבל אז הגעתי לאתר שלך והבנתי שיש לך את כל מה שצריך – מסלולים מובנים או מסלול מותאם. היית למעשה מדריך מרחוק /קרוב – רכשנו מסלול מובנה ואתה עשית עבורנו את ההתאמות למשך הימים שביקשנו ולמה שמעניין אותנו ואת הילדים. הקבצים כללו המלצות על מלונות, קישורים לניווט, המלצות על מסעדות ועצירות בדרך – חסכת המון כאבי ראש של לחשוב ולבנות מסלולים והיכן עוצרים ומה נקודות היעד לWAZE…. אנגליה מדהימה, נופים, מים, עיירות והמון המון כבשים. אני חושבת שעד שמטיילים באנגליה לא מבינים כמה גוונים יש לצבע הירוק. לכל אזור יש את המיוחדות שלו. היה לנו נוח להשתמש במסלול ולבחור את מה שמתאים לנו יותר. הילדים לא האמינו שככה זה יכול להיות לטייל באנגליה. הבטחנו לחזור לשם שוב לעשות עוד חלקים במסלול.
תודה על השירות וצרפתי תמונות שאם היינו יודעים מראש שככה זה יראה – היינו מטיילים באנגליה כבר מזמן.
משפחת אפל אפריל 22.היו לנו 8 ימים קסומים באנגליה באיזור BATH ודרומה לכיוון בורנמוט. טיול שתוכנן באופן מושלם על ידי אוהד פז. הטיול היו מותאם בדיוק לרצונות שלנו ולחלומות שלנו.
טיילנו באנגליה הכפרית, הקסומה, ממש כמו באגדות. המסלול היה מעולה. המרחקים, השילובים, טבע, כפרים, קצת עיר ממש נהדר!!
ממליצה מאוד להיעזר בידע של אוהד, יש מקומות קסומים שלא היינו מגיעים אליהם ללא התיכנון שלו.
לילי ודויד פרלמן הוד השרון.אהד,
קודם כל, חשוב לנו להגיד שהטיול היה הטיול הכי טוב שהיה לנו – אנחנו כל הזמן מתגעגעים ורוצים לחזור לשם! אין ספק שהשירות שלך הפך את הטיול לכזה כי אחרת לא היינו רואים רבע ממה שראינו ולא היינו כל כך נהנים. פשוט יכולנו להגיע ולהנות בלי להתעסק בתכנונים מיותרים.
אנחנו מודים לך על טיול בלתי נשכח, אין ספק שאם נחזור לאנגליה/סקוטלנד או אם נטוס לאירלנד אנחנו ניצור איתך קשר שוב ונמליץ לכל אחד בחום.
הערך של התכנון לא יסולא בפז. טיילנו בהרבה מקומות ואנחנו יכולים להגיד בוודאות שלא הייתה לנו חוויה כזאת טובה. גם במהלך הטיול עזרת בכל שאלה ונתת מענה לכל בעיה וזה עזר לנו מאוד. נשמח מאוד לדעת אם אתה תחליט יום אחד לתכנן טיולים גם מחוץ לממלכה המאוחדת. כי אנחנו רוצים לתכנן ככה כל טיול!
המון המון תודה!
יואב ומורהמלצות משנת 2021

אוהד פז שלום רב.
תודה רבה על תכנון הטיול המדוייק והממצא. הגענו אל אוהד כי לא היה לנו זמן לתכנן טיול והבנו מנסיון קודם שספונטניות זה בזבוז זמן.
אוהד הוא אדם מאד נחמד שקיבל אותנו בסבר פנים יפות.
הראה לנו אופציות אפשריות לשילוב טיול בלונדון ומחוץ ללונדון. כאשר בחרנו מסלול שנראה לנו, אוהד תיכנן לנו את הטיול לפרטי פרטים, שלושה ימי טיול עשירים ומעניינים בלונדון, היכן לקחת רכבת ליציאה מלונדון, היכן להשכיר רכב, מתי לעשות בדיקות קורונה, איפה לטייל בכל יום, מסעדות ממולצות, בתי מלון מומלצים ולוח זמנים מדוייק.
התכנון היה עשיר מאד ואיפשר לנו בחירה לאורך כל הדרך ובהתאם למזג האויר. בזכות התכנון הזמנו בתי מלון מראש דבר שחסך מאיתנו זמן רב בטיול. נחסך מאיתנו התכנון היומי לאיזה יעד לטייל,  הטיול היה מגוון ומעניין ערים, טבע, מסלולים ברמת קושי אותה ביקשנו מראש וכפרים הכל היה יפה, מעניין וזורם בצורה הגיונית ללא בזבוז זמן. כל המסעדות המומלצות היו מצויינות, חבל שבחלקן לא היה מקום, לכן כדאי להזמין מקום מראש. נהננו מאד מכל רגע ועל כך אנחנו מודים לאוהד פז.
בהערכה רבה מרק וסמדר דהב מצורן.אהד היקר,
לעונג ולכבוד הוא לנו להמליץ עליך לכל מי שמעוניין לטייל ברחבי אנגליה, סקוטלנד ואירלנד.
המקצועיות, ההקשבה והידע שלך באו לידי ביטוי ב"תיק הנסיעה" שהכנת עבורנו.
תענוג ושלווה ליוו אותנו בכל אחד מימי הטיול בזכות המידע המדויק, המהימן והמגוון שהכנת עבורנו.
היות וטיילנו בעזרתך כבר פעמיים אנחנו מרגישים בעלי ותק וממליצים מאוד להיעזר בך כאשר מתכננים טיול.
מקווים להיפגש שוב בתכנון הטיול הבא,
אודי ואורנת.המלצות משנת 2019

הי אוהד,
סיימנו השבוע מסלול של 3 חודשים באי הבריטי. פרק בחיינו שלא נשכח אותו לעולם ובעיקר בזכותך ובזכות התיק טיול שהכנת לנו. במסגרת תכנון הטיול  הארוך שלנו באירופה, (8 חודשים); הבנו שאחרי 90 יום במדינות איחוד אירופה עלינו לעזוב ל 90 ימים את מדינות  ה״שנגן״, החלטנו שנעזוב לאי הבריטי, אבל לא הבנו איך נטייל שלושה חודשים בלי שום ידע מוקדם! כבר חשבנו לוותר. עד שהגענו אליך דרך פרסום ברשת, ובעצם למזלנו, כך נוצר איתך הקשר. (דגש על “למזלנו הטוב״!!). מהרגע הראשון הורדת מאיתנו חששות ופחדים ונתת לנו לסמוך עליך בעיניים עצומות. הגשת לנו תיק טיול מפורט להפליא -עבור 90 ימים (!), באנגליה סקוטלנד ואירלנד. מסלולים יומיים לפי שעות, מקומות קסומים שבלעדיך לא היינו מגיעים אליהם לעולם. קיבלנו ממך את כל המידע שדרוש בהתאמה לזוג שמטייל תקופה ארוכה. התאמת לנו ימי מנוחה בדיוק במקומות בהם גם ניתן לנוח וגם לתור את הסביבה. במסעדות בהן אכלנו בעזרת המלצתך תמיד נהנינו. אנחנו רוצים להודות ולהוקיר לך על שהפכת לנו משימה בלתי אפשרית למשימה כיפית ומהנה. חווינו חוויות שנחרטו בליבנו לנצח. מראות של טבע מטורף ירוק עד, מפלים בלי סוף מקושטים בעדרי כבשים, סוסים פרות ומה לא. היינו במקומות בהם הרגשנו שאנחנו כמו פיות בארץ האגדות.
גילי ואני מודים לך מקרב לב שהיית חלק בלתי נפרד מהמסע ״אחרי צבא״ שלנו באירופה.
בברכה,
רונן וגילי שמחה קיבוץ משמר השרון.בני דרור, נובמבר 2019
באוגוסט 2019 עשינו טיול משפחתי לאנגליה. האזור בו טיילנו נקרא קוסטוולד. (דרום מערב האי). באוקטובר 2019 טיילנו אשתי ואני בסקוטלנד. שני הטיולים היו מהנים ביותר ומלאים בנופים וחוויות. האי הבריטי מהווה אתר נהדר לטיולים בלתי רגילים מלאים בנופים מדהימים ואנשים מקסימים. הצלחת הטיולים הייתה בעיקר בזכותו של אהד. בזכות התכנון המוקפד והמפורט שנבנה תוך התייעצות אתנו ותוך מתן מענה להעדפותינו ורצונותינו. לתכנון  הטיול היה ערך מוסף  ענק בהצלחתו. אנו  נחזור לטייל בבריטניה (לא מיצינו) וכמובן  בעזרתו של אהד.
מאיר לוי, בני דרור


המלצות משנת 2018

פעם שלישית פיש אנד צ'יפס? זו הפעם השנייה שאנחנו יוצאים לטיול מצוידים בתיק טיול שבנה לנו אוהד היקר. הפעם התמקדנו באזור סטרטפורד, הקוטסוולד, באת', ברייטון ופריז כאשר לפריז נסענו עם רכבת היורוסטאר אשר יוצאת מתחנת סנט פנקרס קינג קרוס בלונדון. לאחר שמילאנו שאלון קצר, אוהד הרכיב לנו טיול אשר ענה על כל צרכינו מהקטן ועד הגדול ( שתי משפחות – סך הכל 9 נפשות) ואפשר לומר שזה היה עוד טיול מהחלומות. אוהד צייד אותנו בתיק מסודר עם כל המסלולים, האפשרויות והזמנים המדויקים ומילא את הימים שלנו בטבע, נופים, פעילויות מוטוריות, היסטוריה שופינג ועוד. הרגשנו שהצלחנו לטעום עוד חלק מהאי הבריטי שאותו אנו כה אוהבים. אנחנו כבר מתכננים את הטיול הבא בעזרת אוהד, אולי בפעם הבא נצפין צפונה …זוכרים? זו תהיה כבר הפעם השלישית…אז פיש וצ'יפס הנה אנחנו באים.
תודה רבה אוהד היקר, כיף לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך.
משפחת מלכה ומשפחת משקל מכפר תבור.חזרנו לפני 4 ימים משבועיים נהדרים באנגליה. נסענו בהרכב משפחתי – זוג הורים ושתי בנות ( 13ו 18 ) . פעם ראשונה שאנחנו נעזרים במישהו ע"מ  לתכנן את הטיול, חיפשתי חומר על אנגליה במקורות שונים ולא מצאתי המון. נתקלתי במקרה בשמו של אהד, אח"כ קראתי המלצות ואז דיברנו, והתלהבתי. ההחלטה הייתה לנסות ולראות באיזה אופן אהד יבנה עבורנו מסלול של שבועיים שרובם טבע באנגליה, ויתרת הטיול  3 ימים בלונדון. העדפנו לסגור את פרטי הטיול כמו מקומות הלינה כמה שיותר מוקדם, קווים כללים ואז לעבור לפרטים – וכך אהד עובד. בתהליך מובנה וגמיש הוא מברר מי אנחנו, מה הרצונות של כל אחד, נעזר בשאלון שעוד יותר מחדד לו וגם לנו את הכוון לטיול הקרוב – ואז יוצאים לדרך. קיבלנו תיק טיול מפורט באופן מדהים, עם אפשרות לגיוון ושינוי, עצות שימושיות ( שחסכו לנו כסף וזמן). הטיול  היה מקסים וכלל ערים, אטרקציות והרבה מסלולי הליכה נהדרים. החלטה מצוינת, המחיר סביר ביותר ואני ממליץ (כבר לפני שיצאנו המלצתי) להיעזר באהד בכל הזדמנות.
משפחת מימון שפירא , מודיעין.ברצוננו להודות לך אוהד על טיול חלומי באנגליה הכפרית. פנינו אליך עם רעיון כללי. מיקדת אותנו לגבי איזור ואתרים ספציפיים. בנית לנו מסלול ושינית והתאמת כדי שיתאים בול למידותינו. היית קשוב וסובלני לכל שאלה. הגענו לכ95% מהאתרים שהמלצת עליהם. תיק הטיול היה בנוי באופן מושלם ונוח לתפעול. רק הקלדה של מיקוד היעד ואנחנו בדרך בלי להתבלבל. יצאנו לטיול עם חששות לגבי נהיגה בצד שמאל, האם לא נשבע מהנוף מהר וכד'. כל כך שמחה לומר שהטיול הזה מדורג בטופ הטיולים שלנו ואנחנו מטיילים לא מעט….בהחלט תודות לך. מחכים לתיק הטיול הבא לחלק אחר בממלכה הבריטית הקסומה.
תודה רבה, משפחת דלבה. יוני 2018


המלצות משנת 2017

חזרנו מטיול מהנה מאוד באנגליה שאותו תכנן אהד. אנו משפחה עם 3 ילדים, וזו הפעם הראשונה שהגענו בהרכב מלא לאזור זה. התכנון היה לטייל בלונדון ומחוצה לה. תוכנית הטיול תאמה לדרישותינו בצורה מושלמת. בתחילה היינו מספר ימים באנגליה הכפרית ולאחר מכן החזרנו את הרכב ובילינו בלונדון. אהד דאג להכין מסלול ללא נסיעות ארוכות מידי (הנסיעה הארוכה ביותר ארכה כשעה), נח לשימוש וניווט והוא כלל אטרקציות שמאוד התאימו לנו. פעם אחר פעם הופתענו מרמת הדיוק של התוכנית מול הטיול בפועל. בשורה התחתונה התכנון ובחירת האתרים הם אלו שתרמו רבות לטיול מוצלח וקל לניווט, מנעו בזבוז זמן על נסיעות ארוכות וחיפושים ואפשרו לנו לנצל את הזמן באופן המיטבי וליהנות. תודה אהד על המקצועיות, השירות והאכפתיות, יעל עמית והילדים, נס ציונה.שלום רב,
אם אתם מתלבטים אם לקחת או לא לקחת יועץ לטיול ומשוטטים ברחבי האינטרנט ובודקים המלצות מטיילים וטיפים ב"למטייל" או בכל אתר אחר ברחבי הרשת, תרשו לי להקל עליכם ולחסוך לכם זמן. שכרו את השירות של מר אהד פז כיועץ ואל תחשבו פעמיים. חזרנו לפני כחודש מטיול עומק באנגליה בן 19 ימים. טיילנו בתאריכים 14/8/17 -1/9/17 הטיול היה הצלחה גדולה! אנו זוג הורים עם שני ילדים קטנים בני 8 ו 3 ולכן היה חשוב לנו שנהיה עם מסלול מתוכנן שנדע כל יום מה אנו עושים ולא נבזבז זמן יקר לחינם. תיק הטיול שקיבלנו היה מפורט בצורה מדהימה וכלל פירוט של כל מקומות הטיול וחלוקת זמן מובנת החל מהזמן שיוצאים מהמלון ועד סיום היום. שוחחתי עם אהד המון, אבל המון פעמים! בשלב מסוים אישתי אמרה לי שאולי כדאי לשאול אם מגיע לו שכר נוסף כי כבר לא היה לי נעים להתקשר לאהד עוד פעם ועוד פעם ובכל פעם קיבלתי שירות מעולה ומקצועי מאהד. אני יכול להעיד כבעל עסק שיורד לפרטים ומעריך דיוק ורצינות, שאת כל זאת ואף יותר מכך תמצאו אצל אהד פז – מיד מרגישים שמדובר באיש מקצוע שמבין ויודע על מה הוא מדבר. השירות שקיבלתי ממר אהד פז נדיר במקומותינו, אהד השיב באדיבות ובסבלנות לכל השאלות שלי בזמן הקצר ביותר ובצורה המקצועית ביותר, קיבלתי מענה גם להעדפות אישיות שלא נמצאות במסלול התיירים המוכר. כך למשל לגבי שווקים מיוחדים, מסלול נסיעה ברכב מרוץ, אתרי צילום מיוחדים, מוזיאונים בנושאים שונים, אהד הפגין ידע מעמיק בממלכה הבריטית וזה הפך את הטיול שלנו לרגוע מאוד, כי הייתה לנו מסגרת ברורה והאמינו לי כשיש איתכם ילדים זו מטלה שנכון ורצוי שאיש מקצוע יעשה אותה עבורכם. המחיר של השירות שווה כל שקל ולדעתי מגיע לאהד אפילו תמורה נוספת (שהצעתי ואהד ברוב אדיבותו ויושרתו אמר שאין צורך..). מעבר לכך, אהד קישר אותי לחברת השכרת רכב וקיבלתי מהם הנחה יפה שלמעשה הוזילה את השירות עליו שילמתי לאהד. תענוג. אני ממליץ בחום רב על מר אהד פז כיועץ וכמומחה לטיולים באי הבריטי. קחו אותו. האמינו לי זה יעשה לכם את הטיול קל יותר ונעים יותר.
שי לב ארי, חולון ספטמבר 2017.אהד היקר,
בניתי בעזרתך מסלול טיול לשבועיים באנגליה. לשמחתנו הצלחנו לטייל ב-99 אחוז מהמקומות שהמלצת עליהם ואין מקום שלא נהנינו בו! מדי פעם בדקתי את לוח הזמנים ואתה פשוט דייקת מאוד בזמנים בצורה מעוררת השתאות. גם מקומות הלינה שעזרת לנו לבחור התבררו כנחמדים מאוד במיוחד ממליצה על בתי ההארחה באגמים ובמקומות שמחוץ לערים הגדולות. שמחנו גם ששמענו בעצתך לגבי הנהיגה באנגליה ובהתאם ביטחנו את עצמנו וכך לא שילמנו עלויות מיותרות בשל תקר בגלגל ומעיכה קטנה של הרכב עקב ההסתגלות לנהיגה מצד שמאל ושוליים בעייתיים. לכל מי שמגיע לאתר של אהד וקורא את חוות הדעת ממליצה בחום לרכוש את שירותיו. בתמונה קוטג' אנגלי עתיק עם גג קש שנראה כמו הבית של ההוביט.
אסנת שטיינמץ.


המלצות שנת 2016

אהד שלום,
ברצוני להודות לך על עזרתך בתכנון טיול  בלונדון. קיבלנו ממך מסלול מפורט ומועיל מאוד . הצלחת להתחשב בכל "המכשולים" כגון סיורים מודרכים ומחזמרים שהזמנו טרם פניה אליך. בחירת האתרים הייתה מושלמת. אמליץ לכולם להיעזר בשירותיך לתכנון טיול בלונדון והסביבה. תודה רבה!
סטס וסטלה, אור עקיבא, אפריל 2016.אוהד שלום, ברצוננו להודות לך על תכנון טיול לאזורים קורנוול ודבון בדרום מערב אנגליה. הטיול היה מאד מוצלח, האתרים והמסלול שבחרת היו מצוינים. התכנון היה מדויק ועבד בפועל על פי הזמנים במדויק. האזורים האלו משופעים באתרי טבע נהדרים, אתרי היסטוריה, טירות וגנים אנגליים יפיפיים. אנו ממליצים בחום לידידנו ומכרינו להשתמש בשרותיך בכל טיול באיים הבריטיים. ועוד פעם תודה.
לאה  ויזהר בר-נסתכנון טיול -אנגליה וויילס – אוגוסט 2016.
אהד שלום,
רציתי להודות לך בשמי ובשם ילדיי, עידן ויובל, על תכנון של טיול קיץ נפלא לאנגליה וויילס. כמי שמטיילים לא מעט בעולם, אני לוקח על עצמי את תכנון הטיול, מספר שבועות לפני ומשקיע בדבר הרבה שעות למידה. הפעם, באמצעותך, הסרתי מעלי כל דאגה וטרחה בהכנת הטיול. חייב להודות שרמת ההקפדה, הדיוק, פירוט המידע, ההסברים הכתובים, האתרים והמסלולים שבחרת לנו היו נפלאים, בחלקם עוצרי נשימה שקלעו לטעמים והרצונות שלנו כפי שהגדרנו בשיחת ההיכרות. המעטפת שספקת לנו נתנה מענה לכל הפרטים, קטנים כגדולים, הנחוצים כל כך להצלחת טיול כזה.
בכבוד רב,
גרשון קלר רו"ח.


המלצות שנת 2015

אוהד שלום,
השנה החלטנו לטייל באנגליה, ווילס, ולונדון. "יצאנו" לדרך אני, אשתי ובתנו בת ה 17 (הבנים הגדולים כבר יצאו מהקן). די מהר כבר בשלב התכנון הבנו שיש פערים גדול בציפיות וברצונות של כל אחד מהטיול. למרות שבדרך כלל אני מתכנן את טיולי המשפחה לעומק, החלטנו הפעם לפנות לעזרתו של מומחה, לא הכרנו או קבלנו המלצות על אוהד, אבל משיטוט קצר במרחבי הרשת התברר לי שהוא המומחה המתאים ביותר. לאחר חילופי מס' מיילים אוהד בנה לנו תוכנית טיול וחוברת טיול שהתאימה לנו בצורה מושלמת. תכנון הטיול של אוהד חסך לנו כסף וזמן. בזכות הידע והתכנון של אוהד במיוחד בחלק שמחוץ ללונדון, הצלחנו להגיע לאתרים ונקודות עניין מיוחדות, תוך ניצול זמן מיטבי. אוהד שילב במסלול הטיול  – שווקים, טירות, ארכיאולוגיה, מוזיאונים, טרק קצר, ורפטינג. כל זאת תוך איזון מתאים בתוך יום הטיול עצמו ובתוך המסגרת הכללית. בנוסף אוהד סייע לנו לבחור ולהזמין מקומות לינה מתאימים מראש, כך שנחסך לנו זמן רב בהתלבטויות והחלטות. בילינו שבועיים קסומים שהפכו לחוויה מוצלחת ביותר בזכות התכנון המקדים הידע והניסיון של אוהד. אנחנו ממליצים לכל אחד הרוצה לטייל ברחבי ה"ממלכה המאוחדת" להסתייע בשירותיו של אוהד.
משפחת אביגדור  –  אורית, מאיה, יאיר.אהד,
שהחלטנו על טיול באנגליה התחלתי לקרוא וטבעתי בים של חומר, הבנתי שכדי לבנות טיול טוב ונכון לכל המשפחה (ילדים בני 11 ו14) ייקח לי המון זמן שאין לי. בחיפושי נתקלתי באתר שלך והחלטתי לנסות. כבר מהשיחה הראשונה בה ניסת להבין מה אני מחפשת הבנתי שהגעתי למקום הנכון!. שאלת שאלות על מי אנחנו ומה אנחנו אוהבים, הצעת הצעות בלי לנסות לכפות ובלי ביקורת. בנית תכנית המתאימה לאופיינו, רצונותינו והעדפתנו. וכל זאת בנועם, בתשומת לב ובמחיר סביר והוגן אז שוב תודה על טיול מעולה ומהנה.
משפחת שכטר, קריית טבעון.אהד הי ,
ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיול שתכננת לנו באנגליה ובלונדון. כאחת שאין לה בדרך כלל זמן וסבלנות לתכנן טיול , פניתי אלייך לאחר שמצאתי את אתר האינטרנט שלך. אתה עם תשומת לב מלאה לרצונות המשפחה שלי עזרת לנו לבנות את מסלול הטיול האישי המועדף עלינו, נתת לנו המון פרטים ומידע וענית על כל שאלה. עזרת לי להזמין מקומות מראש לאתרים דרך האינטרנט, ההסברים שלך היו מאד ברורים ומדויקים. נתת המלצות מעולות למקומות לינה. נסענו לטיול זוג עם ילדה בת 14. נהנינו מאד. מכל מה שראינו מחוץ ללונדון ובלונדון. הבת שלי בת ה 14 הכי נהנתה בלונדון כמובן , ובאולפני הסרטים של הארי פוטר. פסטיבל הבלונים הפורחים היה גם הוא מרהיב, אירוע מדהים, כל הקונספט שלו. מוזיאון Black Country Living Museum ממש מגניב ובטירת וורוויק הדאנג'ין היה מעולה. אנחנו (בעלי ואני) מאד נהנינו גם באוקספורד, באת', יער Puzzelwood, בסטרטפורד ובאזור ה cotswolds היפהפה. בקיצור היה מסלול מעולה. שוב המון המון תודה רבה לך,
גליה רמי ונופר.


המלצות משנת 2014

אהד,
כשהחלטנו לבחור יעד לטיול השנה עלתה האפשרות לטייל  באנגליה ונשאלה השאלה מה יש שם חוץ מלונדון ? בתור בונה המסלולים בבית קניתי ספרים,מפות והתחלתי לחפש חומר באינטרנט לטובת התכנון ,למזלנו הרב הגעתי לאתר שלך, התכתבות קצרה ושיחה בטלפון הבהירה לי שהגעתי לאדם הנכון. החלטתי שהפעם אני אתן לאיש מקצוע לעשות את העבודה  ואכן אחרי ששוחחנו בטלפון והבהרנו מה העדפות שלנו קיבלנו ספר מסע יוצא מהכלל מפורט  בצורה יסודית ביותר מסלולים,כתובות GPS,עלויות,אתרי אינטרנט רלוונטיים ועוד ועוד ועוד. בכל התקופה שעד מועד הטיול הספר עודכן שוב ושוב,קיבלנו הנחיות בבחירת מקומות הלינה,הרכב , הזמנת כרטיסים  באינטרנט לאטרקציות בעצם הכל. יצאנו לטיול מסודרים- שבועיים טיילנו במקומות יפים ומרתקים, חווינו חוויות שנזכור עוד שנים ארוכות ביתי בת ה14 אומרת שהטיול היה לה קסום אנחנו מצהירים שזהו הטיול המוצלח ביותר שעשינו בחיינו. אין ספק שהעבודה המקצועית שעשית ,הידע הרב,היסודיות תרמו ל100 אחוז הצלחת הטיול ,אין ספק שתכנון עצמי לא היה מביא אותנו למקומות שהגענו אליהם ,הטיול באנגליה השאיר לנו טעם של הרבה עוד ואין ספק שנחזור להמשיך במקום שעצרנו. אנו מודים לך מאוד וממליצים לכולם לטייל גם באנגליה (לא פגשנו ישראלים חוץ מלונדון!!! ) ולמי שמחליט לטייל שלא יפספס את ההזדמנות לקבל את ההדרכה ממך. ושוב תודה,
משפחת ינוביץ רמת ישי.אוהד שלום,
בתאריך 16/7/2014 יצאנו לטיול משפחתי בלונדון ובווילס בן 10 ימים. זו לא הפעם הראשונה שאנו מעמיסים את הילדים ונוסעים לשבועיים בחו"ל אבל זו הפעם הראשונה שזה היה פשוט. ובזכותך…בד"כ אני, ובעיקר בעלי שוקדים על האינטרנט ומחפשים מידע על המקום, על מקומות שכדאי לראות, אטרקציות לילדים, מקומות המועדפים עלינו המבוגרים, מקומות לינה אפשריים, איך כדאי לבנות את הטיול בכלל וכל יום בפרט כדי שיתאים למגוון הגילים במשפחה. הפעם זה היה פשוט הודות לך. הפגנת ידע, ארגון למופת והיית קשוב לצרכינו. רצינו לומר תודה הייתה לנו חוויה נפלאה ונמשיך להמליץ עליך למכרינו.
גילי וקטי צומן, מושב בית אלעזרי.


המלצות משנת 2013

תודה לאהד, 30.9.13,
בתחילת אוגוסט האחרון, לקראת טיול באנגליה ותוך כדי חיפוש אינטרנטי אחר מקומות ומסלולים מומלצים, מצאתי את עצמי, למזלי, לשמחתי ולגמרי במקרה, משוטט באתר UKTRAVELPLAN. שם באתר, מעבר למידע הסטנדרטי הניתן בכל אתר (כולל מכתבי המלצה שלעולם אינך יודע אם הם אמיתיים או מפוברקים) וכשאני מצויד בחשדנות ובחוסר אמון, מצאתי אדם יוצא דופן, את אהד פז. אהד נתגלה כאדם מקצועי, משקיען, יסודי, אמפאטי כלפי המתלבט, בעל אישיות מלבבת, ישר דרך ומה לא. אני לא מכיר רבים כאלה. אהד בנה עבורנו, לאחר בירור צרכינו והעדפותינו (יצאנו 6 אנשים לטיול), מסלול טיול נפלא ובהמשך, משהתעורר בכך הצורך, מסלול חלופי. אהד ספק לנו מתווה מדויק של המקומות המומלצים לתיור, זמני הנסיעה המשוערים, נקודות ציון ג'י-פי-אסיות מדויקות והפניות לאתרי אינטרנט רלבנטיים, כמו גם בדיקה של בתי המלון והפנסיונים שבחרנו. אהד צייד אותנו בתיאור המסלול על גבי התשתית של Google earth  ושלGoogle street view. אהד היה פתוח לשאלות כמעט בכל שעות היממה ולא נח ולא שקט טרם שווידא שאני מבין היטב את הוראותיו ואת המלצותיו. אהד לא שכח לצייד אותנו בברכת נסיעה טובה ומוצלחת טרם יציאתנו לאנגליה ולא שכח להשאיר לנו, לקראת חזרתנו, ברכת "ברוכים השבים" בתיבת הדואר האלקטרוני. נו, אלא מה? לנו לא נותר אלא להזמין כרטיסי טיסה ולצאת לדרך.  הטיול (קיימברידג', אזור Cotswold, Bath ולאחר מכן מחוזות Cornwall  ו – Devon  שבדרום מערב אנגליה) היה מקסים ועמוס חוויות. זה היה טיול מוצלח לששה אנשים + אישיות אחת שהשגיחה עלינו מרחוק. תודה לך אהד,
חנה ומשה פודר מחיפה. נ"ב מה יהיה בטיולים הבאים לספרד, אוסטרליה או ארגנטינה?