המלצות מטיילים באירלנד

רשימת המלצות מטיילים באירלנד של לקוחותיי על הטיול והחוויות, השירות שלי והעבודה איתי. ההמלצות הובאו ככתבם וכלשונם מילה במילה. ניתן לקבל ממני מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. אם אתם רוצים להצטרף למעגל לקוחות הולך וגדל של לקוחות מרוצים, קראו מה לקוחות קודמים כתבו לאורך 10 השנים האחרונות וצרו קשר.

המלצות משנת 2023


סיכום מסלול טיול משפחתי באירלנד 26.9 – 3.10 2023.
אנחנו משפחה שאוהבת לטייל בעולם. בכל הטיולים, עד היום, תכננו בעצמנו את הטיול. לטיול יצאנו שני הורים ושני ילדנו בין 18 ובת 24 (בן נוסף נשאר בארץ). לקראת הנסיעה המתוכננת לאירלנד , רצינו לתכנן טיול שמשכו לא יעלה על שבוע כדי לחזור בזמן לחגוג את שבת חתן של בננו עם ארוסתו. כדי לייעל את התהליך ובעיקר לתכנן טיול אופטימלי שעונה על צרכינו , סברנו שתכנון מסלול טיול במקרה זה, עדיף שיעשה על ידי מדריך מקצועי כדי לצמצם אי וודאויות הקשורות לכמה זמן נדרש להקצות לכל אתר, היכן ללון ואילו אתרים לתעדף במגבלת הזמן שהקצנו לטיול.
לאהד הגענו דרך האתר uktravelplan. כבר בשיחה ראשונה אהד היה קשוב לצרכים ולהעדפותינו , שאל שאלות מנחות והמליץ על תכנון טיול מפורט לניצול הזמן באופן מיטבי. כעבור מספר ימים העביר כבר תכנון מסלול מלא כולל המלצות על מקומות לינה, מופע מומלץ, המלצות על השכרת רכב והמלצות על אתרי חובה ואתרים חלופיים. שולבו במסמך אינספור טיפים וסרטונים על כל אתר.
אהד יצר איתנו קשר בכל פרק זמן ווידא שאנחנו מזמינים בזמן את מקומות הלינה, את הכרטיסים המוזמנים לאתרי חובה ולמופע.
מסלול הטיול התחיל והסתיים בדבלין וסבב סביב החלק הדרומי והמערבי של אירלנד.
נוכל לציין בסיפוק ובהערכה שמסלול הטיול, שתוכנן על ידי אהד, היה מצוין הן מבחינת משך הזמן שהוקצה לכל מקום, המקומות עצמם שהוצעו לנו וכלל ההמלצות לגבי מקומות הלינה מהם בחרנו את רוב המקומות שהומלצו (סה"כ שישה).
בסיכום "תכנון מול ביצוע" ניתן לומר בסיפוק שכל מה שתוכנן בוצע באופן מושלם וללא תקלות או חריגות ועל כך תודתנו.
טיפ מאיתנו: השקעה קטנה (אך שווה כל שקל) בתכנון מסלול, על כל שלביו, על ידי מדריך מקצועי כמו אהד, מייעלת מאוד את הטיול, מאפשרת להנות באופן מיטיבי מהמסלולים והאתרים ובמינימום טעויות ובזבוז זמן.
בתודה אופיר, אורית, לירון ויהל טויסטרנסענו לטיול בן 12 יום באירלנד בחודש אוגוסט 2023. יצרנו קשר עם אהד כדי שיתכנן לנו את המסלול, ומזל שכך. אהד "נכנס לראש" שלנו ותכנן לנו מסלול שהתאים מאוד לדרך שבה אנחנו אוהבים לטייל בחו"ל – שילוב בין סיורים בערים, מסלולי טבע ומעט תרבות. עוד לפני הטיסה, אהד עזר לנו לשכור רכב ונתן לנו טיפים חשובים לגבי הנהיגה ולגבי ההתמצאות באירלנד. בתי המלון שהוא המליץ עליהם התאימו לנו מאוד והיו במחירים סבירים ובמיקומים מרכזיים. במהלך הטיול היה לנו קשר רצוף עם אהד והוא תמיד היה זמין לתת עצה טובה ולפתור בעיות (והיו כאלה…).
אנחנו ממליצים בחום להיעזר בניסיונו הרב של אהד ובשירות הנעים והיעיל שהוא מספק.
החוויה הנהדרת שחווינו הייתה מהנה, הרבה בזכותך, אהד.
תודה על הכל,
אמיר וורדה לבנון צורןשלום אהד,
לפני מספר ימים חזרנו (בני זוג) מטיולנו באירלנד מסלול של 12 יום שערכנו בתאריכים 10-22/09/23. יש לציין שכבר שבועות לפני הטיול ענית בסבלנות על שאלותינו והדרכת אותנו בנושא השכרת הרכב. אנחנו חייבים לציין שהטיול בהתאם למסלול שלך היה מתוכנן להפליא, בפרטי פרטים בצורה מדוייקת, הן המסלול והן האתרים שביקרנו. השילוב בין הטבע – כולל מסלולי ההליכה היפים – העיר, מעברי ההרים המיוחדים והתצפיות היפהפיות היו מושלמים. מזג האויר ששרר (חורף ישראלי במונחים שלנו) קיץ אצל התושבים שהלכו בקצר ב 14 מעלות, היה פשוט נפלא ותרם לטיול היפהפה. כל הקישורים לאתרים, המסלולים במפות גוגל ,המלצות למסעדות וכד' היו מדוייקים ומפורטים. לוח הזמנים היומי השאיר מספיק זמן למנוחות, ארוחות , ולכל אתנחתא שהיא.
אין ספק שנמשיך להיעזר בשירותיך המעולים (סקוטלנד בשנה הבאה).
להתראות
רוזינה ואיתןבשבוע האחרון של אוגוסט יצאנו, אישי ואני, להתרענן מהחום העז בארצנו האהובה, שישה ימים באירלנד הירוקה והקרירה. את המסלול באירלנד בנינו בהנחייתו המקצועית של אהד. אהד עזר לנו לבנות מסלול מגוון ומעניין, מותאם ליכולותינו ה״קשישיות״. היה מאוד אדיב, סבלני לשאלות וזמין באופן מידי עם תשובות. גם כאשר נתקענו עם שאלה באירלנד, אהד ענה ממש במהירות וחסך מאיתנו התלבטויות מיותרות. התכנון היה מדויק הן מבחינת ההתמצאות בתוואי השטח בפרטים והן מבחינת תכנון זמנים. הרגשנו כאילו אהד נמצא איתנו ברכב.
כל אילו תרמו להנאתנו הרבה מהטיול בארץ הבירה, גיניס כמובן. תודה!שמי יהודית לוקמן ונעזרנו באהד פז זו כבר הפעם השניה בתכנון טיול נפלא הפעם לאירלנד.
לאורך כל התהליך אהד היה קשוב ידען ובקיא מאוד בפרטים התכנון היה לעילא ועילא פשוט לפרטי פרטים ועם המון אפשרויות . המיקומים סומנו בגוגל מאפ מבעוד מועד. הכל היה מקצועי והרגשנו שלא מפספסים דבר. בנוסף אהד היה זמין גם בעת הטיול והתיעצנו עימו מספר פעמים.
ממליצה מאוד בחום להעזר ולתכנן דרכו את הטיול הטיול. נערך ביולי השנה ולא יישכח במהרה.
יהודית ואמיר מישל.שלום אהד, 30/07/2023
אנחנו מבקשים להודות לך על הכנת מסלול הטיול שלנו לאירלנד המקסימה. יצאנו לטיול בין התאריכים 13 ועד 26 ביולי 2023 שכלל שהייה בדבלין של שלושה לילות, מסלול סובב אירלנד בן 9 ימים ולקינוח עוד 2 לילות בדבלין.
המסלול שהכנת עבורנו, בן תשעה ימים היה מפורט ומדויק שסייע בידנו להגיע לכל אתר בצורה נוחה ולתכנן עבורנו את ההתנהלות במהלך היום ובכל נקודה שהגענו אליה. הכנת קישור לכל מסלול ולכל נסיעה היה נהדר פשוט וקל. הקישורים לבתי מלון ומסעדות היו מצוינים ומועילים. הקישורים להסברים לכל אתר הקלו עלינו בבחירת המסלול היומי ולבצע שינויים עפ"י העניין שלנו. אירלנד, מדינה נהדרת, נוחה למטייל וידידותית מאוד. הנהיגה ההפוכה בצד שמאל של הכביש הייתה מאתגרת ותוך זמן קצר למדנו את כללי הנהיגה החדשים ובזכות אדיבות הנהגים המקומיים השתלבנו והתאקלמנו מהר בדרכים החדשות. התושבים המקומיים מקבלי אורחים טובים וסייעו לנו בכל מקום פשוט תענוג.
לסיכום: הכנת לנו מסלול מעניין ויפה המשלב טבע, אגמים, טירות, היסטוריה ונופים מהממים ונוף עירוני.
תודה רבה תמי ואליאהד רוצים להודות לך על המסלול לאירלנד (7 ימים) ובעיקר על השירות הנהדר. (טיילנו יוני 2023).
היית קשוב לשאלות עוד טרם הנסיעה והמלצת על אפשרויות חלופיות במספר מקומות שביקשנו. אבל גם תוך כדי הנסיעה, כאשר נתקלנו בבעיה בשכירת הרכב מצאנו אוזן קשבת ונכונות לעזור. אנחנו נוהגים לטייל בדרך כלל לבד ולתכנן בעצמנו את המסלול המתאים לנו (פחות ארכיאולוגיה, יותר מפגשים עם אוכלוסייה מקומית, טיולי טבע שאינם "טרקים" ועוד). הפעם, מפאת קוצר הזמן הגענו למסלולים המפורטים המצוינים שלך ויכולנו בקלות להתאים אותם למה שאנחנו אוהבים.
ואכן, היה טיול מעניין, מגוון ובעיקר חופשה רגועה (אי אפשר אחרת במדינה ירוקה, שלווה ומאירת פנים לכולם).
שוב תודה ונשמח להמליץ על המסלול ועל השירות שלך.
כרמלה ויעקב וימן רמת השרון.נעזרנו באהד לתכנון טיול למשך שמונה ימים באירלנד ואנו ממליצים בחום.
הטיול היה מאורגן היטב, חלוקת הימים הייתה מיטבית ולוחות הזמנים שנקבעו התאימו, והשאירו מרווח מספיק לשינויים.
האתרים שנבחרו היו האתרים המשמעותיים וניתן לצד כל אחד מהם הסבר ופירוט של כל המידע הדרוש.
כמובן, שנשמח להיעזר באוהד בנסיעות הבאות לאי הבריטי.
בברכה מ' ו-א' , מבשרת ציוןאירלנד- 50 גוונים של ירוק !
ביוני האחרון ( 2023 ) טיילנו 2 זוגות חברים 11 ימים בנופיה מדהימים של אירלנד בין אינספור אגמים, מפלים נהרות ,יערות ,צוקים ,טירות ומבצרים.
כדרכנו בתכנון מסלול חיפשנו בפייסבוק ובאתרים לייעוץ לנוסע העצמאי, התרשמנו מהאתר המצוין UKTRAVELPLAN ופנינו אל אהד פז.
אהד שמכיר היטב את אירלנד, אנגליה וסקוטלנד היה קשוב מאד לבקשותינו והעדפותינו (בעיקר טבע ונוף, טיולים רגליים ורכיבות אופניים ) ולפי זה בנה לנו תוכנית מפורטת ביותר ברמה של ימים ואפילו שעות ומסלולים מדוייקים בגוגל מפה לכל אתר מומלץ. כמו כן נתן המלצות למקומות לינה ,מסעדות ואטרקציות כגון : שייט, הופעה וכו' כולל קישוריות למקומות, ודאג לפני הנסיעה לתזכר אותנו להזמין מקומות מראש.
לאורך התכנון וגם בזמן הטיול אהד היה קשוב לשאלות, בקשות ושינויי תוכנית ונתן מענה מהיר לפניותינו.
הטיול היה נפלא ! התוכנית הייתה מצוינת ומתוזמנת היטב וההמלצות נהדרות.
ממליצים ביותר !
אילת וחיים שיינקופף יוספה וצביקה הורוביץ.המלצות משנת 2022


הזמנו דרך האתר של אהד פז מסלול טיול מפורט ל 12 יום לסקוטלנד ו12 יום לאירלנד, כולל שירות של תמיכה מצד אהד.
זאת הייתה החלטה מבריקה. הקבצים שרכשנו היו מפורטים ברמת השעות. הפעילויות היו מדהימות ותמיד פורטו פעילויות חלופיות במידה ולא התחברנו לפעילות המקורית.
בנוסף, אהד היה זמין לנו וקשוב לכל שאלה או התלבטות. מעבר למקצוענות של אהד, בעיקר התרשמנו מאדם שאוהב את עבודתו ועושה אותה מכל הלב,
אדיבות שלא רואים הרבה כמותה.
אז תודה רבה אהד והלוואי ותיצור עוד מסלולים כאלו במקומות נוספים בעולם, אנחנו נהיה הראשונים לרכוש.
תודה על כל העזרה, שרון וזיו טרייגרלאוהד פז תודה ענקית,
הגעתי לאוהד דרך חיפוש בגוגל, נכנסתי לאתר שלו והתרשמתי מהסדר באינפורמציה והפירוט המדויק באתר, התרשמתי מההמלצות של המטיילים שנעזרו בו, התרשמתי מהשיחה איתו. הוא ידע לשאול את השאלות הנכונות וידע לכוון אותנו ולמקד אותנו. הציע לנו מגוון אטרקציות וחלופות.
הוא מקצועי, מסודר ומדויק, פשוט נהניתי לקרוא את המסלול ששלח לנו. קובץ המסלול שהוא מכין הוא מסודר בטבלאות כל כך ברורות. כל שאלה שעלתה בראשי ורציתי לשאול אותו פשוט מצאתי את התשובה שלה בהמשך הפירוט שלו. פשוט תענוג לראות שיש עדיין אנשים מקצועיים שעובדים ברמה כזו. תיכנן לנו טיול 14 יום בלתי נשכחים באירלנד. כל יום היה מגוון, היה זמין לכל שאלה גם במהלך הטיול ואחרי הטיול.
היה לו חלק גדול מאוד בהצלחה ובהנאה שלנו בטיול לאירלנד. ממליצה בחווום.
משפחת פרחשלום אהד,
חזרנו מהטיול האמיתי – 12 ימים באירלנד הקסומה. המסלול שרכשנו ממך, היה תפור במדויק למידותנו. הרגשתי כמו בטיול מאורגן – על יתרונותיו, ובלי חסרונותיו.
אחרי יומיים בהם זרמנו איתך לגמרי, החלטנו להמשיך ולא לסטות במילימטר משום שהיה לנו פשוט מושלם. השתמשנו בהמלצותך למקומות הלינה (הזמנו מראש), וכמובן גם למסעדות. לשמחתנו, גם מזג האויר היה איתנו לגמרי… למעט האתר הארכיאולוגי ביום האחרון, אליו לא הגענו , כי החלטנו שאי אפשר לעזוב את אירלנד בלי ביקור במזקקת ויסקי… הגענו לכל מה ששלחת אותנו. כן היינו במערת הנטיפים, היא באמת לא הכי יפה שראינו, אבל היה לנו שם סיור מודרך פרטי וזה היה שווה.
תודה על הכול, גם נמליץ על הייעוץ שלך בחום, ובטוחה שגם נשתמש שוב , כי עוד לא היינו בסקוטלנד, על אף שחיינו בלונדון שנתיים.
תודה רבה, אורית וקובי אבידןהמלצות משנת 2021

את אהד הכרתי דרך תגובה שלו בפייסבוק בקבוצת טיולים באירלנד.
מרגע שפניתי אליו נתקלתי בשירות אדיב ומקצועי מכל הלב.
הוא שמע את הצרכים שלי כצלם ובנה לי תיק טיולים מושלם בדיוק למה שהייתי צריך.
במהלך הטיול התעניין אם אני מסתדר והיה זמין ופנוי לכל שאלה.
ממליץ מאוד מאוד לצאת לטיול מסודר לפרטי פרטים עם תיק הטיול שאהד מתכנן – זה שווה כל שקל!!!
בלי בזבוזי זמן והתמרחויות.
ממליץ בחום.
קובי קלימיאן קדומים.שלום אוהד,
רצינו להודות לך על תכנון הטיול שלנו שלמרות שהכל קרה בהתראה כל כך קצרה הצלחת לבנות לנו מסלול שעשה את הטיול שלנו לכזה מוצלח.
תודה על המענה סביב השעון ועל התגובות המהירות. הידע הרחב שלך באיזורים בהם טיילנו סייע לנו רבות.
ובאופן אישי היה מאוד נעים להתנהל מולך והרגשנו שבאמת אכפת וחשוב לך שיהיה לנו אחלה טיול מעבר למחוייבות המקצועית.
תודה רבה !
רועי, שלומית, אליס ואלדד.המלצות משנת 2019

אהד שלום רב,
בימים אלו חזרנו מאירלנד, מטיול יפיפה עמוסים בחוויות. אין ספק שתחושה טובה זו נובעת בין השאר מארגון הטיול המדוקדק שלך. בשיחתנו המקדימה איתך, נשאלנו מה הם הצרכים והעדפות שלנו, וחליפת הטיול שנתפרה עבורנו הייתה בדיוק למידתנו. חווינו שלל אטרקציות, נופים קסומים, מפגשים עם אנשים, בתי מלון טובים , מסעדות טובות ומוסיקה מקומית, והכול בהמלצתך. החשוב וייחודי בקשר איתך, שגם במהלך הטיול קיבלנו ממך עזרה וטיפים כאשר שינינו מסלול. אין ספק שהקשר איתך, תרם לניצול מרבי של זמן הטיול ולהנאה גדולה. אנו שמחים וממליצים בחום רב להיעזר באהד בתכנוני טיולים, וכבר מתכננים את הטיול הבא לסקוטלנד…..
בברכה אורי וזהבה בן ישראל.שלום רב, חזרנו מאירלנד מרוצים מאוד. נסענו משפחה שכללה סבא, סבתא, שתי בנות, שני חתנים ושבע נכדות בגילאים שונים (3-15). גם הילדים וגם המבוגרים מאוד נהנו מהמסלול, מהטירות שבדרך, מהספורט כמו פארק החבלים ואומגה ומההפלגות לאיים השונים. הבקיאות והדייקנות שלך ראויים לכל שבח, כמו גם, היחס וההבנה לכל הבקשות שלנו. אנו ממליצים עליך בחום רב כמתכנן ומסייע לביצוע טיולים מיוחדים המותאמים באופן אישי לצרכים של המטיילים.
בכבוד רב, רחל גליק, מודיעין.המלצות משנת 2018

ביוני 2018 נסענו לאירלנד להופעה של בילי ג׳ואל והחלטנו לשלב את הנסיעה עם טיול. פנינו לאהד על סמך חיפוש באינטרנט וסמכנו על המידע שבאתר בלבד. האופן שבו אהד פירט את תהליך העבודה עמו הרשים אותנו מאוד וגם ההמלצות שהציג היו מעולות, ואכן לא התבדינו. אהד התגלה כאדם מקצועי מאוד ובעל ידע רב, וידע להתאים את תכני וזמני הטיול בדיוק לצרכינו. היה נעים לעבוד מולו והשירות שלו היה אדיב ויעיל. אהד אף היה זמין עבורנו בזמן הטיול עצמו וענה במהירה על כל שאלה שעלתה במהלכו. תודה רבה לך , אהד, על טיול נפלא וגם תודה לאירלנד היפהפייה ולתושביה המקסימים.
מיכל ואלכס.נהנינו מאוד מהטיול שאהד הכין לנו, היה מקסים וממצה. החל מהכנת החומר, קישורים לסרטונים רלוונטיים שעשו חשק, לוחות הזמנים והמסלולים, פירוט של אופציות לינה בכל איזור בהתאם לתקציב, והנכונות לענות לכל שאלה. היה מאוד נוח להתמצא מנקודה לנקודה על פי טבלת המרחק ונקודת הציון בוויז, כמו גם טיפים חשובים – לזכור למלא דלק ברכב השכור ולא להתפתות לנהגי כרכרה בדרך בה ניתן לנסוע עם הרכב. מעבר לחסכון האדיר בזמן התכנון, תיק הטיול שקיבלנו היה מסודר ומפורט וניכר שהוכן על פי ניסיון רב.
הברושים.יולי 2018,
אנו שני זוגות שהחלטנו על נסיעה משותפת לאירלנד. לא ידענו דבר וחצי דבר על המקום ודרך המרשתת הגענו לאוהד פז. אחרי שיחה טלפונית החלטנו להיעזר בו בהכנת הטיול ולא התאכזבנו. אוהד הכין לנו תיק טיול מפורט שתאם את רצונותינו , הכול היה מדויק לפרטי פרטים ועוד לפני הנסיעה שקראנו את ההדרכה הרגשנו מוכנים ויודעים על אותם מקומות חדשים שנחווה בדרך. היינו 10 ימים , מתוכננים בקפידה וההחלטה לבחור בעזרה כזו מאד מומלצת.
בני , רותי, הרצל ואילנה – תל אביב.שלום לכל המטיילים!
כבר המון שנים החלום שלי היה לטייל באירלנד וסקוטלנד. מאז הילדות שלי נשביתי בקסמיה של הספרות, ההיסטוריה והיופי של הארצות הללו וחשבתי שאני יודעת כמעט הכול עליהם… אבל כשהגיע זמן לתכנן את הטיול הבנתי שזאת משימה מאוד לא פשוטה! הגעתי לאתר של אהד במקרה אך ישר הבנתי שזאת הכתובת הנכונה בשבילי. אנחנו משפחה של 6 אנשים (זוג + 4 מתבגרים) והיה לנו חשוב שהטיול יהיה מעניין לא רק למבוגרים אלה גם לילדים. הגישה של אהד לתכנון הטיול מאוד מצא חן בעיניי: מלאנו שאלון העדפות שלנו ותחומי עניין של הילדים, דיברנו על מקומות לינה ומסעדות. כעבור כמה שבועות קיבלתי לידי חוברת מדהימה שהפכה להיות חלק בלתי נפרד מהטיול וכל יום היה מלא בעניין והרפתקאות. התכנון של אהד היה מאוד קפדני, מדויק להפליא אך מצד שני מתחשב ובהחלט בר ביצוע (אפילו בהרכב שלנו😊). אנחנו הסכמנו פה אחד שללא תכנון הזה לא הינו רואים חצי מהיופי של אירלנד וסקוטלנד ויתרה מזאת – לא הינו נהנים בכלל! בטיול שלנו הגענו למקומות מדהימים ומעניינים שבטוח לא הינו זוכים לראות ללא התכנון של אהד. כל המשפחה מודה מאוד לאהד המדהים על העזרה והתמיכה ואנחנו ממליצים בחום רב להיעזר בשרות שלו וליהנות כמו שאנחנו נהננו.
משפחת פויגלמן,אנחנו זוג עם שלושה ילדים. אוהבים מאוד לטייל ביחד, אבל פחות אוהבים לתכנן. כשעלה הרעיון לטוס לאירלנד ואנגליה לטיול בר מצווה, פתחתי את האינטרנט כדי להתחיל לחשוב מה לעשות בטיול. הדבר הראשון שעלה הוא האתר של אהד ומיד השארתי אצלו פרטים. אהד בדק איתנו מה אנחנו אוהבים ולאחר מכן תפר עבורנו תיק טיול שהתאים בדיוק לרצונות המגוונים של כל בני המשפחה. אמנם יש עלות לתיק הטיול, אבל הוא שווה כל שקל שהושקע בו, גם כי חסך שעות רבות של קריאה ותכנון לפני הטיול וגם כי בנה את הטיול בצורה האופטימלית. הספקנו לעשות המון דברים, הרבה יותר ממה שהיינו מספיקים אם היינו מתכננים לבד והגענו למקומות שבכלל לא היינו חושבים להגיע אליהם אחרת. תכנון הנסיעות והזמנים היה מעולה. למעשה בזכות אהד נהנינו מכל היתרונות של טיול מאורגן, אבל בקצב שלנו ובלי קבוצה. מומלץ מאוד ושווה כל שקל!!
אורית.המלצות משנת 2017

אהד שלום,
כמה מילים שמבטא את הטיול וארגונו. הגעתי אליך תוך חיפוש באינטרנט לרעיונות איך לטייל באירלנד בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן שעמד לרשותנו וברצונות שלנו להפיק מהטיול את המיטב. ואז גיליתי אותך, אין ספק שהמקצועיות שלך, החל מהשיחה הראשונה שניהלנו, השאלון המדוקדק שאפיין בעצם את הטיול כולו, והתוצאה שקיבלנו שבהתחלה נראתה לנו קשה להבנה ובסופו של דבר עם ההסברים שקיבלנו ממך הפך לדפים עם מסלולים מדויקים, בזמנים, באופי שלהם, בקושי אם היה. יותר מפעם התפעלנו מהדיוק שבזמני ההגעה לאתרים. אין ספק אוהד שאנו חייבים לך תודה גדולה שאפשרת לנו לטייל בארץ מדהימה ביופייה ובהיסטוריה שלה, ליווית אותנו כמעט בכל פסיעה באדמה מבורכת זאת. המלצתנו לעבודתך כבר מפוזרת בין אלה שמתעניינים בטיול מהסוג שעשינו. ולגבינו, אין ספק שנמשיך לטייל באזור שהוא קרוב לליבנו ולטעמנו ושוב נעזר בשרותך ובידע הרב שלך. תודה רבה מכל הלב והמשך עבודה לאלה שיבואו אחרינו.
מירטה ואיציק.אהד היקר,
תודה על עבודה מקצועית, עניינית, רצינית ומקיפה. טיילנו 10 ימים ,11 לילות מלאים באירלנד והרגשנו שחווינו את האי הצורה המיטבית- ואף התאהבנו. השירות שנתת היה לעילא, ומורה הדרך שהכנת היה נפלא. הירידה לפרטים וחלופות שנתת טיול, היו מצוינות. יישר שכח, ואין ספק כי נגיע אליך גם לתכנון של טיול בצפ' אנגליה וסקוטלנד.
תודה, איתיאל, איריס, ליאור וזהבה, אוגוסט 2017.המלצות משנת 2016

באמצע יוני 2016 יצאנו לטיול באירלנד, שלוש נשים וגבר גיבור אחד. כחודש לפני היציאה יצרנו קשר עם אהד. אהד שמע את העדפותינו והעביר לנו תכנית מפורטת לטיול של שבעה ימים. התכנית כללה: המלצות על מקומות שכדאי לבקר בהם, כתובות, מה לכתוב בווייז כדי להגיע, כמה זמן כדאי להקדיש לכל מקום, קובץ של Google Earth עם סימון של כל אתרי הביקור, ולינקים ובהם אפשרויות להזמנת מקומות לינה שהתאריכים וההעדפה שלנו (חדר טווין וחדר זוגי) כבר מוטמעות בהם. תכנית מוקפדת ומדויקת מאד. אחרי שקראנו, ביקשנו לשנות מעט, וגם כאן נענינו מיידית. הטיול היה כמובן מוצלח מאד, הגבר שלנו התמודד בכבוד עם הנהיגה בצד שמאל, אירלנד מקסימה ביוני והאירלנדים נחמדים ומאירי פנים מאד-מאד. כל מקומות הלינה שבחרנו היו מצוינים. לא הספקנו לבצע את כל ההמלצות של אהד, אבל המקומות שהגענו אליהם היו יפים מאד ומעניינים. גם ההמלצות והוראות התפעול שקיבלנו ממנו לפני היציאה לדרך נמצאו כמועילות ומתאימות פיקס. ממליצה בחום!
נעמה אראל.אנחנו משפחה של שלושה (הורים וילד בן שמונה) ובקיץ האחרון טיילנו במשך עשרה ימים באירלנד. את ההכנה לטיול עשינו עם אהד ואנחנו שמחים להמליץ על העבודה אתו. אהד מקצועי מאד ומכיר את אירלנד היטב, והמסלול שהוא תכנן עבורנו כלל רבים מהאתרים המומלצים שעליהם קראנו. הוא שיבץ במסלול אטרקציות מסוגים שונים, כך שכל אחד מבני המשפחה מצא משהו שמתאים לתחומי העניין שלו. אוהד היה זמין מאד בכל פרק הזמן שלפני הטיול, וחזר אלינו בתוך זמן קצר עם תשובות לשאלות שהצגנו. הוא גם הזמין אותנו להיות אתו בקשר תוך כדי הטיול,  אם יהיה צורך, ולמרות שלא היה צורך כזה, זה היה נעים לדעת שהאפשרות קיימת. מקצועי כפי שהוא – הוא גם ערך אתנו שיחה לאחר הטיול, כדי להבין מה עובד טוב יותר ומה פחות, ולקבל את הרשמים וההמלצות שלנו לטובת המטיילים הבאים. תודה רבה אהד!אהד יקר,
אחת ההחלטות הכי טובות של החופשה שלנו הייתה להשתמש בשירותיך – גם בשלב ההכנות ובחירת המלונות ואישורם בעזרתך. לאחר בחינה מדוקדקת שלך של הרצונות של כל משפחה בטיול – ובעיקר בשלב הביצוע שהקל מאד עלינו את מהלך הטיול – וזכינו לראות המון אתרים מאד מיוחדים שללא עזרתך כנראה לא היינו זוכים לראות. חזרנו עמוסי חוויות מכל יום שארגנת לנו בצורה מסודרת ומפורטת.
תודה רבה ממשפחות  גבאי ואברמוביץ וכמובן מכל הילדים !!מכתב הערכה,
סיימנו טיול של 3 זוגות במשך 8 ימים באירלנד ( 8-16.10.2016 ) שתוכנן במלואו ע"י אהד תוך התחשבות בבקשתנו. הבחירה באהד הייתה דרך האינטרנט באופן אקראי ולאחר קריאה באתר בוצע קשר דרך האינטרנט. המשך הקשר היה מוצלח ושוטף הן בהודעות SMS  והן באינטרנט באופן עקבי כולל משלוח טפסים, שאלונים ותשלום בהעברה בנקאית. כמובן שלטיול מוצלח נדרשים כמה גורמים הכנה טובה צוות לעניין וכן מזל בהיבט מזג האוויר. לשמחתי כל הגורמים גם יחד הצליחו ובגדול! שיתוף הפעולה התמיכה לאורך כל שלבי התכנון תחושת האחריות של המבוגר האחראי שדואג לכל שלב ופרט כולל הסברים ודוגמאות לשימושים ותיק טיול לתפארת (שלא מבייש אף יחידה/מבצע צבאי מיוחד ) התקבל הרבה לפני היציאה כך שניתן היה ללמוד ממנו ואתו עם הרבה מאוד טיפים להכנה ולטיול עצמו. בשטח התאימות לתיק טיול ,הערכת לו"ז , מרחקים והמלצות שונות הייתה מלאה וחווינו ונהנינו מכל המקומות. ההכרה מוקדמת של האתרים/המקומות ,המסעדות מקומיות ,הפאבים ושאר מקומות הבילוי – חוויה מדהימה טעימה וקולעת. המלצות לבחירת מקומות לינה – הגענו למקומות קסומים, שירות, ניקיון ,פתיחות של אנשים נופים באמת חוויה. השירות שקבלנו לפני היציאה כולל תקשורת גם מחו"ל למול מחיר הוגן ומאוד עממי לכל כיס – פשוט לסכם שאפו גדול. על כל הרשום מעלה ברצוני לומר-  תודה זאת הייתה חוויה מאלפת בזכותך אהד! אנחנו נשתמש בשירותיך בטיול הבא לסקוטלנד בעוד שנתיים – זאת הבטחה!
תודה רבה בשם הקבוצה כולה!!!!!!!
ארז וייזר נופית