המלצות מטיילים באירלנד

רשימת המלצות מטיילים באירלנד של לקוחותיי על הטיול והחוויות, השירות שלי והעבודה איתי. ההמלצות הובאו ככתבם וכלשונם מילה במילה. ניתן לקבל ממני מספרי טלפון של לקוחות ממליצים. אם אתם רוצים להצטרף למעגל לקוחות הולך וגדל של לקוחות מרוצים, קראו מה לקוחות קודמים כתבו לאורך 10 השנים האחרונות וצרו קשר.

המלצות משנת 2022

הזמנו דרך האתר של אהד פז טיול מסלול כללי ל 12 יום לסקוטלנד ו12 יום לאירלנד, כולל שירות של תמיכה מצד אהד.
זאת הייתה החלטה מבריקה. הקבצים שרכשנו היו מפורטים ברמת השעות. הפעילויות היו מדהימות ותמיד פורטו פעילויות חלופיות במידה ולא התחברנו לפעילות המקורית.
בנוסף, אהד היה זמין לנו וקשוב לכל שאלה או התלבטות. מעבר למקצוענות של אהד, בעיקר התרשמנו מאדם שאוהב את עבודתו ועושה אותה מכל הלב,
אדיבות שלא רואים הרבה כמותה.
אז תודה רבה אהד והלוואי ותיצור עוד מסלולים כאלו במקומות נוספים בעולם, אנחנו נהיה הראשונים לרכוש.
תודה על כל העזרה, שרון וזיו טרייגרלאוהד פז תודה ענקית,
הגעתי לאוהד דרך חיפוש בגוגל, נכנסתי לאתר שלו והתרשמתי מהסדר באינפורמציה והפירוט המדויק באתר, התרשמתי מההמלצות של המטיילים שנעזרו בו, התרשמתי מהשיחה איתו. הוא ידע לשאול את השאלות הנכונות וידע לכוון אותנו ולמקד אותנו. הציע לנו מגוון אטרקציות וחלופות.
הוא מקצועי, מסודר ומדויק, פשוט נהניתי לקרוא את המסלול ששלח לנו. קובץ המסלול שהוא מכין הוא מסודר בטבלאות כל כך ברורות. כל שאלה שעלתה בראשי ורציתי לשאול אותו פשוט מצאתי את התשובה שלה בהמשך הפירוט שלו. פשוט תענוג לראות שיש עדיין אנשים מקצועיים שעובדים ברמה כזו. תיכנן לנו טיול 14 יום בלתי נשכחים באירלנד. כל יום היה מגוון, היה זמין לכל שאלה גם במהלך הטיול ואחרי הטיול.
היה לו חלק גדול מאוד בהצלחה ובהנאה שלנו בטיול לאירלנד. ממליצה בחווום.
משפחת פרחשלום אהד,
חזרנו מהטיול האמיתי – 12 ימים באירלנד הקסומה. המסלול שרכשנו ממך, היה תפור במדויק למידותנו. הרגשתי כמו בטיול מאורגן – על יתרונותיו, ובלי חסרונותיו.
אחרי יומיים בהם זרמנו איתך לגמרי, החלטנו להמשיך ולא לסטות במילימטר משום שהיה לנו פשוט מושלם. השתמשנו בהמלצותך למקומות הלינה (הזמנו מראש), וכמובן גם למסעדות. לשמחתנו, גם מזג האויר היה איתנו לגמרי… למעט האתר הארכיאולוגי ביום האחרון, אליו לא הגענו , כי החלטנו שאי אפשר לעזוב את אירלנד בלי ביקור במזקקת ויסקי… הגענו לכל מה ששלחת אותנו. כן היינו במערת הנטיפים, היא באמת לא הכי יפה שראינו, אבל היה לנו שם סיור מודרך פרטי וזה היה שווה.
תודה על הכול, גם נמליץ על הייעוץ שלך בחום, ובטוחה שגם נשתמש שוב , כי עוד לא היינו בסקוטלנד, על אף שחיינו בלונדון שנתיים.
תודה רבה, אורית וקובי אבידןהמלצות משנת 2021

את אהד הכרתי דרך תגובה שלו בפייסבוק בקבוצת טיולים באירלנד.
מרגע שפניתי אליו נתקלתי בשירות אדיב ומקצועי מכל הלב.
הוא שמע את הצרכים שלי כצלם ובנה לי תיק טיולים מושלם בדיוק למה שהייתי צריך.
במהלך הטיול התעניין אם אני מסתדר והיה זמין ופנוי לכל שאלה.
ממליץ מאוד מאוד לצאת לטיול מסודר לפרטי פרטים עם תיק הטיול שאהד מתכנן – זה שווה כל שקל!!!
בלי בזבוזי זמן והתמרחויות.
ממליץ בחום.
קובי קלימיאן קדומים.שלום אוהד,
רצינו להודות לך על תכנון הטיול שלנו שלמרות שהכל קרה בהתראה כל כך קצרה הצלחת לבנות לנו מסלול שעשה את הטיול שלנו לכזה מוצלח.
תודה על המענה סביב השעון ועל התגובות המהירות. הידע הרחב שלך באיזורים בהם טיילנו סייע לנו רבות.
ובאופן אישי היה מאוד נעים להתנהל מולך והרגשנו שבאמת אכפת וחשוב לך שיהיה לנו אחלה טיול מעבר למחוייבות המקצועית.
תודה רבה !
רועי, שלומית, אליס ואלדד.המלצות משנת 2019

אהד שלום רב,
בימים אלו חזרנו מאירלנד, מטיול יפיפה עמוסים בחוויות. אין ספק שתחושה טובה זו נובעת בין השאר מארגון הטיול המדוקדק שלך. בשיחתנו המקדימה איתך, נשאלנו מה הם הצרכים והעדפות שלנו, וחליפת הטיול שנתפרה עבורנו הייתה בדיוק למידתנו. חווינו שלל אטרקציות, נופים קסומים, מפגשים עם אנשים, בתי מלון טובים , מסעדות טובות ומוסיקה מקומית, והכול בהמלצתך. החשוב וייחודי בקשר איתך, שגם במהלך הטיול קיבלנו ממך עזרה וטיפים כאשר שינינו מסלול. אין ספק שהקשר איתך, תרם לניצול מרבי של זמן הטיול ולהנאה גדולה. אנו שמחים וממליצים בחום רב להיעזר באהד בתכנוני טיולים, וכבר מתכננים את הטיול הבא לסקוטלנד…..
בברכה אורי וזהבה בן ישראל.שלום רב, חזרנו מאירלנד מרוצים מאוד. נסענו משפחה שכללה סבא, סבתא, שתי בנות, שני חתנים ושבע נכדות בגילאים שונים (3-15). גם הילדים וגם המבוגרים מאוד נהנו מהמסלול, מהטירות שבדרך, מהספורט כמו פארק החבלים ואומגה ומההפלגות לאיים השונים. הבקיאות והדייקנות שלך ראויים לכל שבח, כמו גם, היחס וההבנה לכל הבקשות שלנו. אנו ממליצים עליך בחום רב כמתכנן ומסייע לביצוע טיולים מיוחדים המותאמים באופן אישי לצרכים של המטיילים.
בכבוד רב, רחל גליק, מודיעין.המלצות משנת 2018

ביוני 2018 נסענו לאירלנד להופעה של בילי ג׳ואל והחלטנו לשלב את הנסיעה עם טיול. פנינו לאהד על סמך חיפוש באינטרנט וסמכנו על המידע שבאתר בלבד. האופן שבו אהד פירט את תהליך העבודה עמו הרשים אותנו מאוד וגם ההמלצות שהציג היו מעולות, ואכן לא התבדינו. אהד התגלה כאדם מקצועי מאוד ובעל ידע רב, וידע להתאים את תכני וזמני הטיול בדיוק לצרכינו. היה נעים לעבוד מולו והשירות שלו היה אדיב ויעיל. אהד אף היה זמין עבורנו בזמן הטיול עצמו וענה במהירה על כל שאלה שעלתה במהלכו. תודה רבה לך , אהד, על טיול נפלא וגם תודה לאירלנד היפהפייה ולתושביה המקסימים.
מיכל ואלכס.נהנינו מאוד מהטיול שאהד הכין לנו, היה מקסים וממצה. החל מהכנת החומר, קישורים לסרטונים רלוונטיים שעשו חשק, לוחות הזמנים והמסלולים, פירוט של אופציות לינה בכל איזור בהתאם לתקציב, והנכונות לענות לכל שאלה. היה מאוד נוח להתמצא מנקודה לנקודה על פי טבלת המרחק ונקודת הציון בוויז, כמו גם טיפים חשובים – לזכור למלא דלק ברכב השכור ולא להתפתות לנהגי כרכרה בדרך בה ניתן לנסוע עם הרכב. מעבר לחסכון האדיר בזמן התכנון, תיק הטיול שקיבלנו היה מסודר ומפורט וניכר שהוכן על פי ניסיון רב.
הברושים.יולי 2018,
אנו שני זוגות שהחלטנו על נסיעה משותפת לאירלנד. לא ידענו דבר וחצי דבר על המקום ודרך המרשתת הגענו לאוהד פז. אחרי שיחה טלפונית החלטנו להיעזר בו בהכנת הטיול ולא התאכזבנו. אוהד הכין לנו תיק טיול מפורט שתאם את רצונותינו , הכול היה מדויק לפרטי פרטים ועוד לפני הנסיעה שקראנו את ההדרכה הרגשנו מוכנים ויודעים על אותם מקומות חדשים שנחווה בדרך. היינו 10 ימים , מתוכננים בקפידה וההחלטה לבחור בעזרה כזו מאד מומלצת.
בני , רותי, הרצל ואילנה – תל אביב.שלום לכל המטיילים!
כבר המון שנים החלום שלי היה לטייל באירלנד וסקוטלנד. מאז הילדות שלי נשביתי בקסמיה של הספרות, ההיסטוריה והיופי של הארצות הללו וחשבתי שאני יודעת כמעט הכול עליהם… אבל כשהגיע זמן לתכנן את הטיול הבנתי שזאת משימה מאוד לא פשוטה! הגעתי לאתר של אהד במקרה אך ישר הבנתי שזאת הכתובת הנכונה בשבילי. אנחנו משפחה של 6 אנשים (זוג + 4 מתבגרים) והיה לנו חשוב שהטיול יהיה מעניין לא רק למבוגרים אלה גם לילדים. הגישה של אהד לתכנון הטיול מאוד מצא חן בעיניי: מלאנו שאלון העדפות שלנו ותחומי עניין של הילדים, דיברנו על מקומות לינה ומסעדות. כעבור כמה שבועות קיבלתי לידי חוברת מדהימה שהפכה להיות חלק בלתי נפרד מהטיול וכל יום היה מלא בעניין והרפתקאות. התכנון של אהד היה מאוד קפדני, מדויק להפליא אך מצד שני מתחשב ובהחלט בר ביצוע (אפילו בהרכב שלנו😊). אנחנו הסכמנו פה אחד שללא תכנון הזה לא הינו רואים חצי מהיופי של אירלנד וסקוטלנד ויתרה מזאת – לא הינו נהנים בכלל! בטיול שלנו הגענו למקומות מדהימים ומעניינים שבטוח לא הינו זוכים לראות ללא התכנון של אהד. כל המשפחה מודה מאוד לאהד המדהים על העזרה והתמיכה ואנחנו ממליצים בחום רב להיעזר בשרות שלו וליהנות כמו שאנחנו נהננו.
משפחת פויגלמן,אנחנו זוג עם שלושה ילדים. אוהבים מאוד לטייל ביחד, אבל פחות אוהבים לתכנן. כשעלה הרעיון לטוס לאירלנד ואנגליה לטיול בר מצווה, פתחתי את האינטרנט כדי להתחיל לחשוב מה לעשות בטיול. הדבר הראשון שעלה הוא האתר של אהד ומיד השארתי אצלו פרטים. אהד בדק איתנו מה אנחנו אוהבים ולאחר מכן תפר עבורנו תיק טיול שהתאים בדיוק לרצונות המגוונים של כל בני המשפחה. אמנם יש עלות לתיק הטיול, אבל הוא שווה כל שקל שהושקע בו, גם כי חסך שעות רבות של קריאה ותכנון לפני הטיול וגם כי בנה את הטיול בצורה האופטימלית. הספקנו לעשות המון דברים, הרבה יותר ממה שהיינו מספיקים אם היינו מתכננים לבד והגענו למקומות שבכלל לא היינו חושבים להגיע אליהם אחרת. תכנון הנסיעות והזמנים היה מעולה. למעשה בזכות אהד נהנינו מכל היתרונות של טיול מאורגן, אבל בקצב שלנו ובלי קבוצה. מומלץ מאוד ושווה כל שקל!!
אורית.המלצות משנת 2017

אהד שלום,
כמה מילים שמבטא את הטיול וארגונו. הגעתי אליך תוך חיפוש באינטרנט לרעיונות איך לטייל באירלנד בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן שעמד לרשותנו וברצונות שלנו להפיק מהטיול את המיטב. ואז גיליתי אותך, אין ספק שהמקצועיות שלך, החל מהשיחה הראשונה שניהלנו, השאלון המדוקדק שאפיין בעצם את הטיול כולו, והתוצאה שקיבלנו שבהתחלה נראתה לנו קשה להבנה ובסופו של דבר עם ההסברים שקיבלנו ממך הפך לדפים עם מסלולים מדויקים, בזמנים, באופי שלהם, בקושי אם היה. יותר מפעם התפעלנו מהדיוק שבזמני ההגעה לאתרים. אין ספק אוהד שאנו חייבים לך תודה גדולה שאפשרת לנו לטייל בארץ מדהימה ביופייה ובהיסטוריה שלה, ליווית אותנו כמעט בכל פסיעה באדמה מבורכת זאת. המלצתנו לעבודתך כבר מפוזרת בין אלה שמתעניינים בטיול מהסוג שעשינו. ולגבינו, אין ספק שנמשיך לטייל באזור שהוא קרוב לליבנו ולטעמנו ושוב נעזר בשרותך ובידע הרב שלך. תודה רבה מכל הלב והמשך עבודה לאלה שיבואו אחרינו.
מירטה ואיציק.אהד היקר,
תודה על עבודה מקצועית, עניינית, רצינית ומקיפה. טיילנו 10 ימים ,11 לילות מלאים באירלנד והרגשנו שחווינו את האי הצורה המיטבית- ואף התאהבנו. השירות שנתת היה לעילא, ומורה הדרך שהכנת היה נפלא. הירידה לפרטים וחלופות שנתת טיול, היו מצוינות. יישר שכח, ואין ספק כי נגיע אליך גם לתכנון של טיול בצפ’ אנגליה וסקוטלנד.
תודה, איתיאל, איריס, ליאור וזהבה, אוגוסט 2017.המלצות משנת 2016

באמצע יוני 2016 יצאנו לטיול באירלנד, שלוש נשים וגבר גיבור אחד. כחודש לפני היציאה יצרנו קשר עם אהד. אהד שמע את העדפותינו והעביר לנו תכנית מפורטת לטיול של שבעה ימים. התכנית כללה: המלצות על מקומות שכדאי לבקר בהם, כתובות, מה לכתוב בווייז כדי להגיע, כמה זמן כדאי להקדיש לכל מקום, קובץ של Google Earth עם סימון של כל אתרי הביקור, ולינקים ובהם אפשרויות להזמנת מקומות לינה שהתאריכים וההעדפה שלנו (חדר טווין וחדר זוגי) כבר מוטמעות בהם. תכנית מוקפדת ומדויקת מאד. אחרי שקראנו, ביקשנו לשנות מעט, וגם כאן נענינו מיידית. הטיול היה כמובן מוצלח מאד, הגבר שלנו התמודד בכבוד עם הנהיגה בצד שמאל, אירלנד מקסימה ביוני והאירלנדים נחמדים ומאירי פנים מאד-מאד. כל מקומות הלינה שבחרנו היו מצוינים. לא הספקנו לבצע את כל ההמלצות של אהד, אבל המקומות שהגענו אליהם היו יפים מאד ומעניינים. גם ההמלצות והוראות התפעול שקיבלנו ממנו לפני היציאה לדרך נמצאו כמועילות ומתאימות פיקס. ממליצה בחום!
נעמה אראל.אנחנו משפחה של שלושה (הורים וילד בן שמונה) ובקיץ האחרון טיילנו במשך עשרה ימים באירלנד. את ההכנה לטיול עשינו עם אהד ואנחנו שמחים להמליץ על העבודה אתו. אהד מקצועי מאד ומכיר את אירלנד היטב, והמסלול שהוא תכנן עבורנו כלל רבים מהאתרים המומלצים שעליהם קראנו. הוא שיבץ במסלול אטרקציות מסוגים שונים, כך שכל אחד מבני המשפחה מצא משהו שמתאים לתחומי העניין שלו. אוהד היה זמין מאד בכל פרק הזמן שלפני הטיול, וחזר אלינו בתוך זמן קצר עם תשובות לשאלות שהצגנו. הוא גם הזמין אותנו להיות אתו בקשר תוך כדי הטיול,  אם יהיה צורך, ולמרות שלא היה צורך כזה, זה היה נעים לדעת שהאפשרות קיימת. מקצועי כפי שהוא – הוא גם ערך אתנו שיחה לאחר הטיול, כדי להבין מה עובד טוב יותר ומה פחות, ולקבל את הרשמים וההמלצות שלנו לטובת המטיילים הבאים. תודה רבה אהד!אהד יקר,
אחת ההחלטות הכי טובות של החופשה שלנו הייתה להשתמש בשירותיך – גם בשלב ההכנות ובחירת המלונות ואישורם בעזרתך. לאחר בחינה מדוקדקת שלך של הרצונות של כל משפחה בטיול – ובעיקר בשלב הביצוע שהקל מאד עלינו את מהלך הטיול – וזכינו לראות המון אתרים מאד מיוחדים שללא עזרתך כנראה לא היינו זוכים לראות. חזרנו עמוסי חוויות מכל יום שארגנת לנו בצורה מסודרת ומפורטת.
תודה רבה ממשפחות  גבאי ואברמוביץ וכמובן מכל הילדים !!מכתב הערכה,
סיימנו טיול של 3 זוגות במשך 8 ימים באירלנד ( 8-16.10.2016 ) שתוכנן במלואו ע”י אהד תוך התחשבות בבקשתנו. הבחירה באהד הייתה דרך האינטרנט באופן אקראי ולאחר קריאה באתר בוצע קשר דרך האינטרנט. המשך הקשר היה מוצלח ושוטף הן בהודעות SMS  והן באינטרנט באופן עקבי כולל משלוח טפסים, שאלונים ותשלום בהעברה בנקאית. כמובן שלטיול מוצלח נדרשים כמה גורמים הכנה טובה צוות לעניין וכן מזל בהיבט מזג האוויר. לשמחתי כל הגורמים גם יחד הצליחו ובגדול! שיתוף הפעולה התמיכה לאורך כל שלבי התכנון תחושת האחריות של המבוגר האחראי שדואג לכל שלב ופרט כולל הסברים ודוגמאות לשימושים ותיק טיול לתפארת (שלא מבייש אף יחידה/מבצע צבאי מיוחד ) התקבל הרבה לפני היציאה כך שניתן היה ללמוד ממנו ואתו עם הרבה מאוד טיפים להכנה ולטיול עצמו. בשטח התאימות לתיק טיול ,הערכת לו”ז , מרחקים והמלצות שונות הייתה מלאה וחווינו ונהנינו מכל המקומות. ההכרה מוקדמת של האתרים/המקומות ,המסעדות מקומיות ,הפאבים ושאר מקומות הבילוי – חוויה מדהימה טעימה וקולעת. המלצות לבחירת מקומות לינה – הגענו למקומות קסומים, שירות, ניקיון ,פתיחות של אנשים נופים באמת חוויה. השירות שקבלנו לפני היציאה כולל תקשורת גם מחו”ל למול מחיר הוגן ומאוד עממי לכל כיס – פשוט לסכם שאפו גדול. על כל הרשום מעלה ברצוני לומר-  תודה זאת הייתה חוויה מאלפת בזכותך אהד! אנחנו נשתמש בשירותיך בטיול הבא לסקוטלנד בעוד שנתיים – זאת הבטחה!
תודה רבה בשם הקבוצה כולה!!!!!!!
ארז וייזר נופית